Jak przekonać do siebie dziewczynę, która ma chłopaka?

Związek z dziewczyną innego

Podrywanie dziewczyny innego chłopaka to wkraczanie na niepewny i dość niebezpieczny grunt, dlatego jeżeli spodobała nam się zajęta kobieta i chcemy ją za wszelką cenę zdobyć, warto zastanowić się najpierw, co dokładnie chcemy osiągnąć i czy rzeczywiście warto pakować się w tę skądinąd często niezręczną sytuację. Czy to prawda, że w miłości i na wojnie wszystkie chwyty są dozwolone?

Jak ocenić szanse u dziewczyny?

Na początku warto sprawdzić czy dziewczyna, będąca obiektem Twoich uczuć jest szczęśliwa ze swoim obecnym partnerem. Nie ma się co oszukiwać – nie zdobędziesz kobiety, która jest po uszy zakochana w kimś innym. W momencie kiedy oboje wpatrzeni są w siebie jak w obrazek, ciężko znaleźć jakikolwiek sposób, aby tę sytuację odmienić. Jeżeli jednak zauważysz, że Twoja wybranka nie czuje się szczęśliwa i nie jest pewna swojego związku, jest to dobry sygnał do tego, aby zrobić pierwszy krok. Postaraj się zatem bez zbytniej wścibskości dowiedzieć się, jak wygląda sytuacja i wówczas podejmij kolejne decyzje.

podobne:  Co robić w Częstochowie? Pomysły na ciekawy weekend w Częstochowie i okolicach

Związek z dziewczyną innego

Jak sprawdzić czy związek ma przyszłość?

Jeżeli spotykasz się czasami z dziewczyną Twoich marzeń i jej chłopakiem, zaobserwuj jak zachowują się w swoim towarzystwie. Może wygląda ona na znudzoną, niezainteresowaną lub wręcz przeciwnie – stara się zbyt mocno sprawiać wrażenie szczęśliwej. Trudno oczywiście scharakteryzować dany związek, będąc jego biernym obserwatorem, ale jeżeli dokładnie przyjrzysz się ich relacjom, możesz dojść do pewnych konstruktywnych wniosków.

Jeżeli wiesz, że Twój obiekt westchnień ma chłopaka, lecz nie znasz go osobiście, sprawdź czy wspomina o nim we wspólnej rozmowie. Zadaj luźne pytanie w stylu „Co robisz w ten weekend?”. Jeśli jesteś jej obojętny lub będzie chciała Cię spławić, z całą pewnością napomknie o swoim partnerze. Jeśli jednak spędzacie ze sobą sporo czasu i prowadzicie dłuższe rozmowy, w których nigdy nie pada o nim nawet wzmianka, możesz podejrzewać, że coś jest na rzeczy.

podobne:  Co robić w Częstochowie? Pomysły na ciekawy weekend w Częstochowie i okolicach

Jak nakłonić dziewczynę do zwierzeń?

Postaraj się nawiązać rozmowę, dotyczącą związku dziewczyny, na której Ci zależy, uważaj jednak, żeby jej tym nie spłoszyć. W żadnym wypadku nie obgaduj jej chłopaka i nie opowiadaj w czym jesteś lepszy. Subtelność jest w tym wypadku kluczem do sukcesu, a o tym, jakim świetnym jesteś mężczyzną dowiedzieć powinna się sama. Najlepszą opcją będzie naturalne nakierowanie rozmowy na temat jej związku. Daj jej szansę się wygadać i sprawdź, czy sama zacznie narzekać na swego chłopaka, czy może wręcz przeciwnie.

Sposoby na sprawdzenie czy dziewczyna Cię lubi

Jeżeli chcesz wykonać ruch i mieć choć odrobinę pewności, że będzie on skuteczny, dowiedz się najpierw, czy dziewczyna w ogóle Cię lubi. Jeśli nie jest Tobą zainteresowana, nie masz raczej możliwości odbicia jej jej obecnemu chłopakowi. Aby dowiedzieć się prawdy, szukaj różnych sygnałów na to, czy rzeczywiście Cię lubi i traktuje Cię trochę inaczej niż tylko dobrego kolegę. Jeśli ma Cię jedynie za przyjaciela, nie ma sensu brnąć w tę sytuację, bo tylko się wygłupisz.

podobne:  Co robić w Częstochowie? Pomysły na ciekawy weekend w Częstochowie i okolicach

Jak zatem wychwycić odpowiednie sygnały? Oznaką, że nie jesteś jej obojętny może być przerwanie dotychczasowego zajęcia dla rozmowy z Tobą, przesiadywanie z Tobą na Facebooku czy innym czacie, choć mija już kolejna godzina, pozytywna reakcja na Twój widok, zwierzanie się ze swoich sekretów, komplementowanie Twojego wyglądu lub charakteru, odkrywanie, że nie jest szczęśliwa w swoim związku oraz flirtowanie i przekomarzanie się.

Jak zrobić pierwszy krok?

Jeżeli udało Cię się odkryć, że Twoja wybranka nie jest szczęśliwa w swym obecnym związku i zdaje się darzyć Cię uczuciami większymi niż zwykłe koleżeństwo, pora delikatnie dać jej do zrozumienia, że nie jest Ci obojętna. Spędzajcie ze sobą dużo czasu, staraj się, żeby bawiła się dobrze w Twoim towarzystwie. Pamiętaj jednak, że nic na siłę i pozwól jej samej podjąć decyzję o rozstaniu z obecnym partnerem.

komentarze: 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.