Najpopularniejsze dyskoteki, kluby dla 30-latków w Zakopanem

Dyskoteka z Zakopanem

Zakopane to nie tylko kulig i oscypki – w tym urokliwym miasteczku w środku Tatr możesz również znaleźć doskonałe kluby, w których impreza będzie trwać do białego rana. Gdzie warto pójść w Zakopanem, jeśli chcesz się dobrze bawić?

Muzyczna Grota Młyńska

Jeśli szukasz imprezy prawdziwie w góralskim stylu, Klub Muzyczny Grota Młyńska to rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania. Choć klub wygląda jak karczma, w środku znajduje się parkiet, a sobotnie wieczory rozgrzewają najlepsi didżeje. W klubie można posłuchać najnowszej muzyki, a przy barze kupić najlepsze drinki. W środku znajdziesz również dobre jedzenie.

Le Scandale

Le Scandale to stosunkowo nowy i bardzo ciekawy klub dla 30-latków w samym sercu Tatr. To miejsce, które posiada trzy sale – w jednej można posiedzieć przy kawie i porozmawiać, druga to Coctail Room, czynny wieczorem, gdzie przy barze można skosztować doskonałych drinków, a trzecia – tak zwany Music Loft – posiada parkiet, bar i odbywają się tam jedne z najlepszych imprez w mieście. W Le Scandale każdy znajdzie coś dla siebie, jest to stosunkowo nowy bar, otwarty na oczekiwania gości, z najlepszą muzyką i ciekawym wystrojem wnętrza.

podobne:  Porównanie serwisów wnętrzarskich

Klub Granit

To jedno z bardziej imprezowych miejsc na mapie Zakopanego. Oferuje wiele imprez okolicznościowych a także zabawy na żywo. Klub mieści się niedaleko Krupówek, co sprawia, że jest miejscem, w którym bywają turyści z całego świata. Będąc w Zakopanem z pewnością warto odwiedzić ten klub.

Klub Vavavoom

Vavavoom jest klubem muzycznym niedaleko teatru i Krupówek, posiadającym parkiet i bar z doskonałymi drinkami. Choć obecnie do klubu chodzą głównie osoby w wieku 20+, to bar otwarty jest również na 30 – latków, którzy mogą bawić się w jego progach do białego rana. Klub istnieje już od 30 lat, oferując klimatyczne wnętrze i loże utrzymane w stylu industrialnym.

Klub Europejska

Lokal na Krupówkach, który łączy w sobie przytulną kawiarenkę i klub na piętrze. Goście chwalą smaczne jedzenie i niskie ceny, a także dobre imprezy w sali, która znajduje się na górze i jest otwierana wieczorami. W lokalu znajduje się spory wybór różnego rodzaju alkoholi, które oferowane są przez obsługę z dużą wiedzą barmańską i umiejętnościami elokwentnej rozmowy z gośćmi. Klienci zwracają uwagę na ciekawy klimat i elegancko wykończone wnętrza.

podobne:  Pościel satynowa czy bawełniana – którą wybrać?

Klub Piekiełko

Piekiełko to dyskoteka z bilardem, łącząca w sobie także funkcje kawiarni. Na miejscu można zjeść smaczne jedzenie i napić się dobrego alkoholu. W nocy parkiet rozgrzewają rytmy największych przebojów. Klub mieści się na terenie Centralnego Ośrodka Sportu. Oferuje on ciekawą atmosferę, spory parkiet, dobre drinki oraz możliwość poznania wielu ciekawych osób.

1 komentarz

  1. Zakopane zawsze wydawało mi się miastem restauracji i spacerów, a nie imprez, dlatego zawsze je omijałem… Teraz jednak czuję się zachęcony do wycieczki w wakacje 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.