The View i inne najlepsze miejsca na imprezę, dyskotekę w Warszawie

dj na imprezie

Chcesz zaszaleć z przyjaciółmi lub szukasz ekskluzywnego miejsca na luźną imprezę biznesową? Zastanawiasz się, w jakim klubie w Warszawie grają najlepszą muzykę i panuje nieziemska atmosfera sprzyjająca zabawie? Poznaj kilka ciekawych miejsc, które zapewnią Ci rozrywkę na oczekiwanym poziomie.

Klub The View w Warszawie

Mimo tego, że klub The View już nie istnieje, to warto o nim wspomnieć. W końcu był on jednym z najbardziej charakterystycznych miejsc na mapie Warszawy, które zapewniało rozrywkę na wyjątkowym poziomie. Miał powierzchnię około 1000 m2 i był umiejscowiony na 28 i 32 piętrze jednego z najnowocześniejszych budynków w Polsce — Spektrum Tower.
The View został zainspirowany architekturą Nowego Jorku i swoim charakterem nawiązywał do atmosfery tego miasta. Klub był ekskluzywnym miejscem dla osób poszukujących niekonwencjonalnej rozrywki i oczekujących wysokich standardów życia. Chociaż The View został zamknięty, to w Warszawie istnieje wiele klimatycznych dyskotek, które na pewno warto odwiedzić — jednym z takich miejsc jest klub Level 27.

podobne:  Ozdobne doniczki do domu i ogrodu. Jak dopasować je do wnętrza i otoczenia?

Warszawski klub muzyczny Level 27

Klub muzyczny Level 27 jest niezwykle ciekawym miejscem na imprezę integracyjną szczególnie dla miłośników przepięknych widoków, ponieważ klub znajduje się na 27 piętrze biurowca Millennium Plaza w Warszawie. Możesz podziwiać panoramę miasta oraz przepiękne wschody słońca z otwartego tarasu o powierzchni około 450 m² lub bawić się w centralnej części o powierzchni 355 m². Cały klub jest zaprojektowany w nowoczesnym postindustrialnym stylu. To miejsce świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku imprezy urodzinowej, jak i przyjęcia biznesowego.

Opera Club w Warszawie

A może zamiast wysokości wolisz klimat tajemniczych podziemnych korytarzy? W takim razie odwiedź Opera Club zlokalizowany w podziemiach Opery Narodowej Teatru Wielkiego w Warszawie. Miejsce to jest utrzymane w atmosferze Dalekiego Wschodu i unosi się w nim wyjątkowy zapach kadzidełek. Jeśli lubisz orientalne klimaty, to miejsce z pewnością Cię zachwyci. W tym ekskluzywnym klubie posłuchasz instrumentalnej muzyki na żywo, a także takiej tworzonej przez najlepszych DJ-ów w Warszawie. W Opera Club będziesz miał również okazję zobaczyć chiński teatr cieni, który jest największą atrakcją klubu.

podobne:  Jakie są objawy cukrzycy? Czym objawia się cukrzyca?

Impreza w Pół na Pół

Jeśli wolisz połączenie dobrej muzyki i zabawy z nieco spokojniejszymi klimatami, to klub Pół na Pół na pewno przypadnie Ci do gustu. Klub mieści się w zabytkowym forcie i posiada otwartą powierzchnię eventową. Do dyspozycji gości są taras, ogród oraz dwie sale o powierzchni 80 m2 utrzymane w industrialnym klimacie. To fajne miejsce na imprezę urodzinową lub firmową, ponieważ rozmieszczenie pomieszczeń pozwala na oddzielenie strefy tanecznej od odpoczynkowej.

Dyskoteka Hydrozagadka w Warszawie

Hydrozagadka to klub, w którym często są organizowane imprezy tematyczne. Jeśli masz w planach piątkowy wypad z przyjaciółmi, możesz odwiedzić właśnie to miejsce. Klub ten jest idealną przestrzenią do zabawy, która przypadnie do gustu niejednemu miłośnikowi dobrej muzyki i tańca.

podobne:  Pomysły na prezenty wspierające zdrowy styl życia

Zastanawiasz się, które miejsce zapewni Ci najlepszy rodzaj rozrywki? Wybierz to najbardziej dopasowane do Twoich preferencji pod względem panującego w nim klimatu. Wtedy na pewno będziesz wspaniale się bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.