Ekskluzywne hotele w górach… ale w rozsądnej cenie!

Hotel położony w górach

Góry to jeden z najczęściej i najchętniej wybieranych kierunków wypoczynkowych i nie tylko. Można spędzać czas odpoczywając, ale równie dobrze można być w górach aktywnym. To doskonałe miejsce na wypady nie tylko latem, ponieważ góry są miejscem doskonałym w każdej porze roku. Można tam również spędzić czas korzystając z wszelkich luksusów, ale czy rzeczywiście musi się to wiązać z wielkimi kosztami?

Luksusowy wypoczynek w górach

Wypad w góry zazwyczaj kojarzy się jednoznacznie z aktywnością fizyczną, wchodzeniem na szczyty oraz przemierzanie szlaków turystycznych. Innymi słowy nie ma to nic wspólnego z luksusem i wypoczynkiem, chyba że ktoś właśnie to lubi. Jednak dobra baza noclegowa i porządny hotel również mają duże znaczenie – to do niego wrócimy po długiej wędrówce by odpocząć, ale doskonale sprawdzają się takie miejsca nie tylko w celach turystyki górskiej. Takie hotele to również dobry pomysł na romantyczne wypady we dwoje, czy organizację imprez czy też spędzenia świąt lub sylwestra. Luksusowy wypoczynek to coś, co znajduje się w zasięgu naszych rąk.

Hotel Złoty Groń w Istebnej

Turyście przyjeżdżający w góry bardzo cenią sobie doskonałe warunki hotelowe, z możliwością wypoczynku oraz aktywności fizycznej. W zależności od tego, gdzie się chcemy udać, warto rozejrzeć się za najlepszymi miejscami. Z pewnością warty uwagi jest hotel w górach, który niedawno świętował otwarcie, Złoty Groń w Istebnej w Beskidzie Śląskim, który wyróżnia się nie tylko wysokim standardem obsługi, ale i szczególną dbałością o szczegóły. Cały hotel jest stylizowany według góralskiego folkloru, jednocześnie stawiając na nowoczesność. Można z niego podziwiać wspaniałe widoki, a do dyspozycji goście są przestronne pokoje i apartamenty, restauracja, karczma oraz wspaniałe tarasy widokowe i balkony. Gdzie można miło i przyjemnie spędzić czas.

Kobiety wypoczywające na tarasie

Hotel Gołębiewski w Wiśle

Jest to jeden z najbardziej znanych hoteli w Polsce, a marka Gołębiewski wystarczy za samą siebie. Znajdujący się na stoku górskim hotel słynie z wyposażenia najwyższej klasy, a przy okazji można z niego podziwiać cudowne widoki z okien czy tarasów. Można tam spokojnie spędzić czas korzystając z licznych atrakcji jakie można znaleźć w tamtejszym parku wodnym. Oprócz tego można także skorzystać z ofert specjalnych, czyli takich imprez jak bale sylwestrowe, wesela czy święta. W takim miejscu wypad w góry może zejść na dalszy plan.

Hotel Litwor w Zakopanem

Zakopane również ma w swoim zanadrzu naprawdę wiele hoteli, które mogą poszczycić się wysokim standardem obsługi. Jednym z nich z pewnością jest Hotel Litwor, które największą zaletą jest jego umiejscowienie, ponieważ znajduje się on w samym centrum miasta tuż obok Krupówek. Co za tym idzie, bardzo łatwo jest się stamtąd dostać do dowolnego punktu Zakopanego. Oprócz niezwykle klimatycznego wyglądu, gdzie pokoje wykańczane są naturalnym drewnem i stylizowane, można liczyć także na wiele atrakcji w postaci centrum wodnego i termalnego oraz basenem. Dodając do tego również siłownię, solarium i instytut kosmetyczny, otrzymuje się naprawdę niepowtarzalne warunki.

Polskie Tatry

Górskie hotele na najwyższym poziomie

Podane wyżej hotele, z trzech różnych miejscowości, to tylko dosłownie wierzchołek góry. Poszukując ekskluzywnych hoteli, warto jest zapoznać się z ich ofertami oraz cennikiem. Może okazać się, że wiele z nich za naprawdę niezbyt wygórowaną cenę, jest w stanie zaoferować nam prawdziwie luksusowe warunki i całe mnóstwo dodatkowych atrakcji, przy których nawet nie będzie chciało nam się opuszczać murów hotelu.

komentarze: 4

  1. Złoty Groń w Istebnej znam – boskie widoki i blisko na narty. Do polecania. Gołębiewski tez fajny jesli ktoś lubi trochę zamieszania. A ten zakopiański znacie?

  2. My w górach zwykle stawiamy na domki. Jednakże do takiego hotelu ze SPA z chęcią bym się wybrała… Może w tym roku na święta? Ale to pewnie już by trzeba było rezerwować, co?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.