Kluby dla 30-latków w Krakowie

Miejsce dla DJ w klubie muzycznym

Mogłoby się wydawać, że wizerunek Krakowa na przestrzeni lat w ogóle się nie zmienia. Od niepamiętnych czasów to miasto nieoficjalnie jest stolicą polskiej kultury. Jednak gdy zapadnie wieczór, nierzadko w zabytkowych kamienicach, toczy się prawdziwe nocne życie. I choć mówi się, że Kraków jest zdominowany przez studentów, to także i osoby po trzydziestce mają się gdzie bawić.Miejsce dla DJ w klubie muzycznym

1. Klub30

Klub30 to chyba jedno z najbardziej oczywistych miejsc. Ideą tego lokalu jest stworzenie imprezowej przestrzeni dla trzydziestolatków, dlatego jest tak chętnie odwiedzane przez tę grupę wiekową. Na trzech piętrach umiejscowione są sale taneczne, gdzie grana jest muzyka z lat 70. i 80., latino oraz tzw. top hits, a więc muzycznie każdy się tu odnajdzie – szczególnie jeśli nie lubi typowych piosenek klubowych (house, trance etc.). Na pewno myślicie już, żeby się tam wybrać – Klub30 odnajdziecie na ulicy Tadeusza Kościuszki 3.

Shine Club

Shine to ekskluzywny klub dla osób, które oprócz dobrej muzyki, cenią sobie ciekawy design. Mieści się na Starowiślanej 16, w miejscu dawnego kinoteatru Uciecha. Obecnie uznawany jest za jeden z najbardziej nowoczesnych klubów w Krakowie, który został podzielony na trzy części: main, r’n’b oraz VIP. Na kilku salach grają polscy oraz zagraniczni DJ-e. Istnieje również możliwość wynajęcia części klubu na imprezę zamkniętą. Brzmi dobrze, prawda? Więc na co jeszcze czekacie?

The Square Club

The Square Club znajdziecie na placu Szczepańskim 7. To kolejny prestiżowy klub w Krakowie. Imprezy odbywają się tu od środy do niedzieli i zazwyczaj startują o 21.00. Klub oferuje dwa bary, 100 miejsc siedzących oraz dwa pomieszczenia typu Vip Room, które można wynająć. Oczywiście na wejściu każdy gość poddawany jest selekcji – obowiązuje strój smart casual, trzeba mieć też ukończone 21 lat (chociaż ze względu na ekskluzywny charakter rzadko spotkacie tu gości przed trzydziestką). Lubicie się bawić w elitarnym gronie? To miejsce jest dla Was!

Baccarat Music Club

Baccarat to lokal stworzony z przepychem. Znajduje się w nim dziesięć pomieszczeń (w tym luksusowy VIP Room), więc jest to doskonały wybór, jeśli w większym gronie chcecie porozmawiać oraz potańczyć. Spodziewajcie się tu muzyki dance oraz disco, a także wybornych drinków, przygotowanych przez doświadczonych barmanów. Można tu również zorganizować zamkniętą imprezę – standardowo wieczór panieński/kawalerski, spotkanie firmowe, urodziny etc. Baccarat znajdziecie niedaleko rynku, na ulicy Stolarskiej 13.

Bracka 4

Bracka 4 to lokal, który musicie odwiedzić, jeśli odkrywacie klubową mapę Krakowa. Znajduje się – cóż za zdziwienie – na ulicy Brackiej 4, więc nawet po kilku drinkach traficie tam bez problemu. Na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy mieści się kilka sal oraz parkiet taneczny, gdzie będziecie mogli bawić się do rana. A jeśli będziecie mieć dużo szczęścia (lub po prostu sprawdzicie wcześniej kalendarz imprez), to traficie na muzykę graną na żywo.

komentarze: 2

  1. W ten weekend mam jechać do Krakowa, żeby pozwiedzać i się zabawić, więc przyda mi się taki ranking najlepszych klubów. Dzięki!

  2. Ja od siebie mogę jeszcze polecić Klub Diament. Kluby na Rynku w Krakowie są ciekawe, ale my ze znajomymi preferujemy rozgrywkę w bilarda w towarzystwie dobrego alkoholu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *