Dyskoteki dla 30-latków w Kołobrzegu

Klub w Kołobrzegu

Kołobrzeg jest pięknym miastem nad morzem, położonym na zachodniej części polskiego wybrzeża. Miejsce oferuje zabytki, nadmorski klimat, a także – w sezonie i poza nim – ciekawe kluby i dyskoteki dla 30- latków i nie tylko. Poniżej przeczytacie o najciekawszych z nich.

Klub Muzyczny Latarnia Morska

Klub Latarnia Morska to miejsce z prawdziwie nadmorskim klimatem, w którym można dogłębnie się zrelaksować. Klub oferuje raczej klimaty rockowe w nieco punkowym stylu, a także oryginalne dyskoteki, na których wszyscy są mile widziani. To klub umiejscowiony w starej latarni morskiej, z ciekawym, nieco podróżniczym klimatem, zawierający jednak parkiet, na którym można potańczyć, oraz oczywiście bar, gdzie można znaleźć ciekawe napoje.

podobne:  Aparat słuchowy na baterie czy akumulator – jaki wybrać?

Klub Muzyczny Centrala

To miejsce klimatyczne i, jak piszą właściciele, „klub sprzyjający dobrym relacjom”. W tym lokalu możesz napić się dobrej kawy, a także nieco zaszaleć. W dzień jest miejscem spotkań przy herbacie, wieczorami przytulnym klubem, w którym można się zrelaksować. Centrala oferuje eventy i koncerty, a także możliwość wynajęcia lokalu na imprezę urodzinową czy firmową. Można tutaj posłuchać ulubionej muzyki i potańczyć przy gorących rytmach w ramach organizowanych tu od czasu do czasu wieczorków. Klub cieszy się sporym zainteresowaniem i został niejako wpisany w stałą imprezową mapę miasta.

Hotel Aquarius SPA

To połączenie, hotelu spa i dyskoteki. Do tego miejsca można przyjechać zarówno na intensywny wypoczynek, jak i pójść potańczyć, gdy stacjonujesz w Kołobrzegu. To hotel pięciogwiazdkowy i taka jest też dyskoteka mieszcząca się w jego wnętrzu – z najlepszymi drinkami i muzyką, która jest grana na żywo bądź z płyt. Miejsce jest zaprojektowane ciekawy sposób, łącząc ze sobą drewno, szkło, czy ceramikę. To miejsce warto zobaczyć choćby z architektonicznej ciekawości. Dyskoteka jest chwalona przez klientów za dobry klimat i wyśmienite drinki, podane w klasyczny, wysublimowany sposób. To miejsce dla wszystkich lubiących elegancję i nieco bardziej ekskluzywne klimaty.

podobne:  Gdzie kupować sukienki boho na co dzień i na specjalne okazje?

Club Underground

Underground to klub nocny tylko dla dorosłych. To dyskoteka z tradycjami, jedna z najstarszych w Kołobrzegu. Na miejscu można napić się wyśmienitych drinków i koktajli, przygotowanych przez profesjonalnych barmanów. W piątki i soboty sala taneczna otwiera swoje podwoje od godziny 22 do ostatniego gościa. Co prawda na stronie internetowej możemy na ten moment znaleźć informację o tym, że z powodu epidemii Covid w miejscu jest ograniczona liczba miejsc, jednak sytuacja jest dynamiczna. Klub oferuje loże oraz bar z dużym wyborem drinków, które zadowolą nawet najbardziej wybredne podniebienia. Parkiet gorącymi rytmami rozgrzewają najlepsi didżeje.

komentarze: 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.