Najlepsza dyskoteka Toruń – jaki klub, dyskoteka w Toruniu i okolicach?

kule dyskotekowe

Toruń to miasto, gdzie oprócz zwiedzania zabytkowych dzielnic czy opcji skosztowania toruńskiego piernika, można się również dobrze zabawić. To miasto oferuje wiele miejsc, takich jak dyskoteki, czy kluby. Które z nich są najbardziej godne polecenia?

Number One, dyskoteka na rynku

Jednym z najlepszych miejsc w rankingach, jest toruńska dyskoteka Number One. Jest ona zlokalizowana na Rynku Staromiejskim, i posiada wnętrze urządzone nieco w stylu gotyckim. Oferowany tu jest szeroki wybór drinków oraz imprezy muzyczne. Lokal oferuje różne gatunki muzyczne i każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Pub u Szwejka, rynek

To lokal, który również jest umiejscowiony na toruńskim rynku. Latem gości on tłumy spragnionych zabawy klientów. Posiada ogródek, a także ekrany, na których każdy kibic może obejrzeć najważniejsze wydarzenia sportowe. W klubie bardzo często gra się muzykę na żywo, zapraszane są różne zespoły. Lokal posiada także parkiet do tańca, oraz szeroki wybór alkoholi. To klub cieszący się dużym powodzeniem, zwłaszcza w sezonie letnim. Profesjonalne obsługa i dobra atmosfera sprawi, że będziesz chciał wrócić w to miejsce nieraz.

Lizard King

To pub i dyskoteka, w której można zarówno potańczyć do przebojów, jak i posłuchać muzyki na żywo. Klub Lizard King, który mieści się na ulicy Mikołaja Kopernika w Toruniu, jest na co dzień klubem, w którym można również usiąść przy piwie. Jednak w mieście jest również szeroko znany z organizacji różnego rodzaju koncertów. Posiada dwa piętra. Ma w ofercie szeroki wybór drinków.

Pub Beczka, rynek

Beczka to klimatyczny pub, gdzie można posiedzieć, napić się piwa i pogadać. Klub mieści się na rynku, w gotyckiej piwnicy i posiada trzy sale. Jedna z nich oferuje dobrze zaopatrzony barek oraz parkiet do tańca, dwie następne to natomiast sale dla palących. To dobra propozycja zarówno na szalony wieczór jak i spokojne pogaduchy. To klimatyczne miejsce, które będzie dla Ciebie azylem w Toruniu.

Pub Kredens

Kredens to znana już w Polsce sieć lokali, gdzie w przyjemnej atmosferze można posiedzieć, napić się kawy czy czegoś mocniejszego, a także skosztować pysznego jedzenia. To klimatyczne miejsce, w którym można również poczytać – jest tutaj dużo książek do wyboru i wolnego użytku dla każdego. Ale w Kredensie można także potańczyć – tutejszy parkiet został zaaranżowany specjalnie w tym celu.

Bajka Disco Klub

To dyskoteka, stworzona specjalnie z myślą o miłośnikach muzyki disco – polo, która płynie z głośników podczas organizowanych tam potańcówek. W lokalu odbywają się także koncerty gwizd disco – polo. Znajduje się tutaj palarnia oraz duży parkiet, podświetlany kolorowymi światłami. To jedyne takie miejsce w Toruniu. Organizowane tam imprezy sprzyjają całonocnym eskapadom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *