Kluby dla 30-latków w Sopocie

DJ na imprezie w klubie

Sopot to najbardziej imprezowe miasto nad polskim morzem do którego specjalnie zjeżdżają się ludzie z różnych zakątków kraju – tylko po to, aby pobawić się przy dźwiękach dobrej muzyki! Co najlepsze – większość lokali skierowanych jest do ludzi po trzydziestce. A jakie kluby oferują najlepszą zabawę? Sprawdźcie!

 

DJ na imprezie w klubie

1. Dream Club

Dream Club to jedno z najbardziej prestiżowych miejsc w Trójmieście. Na powierzchni prawie 1000 m2 znajdują się trzy bary oraz parkiety taneczne, loże, VIP Roomy! Już sam wystrój zachwyca, ponieważ na suficie znajduje się aż jedenaście kryształowych żyrandoli, a jedna ze ścian imponuje 1200 żarówkami! Jakie atrakcje czekają na Was podczas imprez? Muzyka klubowa grana przez najlepszych DJ-ów, występy tancerek, pokazy barmańskie oraz pyszne, przyrządzane przez doświadczonych barmanów drinki. Jeśli będziecie w pobliżu ulicy Bohaterów Monte Cassino 53 wieczorową porą, to koniecznie wejdźcie do tego lokalu. Miejsce to aktualnie jest zamknięte.

podobne:  Kluby dla 30-latków w Katowicach

2. Unique Club

Unique Club to ekskluzywny klub dla gości ceniących sobie zabawę na najwyższym poziomie. Odbywa się tam wiele tematycznych imprez, na których grają najlepsi artyści. Unique Club nie skupia się tylko na muzyce klubowej, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sam wystrój oraz oświetlenie lokalu jest bardzo nowoczesne i wchodząc do tego miejsca od razu widać, że ma luksusowy charakter. Amatorzy dobrego alkoholu z pewnością będą usatysfakcjonowani dużym wyborem rozmaitych trunków oraz koktajli. Kalendarz imprez można na bieżąco sprawdzać na ich stronie internetowej – warto to regularnie robić, żeby nie przegapić najważniejszych wydarzeń. Dużą zaletą Unique jest także to, że łączy się z restauracją, gdzie można zasmakować wykwintnych dań. A to wszystko mieści się na Placu Zdrojowym 1.

podobne:  Najpopularniejsze dyskoteki, kluby dla 30-latków w Zakopanem

3. Klub Atelier

Na ulicy Mamuszki 2, bezpośrednio przy sopockiej plaży, na foyer dwóch teatrów: Teatru Atelier oraz Teatru Off De Bicz, znajduje się niesamowicie klimatyczny Klub Atelier. Początkowo miała to byś spokojna, teatralna kawiarnia, jednak z czasem okazało się, że to idealne miejsce do weekendowych szaleństw i tak pozostało do dziś. Klub Atelier składa się z sali klubowej oraz sali werandowej, a przed budynkiem jest drewniany taras, na którym można odetchnąć pomiędzy dzikimi tańcami. Jednak nie posłuchacie tutaj współczesnej muzyki klubowej (z wyjątkiem imprez zamkniętych, na specjalne życzenie gości), ale muzykę z lat 50., 60., 80. i 90. Marzycie o zwariowanej imprezie przy plaży i szumiącym morzu? Jeśli tak, to do Klubu Atelier zaglądajcie w każdy weekend.

4. Clubogaleria Soho

Clubogaleria Soho to lokal bardzo często odwiedzany przez trzydziestolatków. Imprezy taneczne odbywają się tu w piątki i w soboty przy dźwiękach housowej muzyki, natomiast od środy do piątku można wstąpić tu na pyszny koktajl (oczywiście z procentami…). Wnętrze tego klubu jest urządzone stylowo i designersko. I tak jak Dream Club, Clubogaleria Soho mieści się przy ulicy Bohaterów Monte Casino, pod numerem 61.

podobne:  Kluby dla 30-latków w Poznaniu

5. S.F.I.N.K.S700

W nadmorskim parku, w dawnym budynku galerii sztuki znajdziecie klub S.F.I.N.K.S700 – na ulicy Mamuszki 1 (tak, tak, stąd będziecie mieć blisko do klubu Atelier). Odbywają się tu imprezy taneczne, koncerty, a także prezentacje teatralne. Jeśli lubicie artystyczne klimaty i dobrą muzykę, to z pewnością Wam się tu spodoba.

6. SPATiF

Klub SPATiF mieści się przy ulicy ul. Bohaterów Monte Cassino 54. Od lat 50. XX wieku stanowił miejsce spotkań sopockiej bohemy. To unikalne miejsce, które może nie przypaść do gustu każdemu, jednak warto wybrać się tam, by posłuchać polskiej niszowej muzyki na żywo przy doskonałych trunkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.