Gdzie kupić mieszkanie na wynajem we Wrocławiu? Najciekawsze inwestycje deweloperów z Wrocławia!

wrocławskie mosty na Odrze

Szukasz mieszkania we Wrocławiu? Może już od dawna nosisz się z zamysłem wynajęcia własnych czterech ścian, ale do tej pory nie jesteś pewien, jaka lokalizacja będzie dla ciebie najbardziej najodpowiedniejsza? Nie kupuj byle czego! Właśnie teraz pojawiają się nowe mieszkania godne uwagi. Kuj więc żelazo póki gorące i zainteresuj się najciekawszymi spośród najnowszych inwestycji deweloperskich.

1. Kukuczki 7

Krzyki-Gaj, ul. Kukuczki 7

Znajdą tu dla siebie miejsce zarówno ci, którzy szukają niedużego mieszkanka tylko dla siebie, jak i całe rodziny. Metraż dostępnych obecnie mieszkań waha się od 37 do 80 metrów kwadratowych.

Są one urządzone są naprawdę komfortowo. Ogrzewanie podłogowe w standardzie będzie miłą niespodzianką dla wszystkich, którzy przyzwyczaili się do kaloryferów (a te, bądźmy szczerzy, nie zawsze przecież dają lokatorom powody do zadowolenia).

podobne:  Producenci parków trampolin i sal zabaw — lista polecanych

Każde mieszkanie jest też wyposażone w videodomofon i drzwi antywłamaniowe, które nie pozwolą dostać się do środka nieproszonym gościom. Jeśli dla kogoś to jeszcze za mało, deweloper PCG.pl z Wrocławia dodatkowo argumentuje atrakcyjność inwestycji na stronie www.pcg.pl/zobacz-inwestycje, warto więc tam zajrzeć i dowiedzieć się więcej.

Zachęcająco przedstawia się też najbliższa okolica. Wygodne połączenia komunikacyjne, bliskość szkół i wyższych uczelni, oraz dwa duże parki – Skowroni i Południowy.

budynek mieszkalny

2. Ogrody Hallera

Fabryczna, Grabiszyn-Grabiszynek, Al. Generała Hallera

Pierwsze miejsce w konkursie „Najlepsza inwestycja”, w którym użytkownicy portalu RynekPierwotny.pl oceniali najbardziej obiecujące inwestycje deweloperskie – to mówi samo za siebie.

Dziewięć budynków wielorodzinnych, każdy posiadający sześć kondygnacji, w tym podziemny parking. W sumie czeka tu na chętnych sto dziewięćdziesiąt jeden mieszkań o powierzchni od 37 do 91 metrów kwadratowych.

podobne:  Kluby Fitness w Polsce, które najpopularniejsze, największe?

To miejsce ma wiele udogodnień dla lokatorów. Całodobowa ochrona, winda, plac zabaw dla najmłodszych. Całość przystosowano też do użytku dla osób niepełnosprawnych. W pobliżu zaś znajdują się dwa parki.

3. Spirala Czasu

Fabryczna, Żerniki, ul. Konińska

Spirala Czasu to obiekt realizowany w ramach projektu Nowe Żerniki, w którego założeniach jest utworzenie kompleksu, który stanie się jedynym w swoim rodzaju osiedlem – samowystarczalną dzielnicą. Teren o powierzchni czterdziestu hektarów będą zajmować nie tylko obiekty mieszkalne, ale też edukacyjne czy kulturalne. A pośrodku ma znajdować się właśnie Spirala Czasu.

Ten wyjątkowy budynek ma wyróżniać się przede wszystkim na polu ekologicznym i społecznościowym. Ekologia przejawia się w takich elementach jak słoneczne panele, dzięki którym będzie funkcjonować oświetlenie, jak i specjalne, odzyskujące energię windy. Z kolei towarzysko lokatorzy mogą się rozwijać dzięki wspólnym przestrzeniom, takim jak pełne zieleni tarasy czy klub fitness.

podobne:  Crossfit - co to jest, dla kogo, jakie daje efekty?

Należy też nadmienić, że okolica należy do tych nad wyraz spokojnych. Znajdują się tu rozległe zielone przestrzenie, w sam raz do spacerów, oraz urokliwe jezioro.

komentarze: 2

  1. inwestycja Kukuczki (jeu017celi fotka pokazuje tu0105 inwestycju0119) ma dou015bu0107 fajnu0105 architekturu0119, niebanalna i nowoczesna ! podoba mi siu0119! 🙂

  2. Teraz tych osiedli mieszkaniowych powstaje wiele, jest w czym wybierać, a trzeba przyznać, że inwestycje wyglądają ciekawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.