Najpopularniejsze kluby, dyskoteki w Warszawie

Drink w klubie

Gdzie można dobrze bawić się w Warszawie na dyskotece? Niewątpliwie takich miejsc nie brakuje w stolicy Polski, warto więc wymienić kilka z nich, do których być może ktoś kiedyś zdecyduje się wybrać.

Gdzie najlepiej wybrać się do kluby w Warszawie?

Jeżeli chodzi o Warszawę, to można ją nazwać nie tylko stolicą Polski, ale i stolicą klubów i dyskotek. Miasto ma do zaoferowania całe mnóstwo miejsc, gdzie warto udać się wieczorem, by liczyć na dobrą zabawę nie tylko w weekend. Młodsi, jak i ci starsi mogą znaleźć miejsce idealne dla siebie, a jest w czym wybierać. Oto kilka spośród całego dostępnego wachlarza, klubów wartych uwagi.

Level 27 Bar & Club

Jest to klub położony na szczycie wieżowca, a dokładniej, jak sama nazwa wskazuje, na 27 piętrze. Można go znaleźć w budynku Millenium Plaza przy Placu Zawiszy i oprócz niezwykłych widoków, wszystkich czeka także wspaniała zabawa. Blisko 800 m kw. To naprawdę duża przestrzeń do tego, by swobodnie tańczyć, jednocześnie znajdzie się tam także bar oraz strefa VIP. Wrażenia dodają dwa tarasy z widokiem na panoramę miasta.

The View

Klub The View to kolejne miejsce znajdujące się na szczycie wieżowca, konkretnie na 28 i 32 piętrze budynku Spektrum Tower. Jego ulokowanie jest bardzo dogodne, ponieważ mieści się w ścisłym centrum miasta przy ul. Twardej 18. Do dyspozycji jest sala wewnątrz budynku o bardzo eleganckim designie, jak i na samym dachu, dzięki czemu można podziwiać wspaniałe widoki. Krótko po tym, jak powstał klub, zyskał ogromną popularność, zarówno wśród mieszkańców, jak i obcokrajowców.

Club Wesele

Kolejnym miejscem wartym odwiedzenia jest Club Wesele przy ul. Żurawia 32/34 i jego cechą charakterystyczną jest właśnie naśladowania wesela, czyli mamy to połączenie muzyki disco polo, wódki, a także aktorów, którzy odgrywają rolę państwa młodych. Oczywiście klub oferuje znacznie więcej, ponieważ jest podzielony na dwie sale taneczne, dzięki czemu możliwe jest oferowanie jednocześnie rozrywki weselnej, jak i takiej z muzyką bardziej współczesną.

Room 13 Club

Lokal mieści się na ul. Mazowieckiej 13, gdzie można doskonale się zabawić przy dźwiękach dobrej muzyk oraz wypić drinki w atrakcyjnych cenach. Sam klub reklamuje się także jako z potencjałem do organizacji eventów firmowych, więc dlaczego by nie? Otrzymuje się dostęp do pełnego baru i rozrywkę na wysokim poziomie.

Space Club

Ten klub można znaleźć na ul. Kolejowej 37/39 i jego największą zaletą jest po prostu ogromna przestrzeń, którą aż trudno jest zapełnić. Oprócz parkietu do tańca i baru, w którym można zaopatrzyć się w drinki, dostępny jest także basen przy wejściu, miejsce dla VIP-ów na przykład w celu świętowania jakiegoś wydarzenia, a także sala chilloutowa, gdzie każdy chętny może po prostu rozsiąść się na pufach i nieco odpocząć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *