Dyskoteki dla 30-latków w Kołobrzegu

Klub w Kołobrzegu

Kołobrzeg jest pięknym miastem nad morzem, położonym na zachodniej części polskiego wybrzeża. Miejsce oferuje zabytki, nadmorski klimat, a także – w sezonie i poza nim – ciekawe kluby i dyskoteki dla 30- latków i nie tylko. Poniżej przeczytacie o najciekawszych z nich.

Klub Muzyczny Latarnia Morska

Klub Latarnia Morska to miejsce z prawdziwie nadmorskim klimatem, w którym można dogłębnie się zrelaksować. Klub oferuje raczej klimaty rockowe w nieco punkowym stylu, a także oryginalne dyskoteki, na których wszyscy są mile widziani. To klub umiejscowiony w starej latarni morskiej, z ciekawym, nieco podróżniczym klimatem, zawierający jednak parkiet, na którym można potańczyć, oraz oczywiście bar, gdzie można znaleźć ciekawe napoje.

Klub Muzyczny Centrala

To miejsce klimatyczne i, jak piszą właściciele, „klub sprzyjający dobrym relacjom”. W tym lokalu możesz napić się dobrej kawy, a także nieco zaszaleć. W dzień jest miejscem spotkań przy herbacie, wieczorami przytulnym klubem, w którym można się zrelaksować. Centrala oferuje eventy i koncerty, a także możliwość wynajęcia lokalu na imprezę urodzinową czy firmową. Można tutaj posłuchać ulubionej muzyki i potańczyć przy gorących rytmach w ramach organizowanych tu od czasu do czasu wieczorków. Klub cieszy się sporym zainteresowaniem i został niejako wpisany w stałą imprezową mapę miasta.

Hotel Aquarius SPA

To połączenie, hotelu spa i dyskoteki. Do tego miejsca można przyjechać zarówno na intensywny wypoczynek, jak i pójść potańczyć, gdy stacjonujesz w Kołobrzegu. To hotel pięciogwiazdkowy i taka jest też dyskoteka mieszcząca się w jego wnętrzu – z najlepszymi drinkami i muzyką, która jest grana na żywo bądź z płyt. Miejsce jest zaprojektowane ciekawy sposób, łącząc ze sobą drewno, szkło, czy ceramikę. To miejsce warto zobaczyć choćby z architektonicznej ciekawości. Dyskoteka jest chwalona przez klientów za dobry klimat i wyśmienite drinki, podane w klasyczny, wysublimowany sposób. To miejsce dla wszystkich lubiących elegancję i nieco bardziej ekskluzywne klimaty.

Club Underground

Underground to klub nocny tylko dla dorosłych. To dyskoteka z tradycjami, jedna z najstarszych w Kołobrzegu. Na miejscu można napić się wyśmienitych drinków i koktajli, przygotowanych przez profesjonalnych barmanów. W piątki i soboty sala taneczna otwiera swoje podwoje od godziny 22 do ostatniego gościa. Co prawda na stronie internetowej możemy na ten moment znaleźć informację o tym, że z powodu epidemii Covid w miejscu jest ograniczona liczba miejsc, jednak sytuacja jest dynamiczna. Klub oferuje loże oraz bar z dużym wyborem drinków, które zadowolą nawet najbardziej wybredne podniebienia. Parkiet gorącymi rytmami rozgrzewają najlepsi didżeje.

komentarze: 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.