Dyskoteki, kluby dla 30-latków w Szczecinie

imprezowy neon let's party

Szczecin to największe, prawie 400-tysięczne, miasto województwa zachodniopomorskiego. Jego nie lada atrakcję stanowią Zamek Książąt Pomorskich oraz jezioro Dąbie. Co jednak ze spragnionymi rozrywki „lokalsami” i turystami? Gdzie warto udać się na imprezę, będąc po trzydziestce? Miejsc jest wiele, my wybraliśmy 8 różnorodnych dyskotek, klubów, które przypadną wielu czytelnikom do gustu.

Klub PRL

Pierwszym miejscem na naszej imprezowej mapie szczecina jest Klub PRL położony przy ulicy Jagiellońskiej 68. Z pewnością przypadnie do gustu osobom, które klimat lat 1952–1989 wspominają z rozrzewnieniem. Klub stylizowany jest na czasy Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej, posiada wystrój oraz menu z tamtych czasów. Bawią się w nim goście w każdym wieku, a hity lat 70., 80., 90. oraz aktualne rozgrzewają parkiet do czerwoności.

Prywatka Szczecin

Nie wiesz, gdzie się podziały tamte prywatki? Znajdziesz je w Szczecinie przy ulicy Księcia Bogusława X 8! Lokal doskonale pełni funkcje klubu oraz restauracji, dzięki dwóm odrębnym salom utrzymanym w klimacie retro. Prywatka otwiera się codziennie o 14:00, a imprezy trwają w zależności od dnia tygodnia do 2:00 lub do 4:00.

Gorzko Gorzko Szczecin

Gorzko Gorzko to sieciowa dyskoteka weselna, którą można znaleźć w kilku miastach polski, w tym Szczecinie przy ulicy Wyszyńskiego 14. Goście chwalą sobie klimat panujący w klubie, dobrą muzykę graną przez DJ-a (ponadczasowe polskie hity, zagraniczne przeboje z lat 80. i 90., disco polo oraz nowości prosto z radia) i powitalny kieliszek szampana. To doskonałe miejsce dla fanów wesel do białego rana!

Disco na Deptaku

Disco na Deptaku to obowiązkowy punkt do odwiedzenia dla wszystkich fanów muzyki z lat 70., 80., 90. oraz współczesnych! Położony obok wspomnianej wcześniej Prywatki lokal (Księcia Bogusława X 8/1) reklamuje się niskimi, przystępnymi cenami oraz doskonałą zabawą.

Holiday-Club Szczecin

Holiday-Club Szczecin stanowi idealne miejsce dla wszystkich fanów muzyki: house, trance, hip-hop oraz pop. Oprócz dwóch sal tanecznych w klubie zaaranżowano komfortową salę z wyciszoną muzyką oraz kilkunastoma lożami do rozmów i zapalenia shishy. Hitem w Holiday-Club Szczecin są niespotykanie nigdzie indziej drinki podawane w zielonych kokosach, które importowane są do Polski prosto z Tajlandii – w Szczecinie przy ulicy 3 Maja 20 można poczuć się jak na wakacjach!

Grey Club Szczecin

Grey Club Szczecin to niezwykle nowoczesna, luksusowa dyskoteka zlokalizowana przy wspominanej już wcześniej ulicy Ks. Bogusława X 9. Stanowi jeden z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych szczecińskich klubów, dlatego nie może Was tam zabraknąć podczas weekendowej imprezy. W lokalu zaaranżowano salę klubową, strefę lounge do spożywania posiłków oraz private room, w którym organizowane są prywatne imprezy, spotkania. Lokal serwuje luksusowe alkohole oraz zaprasza najlepszych DJ-ów.

TANGO Club Restauracja Szczecin

TANGO Club Restauracja Szczecin znajduje na Placu Stefana Batorego 2, w budynku hotelu. Na uwagę załguje niesamowity klimat lokalu, który zaaranżowany został w XIII-wiecznych piwnicach. W weekendy organizowane są imprezy dance z szerokim przekrojem granych gatunków, a w sobotę można bawić się tu przy muzyce na żywo.

Jazzment Klub

Jazzment Klub to wyjątkowe miejsce na mapie Szczecina. Przy ulicy Kurkowej 4/1 położone jest miejsce z duszą, idealne dla wszystkich fanów klasycznego jazzu, jak i muzyki progresywnej.

1 komentarz

  1. Zawsze pomijałam Szczecin, planując moje city-break po polskich miastach, bo bałam się, że jest mega nudny. Ale jak widzę myliłam się. Pora zaplanować wycieczkę po nowym roku, Zwiedzanie + imprezki to jest to! 😄😄😄

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.