Ciekawe pomysły na sylwestra

Szampan i kieliszki

Dopiero co jesteśmy po sylwestrze, to jednak nie oznacza, że nie warto już teraz pomyśleć o kolejnym. Co roku przecież występuje ten sam problem, mianowicie, gdzie iść? Co mogę zrobić w sylwestra, żeby dobrze się bawić i ciekawie spędzić czas? Dla wielu osób jest to coś wyjątkowego, więc powinno się to dokładnie przemyśleć. Na co można się zdecydować?

Jakie pomysły na Sylwestra?

Pomysłów na sylwestrową imprezę jest wiele, tak samo jak miejsc i sposobów jej urządzenia. Można wraz ze znajomymi urządzić domówkę, co jest chyba najbardziej popularnym rodzajem spędzania sylwestrowej nocy. To jak będzie ta domówka wyglądać, zależy już tylko od nas. Można wybrać jakiś motyw przewodni, tańczyć przy muzyce, albo urozmaicić ją o gry towarzyskie.

Gdy jednak postanowimy, że nie chcemy się kisić wyłącznie w domu, można zdecydować się na imprezę plenerową, które często są organizowane przez miasta, a koncerty i zabawy na mieście nie należą do rzadkości. Innym pomysłem może być wybranie się do klubu, który organizuje taką zabawę, gdzie przy dobrych drinkach i muzyce oraz licznych osobach można dobrze się bawić.

Gdzie wyjechać na sylwestrową zabawę?

To również bardzo często rozważany pomysł – wyjazd poza miasto. Może to być podróż do innej miejscowości, w celu wzięcia udziału w imprezie, ale także może to być coś zupełnie innego. Wielu ludzi decyduje się na spędzenie sylwestra w górach, a ostatnimi czasy jest to bardzo popularne i dość nietypowe. Można jednak znaleźć wiele ofert właśnie proponujących takie rozwiązanie, przy okazji zapewniając wiele równie nietypowych atrakcji, które mogą zdecydowanie wynieść ponad poziom ten rodzaj zabawy.

A jak góry, to i morze i w tym wypadku jest tak samo, liczne propozycje i oferty zapewniające niezapomniane doznania, specjalnie kierowane pod sylwestrową zabawę. Dużą popularnością cieszą się również wyjazdy za granicę, by w ten zupełnie odmienny sposób móc ciekawie spędzić czas, choć jednocześnie równa się to większym wydatkom.

Fajerwerki

Sposoby na niebanalne powitanie Nowego Roku

Mimo wszystko wiele osób decyduje się na bardziej tradycyjne świętowanie, które jednak wcale nie musi być nudne. Zostało wspomniane, że dobrym pomysłem jest wybranie jakiegoś motywu przewodniego – do tego można również dodać bal przebierańców i poprosić znajomych, by się poprzebierali, a gry i zabawy dodadzą sporo atrakcyjności.

Można również zdecydować się na coś zupełnie innego i jeżeli nie interesują nas wielkie imprezy, zamiast tego wybrać się na maraton filmowy. Innym miejscem, niekoniecznie związanym z głośnymi zabawami, jest także pójście do teatru czy opery, bo każde z tych miejsc w ma swoich repertuarze sylwestrowo-noworoczne spektakle i koncerty.

Romantyczna noc sylwestrowa we dwoje

Jeżeli nie z przyjaciółmi, to dobrze jest spędzić ten czas ze swoją drugą połówką. To dobry moment do zacieśnienia swoich więzi lub poprawy popsutych relacji. Można zaaranżować romantyczną randkę, zjeść we dwoje w domu lub restauracji, a potem wspólnie razem wybrać się na spacer lub wyjechać gdzieś poza miasto na mały urlop. Pomysłów może być naprawdę wiele i tylko od nas zależeć będzie, co wymyślimy i jak postaramy się urozmaicić ten czas. Warto jednak postarać się, by było to coś wyjątkowe, tylko dla was dwojga.

komentarze: 4

  1. Ja sylwestra zazwyczaj spędzam nudno, bo w domu, ale chyba będę musiała to wreszcie kiedyś zmienić. Wyjazd byłby chyba całkiem dobrym pomysłem.

  2. Nie będziemy na balu, to postanowione. Razem z małżonką wybieramy się do Zakopanego, gdzie już latem zamówiliśmy kwaterę. Już nie możemy się doczekać.
    Będzie kulig, okowita i te sprawy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.