Wieczór panieński/kawalerski w Toruniu – co robić? Jakie atrakcje, jaka dyskoteka Toruń?

Wieczór panieński

Wieczór panieński/ kawalerski to okazja do dobrej zabawy i niezapomnianych przeżyć. Mówi się, że to „ostatni wieczór wolności”, stąd uczestnikom przychodzą do głowy często różne pomysły. Najważniejsze jednak jest, aby ten czas spędzić w gronie przyjaciół i bliskich.

Wieczór panieński/ kawalerski w klubie

To chyba jeden z najbardziej popularnych pomysłów na wieczór panieński czy kawalerski. Toruńskie kluby dają możliwość bezstresowego spędzania czasu w miejscu z dobraną muzyką i odpowiednimi trunkami. Plusem klubu może być także karaoke organizowane w lokalu, lub takie, które będziecie miały/ mieli na wyłączność. W Toruniu średnia cena wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego to około 80 złotych – obejmuje ona wejścia, kilka shotów lub drinki. Dobrym miejscem może być na przykład Klub Bilardowy Enigma w Toruniu lub pub Beczka.

podobne:  Najlepsza dyskoteka Toruń – jaki klub, dyskoteka w Toruniu i okolicach?

Inną ciekawą opcją jest uroczy wieczór w restauracji z dobrym jedzeniem. Warto wybrać knajpkę tematyczną – ormiańską, indyjską, gruzińską lub inną. Jeśli natomiast lubicie polską kuchnię, Toruń oferuje takie eleganckie miejsca, jak Karczma Gęsia Szyja czy Hotel Spichlerz.

Rejs po rzece i inne atrakcje

Po zjedzeniu dobrego obiadu warto zmienić nieco otoczenie. W Toruniu świetną opcją na wieczór kawalerski lub panieński będzie rejs po Wiśle. Rejsy organizowane są zarówno w dzień, jak i po zmroku. Rzeką można przepłynąć się w jednym ze statków, w których również można zjeść dobrą kolację.

Ciekawym pomysłem na spędzenie wieczoru panieńskiego będzie też wizyta w Escape Roomie lub na strzelnicy. Tak spędzony czas pozwoli Wam się nieco rozruszać i zintegrować. Dobrym pomysłem jest także paintball, który oferuje wiele klubów. Jednym z nich jest Bunkier 51 w Toruniu.

podobne:  Kluby dla 30-latków w Toruniu

Co jeszcze możecie robić? Wynająć tramwaj. W Toruniu podobnie jak w innych miastach z liniami tramwajowymi, można wynająć pojazd na swój własny użytek. W a tramwaju możecie jeździć po mieście, słuchać ulubionej muzyki i ogólnie imprezować na całego.

Wieczór panieński/ kawalerski w domu

Może być również tak, że niedrogie i fajne aktywności zaplanujecie na domówce. Taki wariant również zapewnia niezapomniane wrażenia. Oglądanie starych zdjęć, planszówki, wspominki czy historie związane z pierwszą randką z przyszłym mężem lub żoną… opcji jest całkiem sporo. Możecie również obejrzeć wspólnie film, a jeśli znudzi się Wam siedzenie w domu, Toruń jest świetnym miejscem do spacerów. Włóczęga brukowanymi uliczkami czy wizyta w zamku to tylko niektóre z pomysłów. Możecie również zrobić sobie spacer tematyczny – szlakiem bunkrów lub starych budowli. Najważniejsze, że razem i w doborowym towarzystwie.

podobne:  Wieczór kawalerski, panieński — aktywnie, na sportowo?

1 komentarz

  1. Dla mnie najlepszym pomysłem na wieczór panieński lub kawalerski jest wynajęcie limuzyny, a zwlaszcza takiej dużej limuzyny jak Hummer. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.