Najpopularniejsze kluby, dyskoteki w Warszawie

Drink w klubie

Gdzie można dobrze bawić się w Warszawie na dyskotece? Niewątpliwie takich miejsc nie brakuje w stolicy Polski, warto więc wymienić kilka z nich, do których być może ktoś kiedyś zdecyduje się wybrać.

Gdzie najlepiej wybrać się do klubu w Warszawie?

Jeżeli chodzi o Warszawę, to można ją nazwać nie tylko stolicą Polski, ale i stolicą klubów i dyskotek. Miasto ma do zaoferowania całe mnóstwo miejsc, gdzie warto udać się wieczorem, by liczyć na dobrą zabawę nie tylko w weekend. Młodsi, jak i ci starsi mogą znaleźć miejsce idealne dla siebie, a jest w czym wybierać. Oto kilka spośród całego dostępnego wachlarza, klubów wartych uwagi.

level 27 Warsaw – Rooftop

Jest to klub położony na szczycie wieżowca, a dokładniej, jak sama nazwa wskazuje, na 27 piętrze. Można go znaleźć w budynku Millenium Plaza przy Placu Zawiszy i oprócz niezwykłych widoków, wszystkich czeka także wspaniała zabawa. Blisko 800 m kw. To naprawdę duża przestrzeń do tego, by swobodnie tańczyć, jednocześnie znajdzie się tam także bar oraz strefa VIP. Wrażenia dodają dwa tarasy z widokiem na panoramę miasta.

podobne:  Dyskoteki dla 30 latków w Warszawie

The View

Klub The View to kolejne miejsce znajdujące się na szczycie wieżowca, konkretnie na 28 i 32 piętrze budynku Spektrum Tower. Jego ulokowanie jest bardzo dogodne, ponieważ mieści się w ścisłym centrum miasta przy ul. Twardej 18. Do dyspozycji jest sala wewnątrz budynku o bardzo eleganckim designie, jak i na samym dachu, dzięki czemu można podziwiać wspaniałe widoki. Krótko po tym, jak powstał klub, zyskał ogromną popularność, zarówno wśród mieszkańców, jak i obcokrajowców. Miejsce to aktualnie jest zamknięte.

Club Wesele

Kolejnym miejscem wartym odwiedzenia jest Club Wesele przy ul. Żurawia 32/34 i jego cechą charakterystyczną jest właśnie naśladowania wesela, czyli mamy to połączenie muzyki disco polo, wódki, a także aktorów, którzy odgrywają rolę państwa młodych. Oczywiście klub oferuje znacznie więcej, ponieważ jest podzielony na dwie sale taneczne, dzięki czemu możliwe jest oferowanie jednocześnie rozrywki weselnej, jak i takiej z muzyką bardziej współczesną.

podobne:  The View i inne najlepsze miejsca na imprezę, dyskotekę w Warszawie

Room 13 Club

Lokal mieści się na ul. Mazowieckiej 13, gdzie można doskonale się zabawić przy dźwiękach dobrej muzyk oraz wypić drinki w atrakcyjnych cenach. Sam klub reklamuje się także jako z potencjałem do organizacji eventów firmowych, więc dlaczego by nie? Otrzymuje się dostęp do pełnego baru i rozrywkę na wysokim poziomie.

Space Club

Ten klub można znaleźć na ul. Kolejowej 37/39 i jego największą zaletą jest po prostu ogromna przestrzeń, którą aż trudno jest zapełnić. Oprócz parkietu do tańca i baru, w którym można zaopatrzyć się w drinki, dostępny jest także basen przy wejściu, miejsce dla VIP-ów na przykład w celu świętowania jakiegoś wydarzenia, a także sala chilloutowa, gdzie każdy chętny może po prostu rozsiąść się na pufach i nieco odpocząć.

NIEBO

Klub NIEBO zlokalizowany jest w samym centrum stolicy — przy ulicy Nowy Świat 21. To około 800 metrów przestrzeni podzielonej na kilka sal, w tym dwóch klubowych nazwanych „Niebo” oraz „Piekło”. Organizowane są tam imprezy taneczne, jak i koncerty. Dodatkowo pod tym adresem znaleźć można: klubokawiarnię, salę koncertową, centrum kulturalno-artystyczne, kino oraz restaurację. Miłośnicy NIEBA cenią sobie niesamowity klimat, który panuje tam dzięki niesztampowym, przemyślanym dekoracjom oraz niesamowitą energię.

podobne:  Kluby dla 30-latków w Warszawie

Rakieta

Również na Nowym Świecie, pod numerem 4a, znaleźć można Rakieta Klub. To nowy punkt ma imprezowej mapie Warszawy, jednak zdążył zdobyć szerokie grono miłośników. Warto udać się tam na: wyborne drinki, nalewki i rzemieślnicze piwa, chillout oraz tańce. Na uwagę zasługują dwupoziomowy bar oraz letni ogródek z widokiem na park skarpy wiślanej. Klub otwarty jest od wtorku do niedzieli, a od środy do soboty można potupać tam nóżką.

Teatro Cubano

Fani imprez do białego rana w rytmach: mix latino, popu, muzyki tanecznej, hip-hopu i r’n’b muszą obowiązkowo zameldować się w Teatro Cubano przy ulicy Fredry 6. Czeka tam na Was doskonała zabawa na 3 pakietach przez cały tydzień. Oprócz oryginalnych drinków można spróbować tam przysmaków kuchni latynoamerykańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.