Dyskoteki dla 30 latków w Sopocie

Koncert w klubie

Gdzie 30 latkowie mogą bawić się na dyskotece w Sopocie? Niewątpliwie ten popularny kurort może poszczycić się co najmniej kilkoma, jak nie więcej, klubami, w których dobrą rozrywkę znajdzie każdy niezależnie od wieku, jaki reprezentuje. Warto przyjrzeć się kilku propozycjom, które mogą spodobać się osobom w wieku 30+.

TAN Klub

Klub TAN w Sopocie wyróżnia się przede wszystkim ciekawym wnętrzem i nietuzinkową atmosferą, a także selekcją gości pod względem wieku. Wpuszczane są osoby powyżej 24 lat. Można zarówno potańczyć, jak i zrelaksować się na miękkich sofach czy posiedzieć przy barze i napić się dobrego drinka. Nie jest to typowy klub, gdzie dominują tłumy i wieczny hałas, więc wybór będzie odpowiadał osobom, które chcą się zabawić, ale bez obijania się o innych ludzi. Miejsce to znajduje się na ul. Bohaterów Monte Cassino 63/6.

Kiss Ass

Kolejnym ciekawym miejscem wartym odwiedzenia jest także klub o wdzięcznej nazwie Kiss Ass i jest to zdecydowanie propozycja dla osób, które lubują się w starych dobrych rockowych brzmieniach, choć oczywiście puszczana jest muzyka także z innych gatunków. Niestety sala nie jest zbyt duża, co za tym idzie, trzeba przygotować się na to, iż będzie trochę ciasno. Klub umiejscowiony jest na ul. Grunwaldzkiej 6.

Unique Club Sopot

Ciekawym i cieszącym się dużą popularnością zarówno wśród turystów, jak i mieszkańców, jest Unique Club & Lounge, który oferuje dużą przestrzeń do tańca przy zróżnicowanej muzyce, zarówno tej puszczanej przez DJ-a, jak i serwowanej na żywo przez artystów. Dostępny jest także lokal, z którego każdy może zamówić jakieś danie, a także skorzystać z baru. Organizowane są również imprezy cykliczne i eventy, a także okolicznościowe, jak urodziny, panieńskie czy imprezy firmowe. Ciężko przegapić to miejsce, jako że znajduje się w samym sercu Sopotu, na Placu Zdrojowym 1.

Zła Kobieta

Warto zainteresować się także klubem Zła Kobieta, który wyróżnia się przede wszystkim niezwykłą aranżacją łączoną ze zróżnicowaną muzyką, zarówno tą bardziej współczesną, jak i tą znaną sprzed kilku dekad. Dzięki temu każdy może znaleźć coś dla siebie niezależnie od wieku i gustu. Do dyspozycji bawiących się jest dobrze zaopatrzony bar, z dostępem do wielu różnych drinków. Klub znajdzie się na ul. Bohaterów Monte Cassino 53 i usytuowany jest w Krzywym Domku.

Avangarda Beers & More

Mogłoby się wydawać, że Avangarda Beers & More to typowy pub, w którym można przede wszystkim napić się dobrego piwa i coś zjeść, ale nie, to coś więcej. Owszem, z powodzeniem warto przyjść ze znajomymi, by miło spędzić czas przy muzyce, a także skorzystania z opcji potańczenia na parkiecie. Nie jest to typowy klub nocny i dyskoteka, jednak zdecydowanie warto sprawdzić, jak sprawdza się tamtejsza atmosfera. Klub można znaleźć w Sopocie na ul. Dworcowej 7c/1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *