Dyskoteki dla 30-latków w Łodzi

Srebrna kula

W Łodzi wiele jest dyskotek, w których bawić się mogą młodzi ludzie, nie wszystkie jednak są przeznaczone dla grupy 30+. Nieco dojrzalsi imprezowicze też mogą znaleźć odpowiednie dla siebie miejsce, w którym będą mogli potańczyć i spotkać się ze znajomymi. Które dyskoteki dla 30-latków warto odwiedzić w Łodzi?

Klub muzyczny Pewex

Klub muzyczny Pewex to świetne miejsce dla 30-latków. Grana jest tam muzyka z lat 80., 90. XX wieku i największe hity od roku 2000. Dyskoteka znajduje się przy ul. Narutowicza 28 w Łodzi. Otwarta jest od czwartku do niedzieli od godziny 20:00 do 5:00. Klub muzyczny Pewex to nie tylko regularne imprezy. Ponadto organizowane są jeszcze inne wydarzenia, np. sylwester. Możliwe jest także zaplanowanie firmowej imprezy wigilijnej z cateringiem, obsługą kelnerską i barmańską oraz z tańcami lub urodzin w klubie. Pewex ma bardzo dobre opinie wśród młodych osób, jest ceniony za świetny poziom usług, muzykę oraz organizację takich wydarzeń jak wieczory kawalerskie i panieńskie.

Antrakt Club

Antrakt to kolejny klub, który uwielbiany jest przez osoby 30+. Grana jest tam muzyka z lat 70., 80. oraz 90. XX wieku, ale nie tylko. Dyskoteka znajduje się w samym centrum miasta, a dokładniej przy ul. Zachodniej 95. Położona jest w zabytkowej kamienicy, w dodatku jest stylowo urządzona, to bardzo klimatyczne miejsce na mapie Łodzi. W Antrakcie są 3 sale do dyspozycji gości. Pierwsza to sala VIP, gdzie można porozmawiać w kameralnej atmosferze, druga to sala taneczna, gdzie jest też karaoke, a trzecia to sala barowa, która jest wyciszona. Dyskoteka czynna jest od czwartku do niedzieli w godzinach od 18:00 do ostatniego gościa. Klub organizuje też imprezy okolicznościowe, np. firmowe, urodzinowe, wieczory kawalerskie i panieńskie.

podobne:  Pomysły na prezenty wspierające zdrowy styl życia

Klub Kokoo

Kokoo to dyskoteka, która chętnie jest odwiedzana przez ludzi młodych oraz 30+. Znajduje się w centrum przy ul. Moniuszki 1. W klubie grana jest zróżnicowana muzyka, a to przez dostęp do dwóch sal tanecznych. Na górze można bawić się przy dźwiękach w stylu house i disco, na dole natomiast puszczane są kawałki trap, rap czy hip-hop. Klub dysponuje też dwiema strefami VIP, w których można spotkać się ze znajomymi czy nawet prowadzić biznesowe negocjacje. W dyskotece Kokoo organizowane są wydarzenia tematyczne, np. imprezy dla kobiet, w stylu funky, powrót do lat 90. itp. Istnieje też możliwość wynajęcia klubu na eventy oraz imprezy firmowe.

Klub Scenografia

Ciekawym miejscem w Łodzi jest Klub Scenografia. Organizowane są tam nie tylko imprezy, ale też koncerty znanych muzyków, stand-upy i inne eventy. Klub jest świetnie przystosowany do większych widowisk. W środku pomieścić się może aż 550 osób na stojąco i 220 na siedząco. Scenografia dysponuje też wysokiej klasy, rozbudowanym sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym, co ułatwia przeprowadzenie imprezy na zadowalającym artystów oraz uczestników poziomie. Klub Scenografia znajduje się przy ul. Zachodniej 81/83 w Łodzi.

podobne:  Frutarianizm - wady i zalety modnej diety

Bajka

Dyskoteki to techno, house, rock, ale także disco – polo, i tego nie ma się co wstydzić. Jeśli na weselach uwielbiasz tańczyć w rytm piosenek takich jak „Oczy Zielone”, czy „Biały Miś”, Bajka jest miejscem dla Ciebie. To stuprocentowy klub disco, w którym znajdziesz dobre drinki i parkiet, zdolny pomieścić wielu! Klub organizuje sporo imprez tematycznych, a w tygodniu udostępnia lokal pod imprezy firmowe. To zdecydowanie jedno z oryginalniejszych miejsc na mapie Łodzi, które na pewno warto odwiedzić którejś nocy.

Off Piotrkowska

Off Piotrkowska to zdecydowanie miejsce z duszą, w którym odnajdą się wszyscy miłośnicy industrialnych i artystycznych klimatów. Na przełomie wieków (XIX i XX) w budynku mieściła się tkalnia, co dodaje miejscu typowo łódzkiego klimatu. W kompleksie znajduje się wiele klubów i innych miejsc, których przeznaczenie jest różne. Trudno wskazać jeden konkretny lokal dyskotekowy, ale na pewno warty rozważenia jest DOM, w którym możemy znaleźć salę kinową i klub muzyczny oferujący swoim gościom wyśmienitą muzykę.

podobne:  The View i inne najlepsze miejsca na imprezę, dyskotekę w Warszawie

Cotton Club

Cotton Club to ciekawy, bezpretensjonalny klub, którego początki sięgają 1991 roku. Można tutaj napić się zimnego piwa i doskonałych drinków a także potańczyć do białego rana przy muzyce, granej na żywo przez najlepszych didżejów. W Cotton Club można zjeść smaczny posiłek a w tygodniu zorganizować imprezę firmową. Cotton Club posiada także ogródek, miejsce dla palących oraz bezpłatne wi-fi. Klub chętnie organizuje prywatne imprezy zamknięte.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.