Wieczór kawalerski, panieński — aktywnie, na sportowo?

Mężczyzna w masce z pistoletem do gry w paintball

Wieczór kawalerski czy panieński to niezapomniane przeżycie. Nie warto z niego rezygnować, tylko dlatego, że nie chcemy tego wieczoru spędzać w klubie. Wieczór kawalerski i panieński można spędzić także w aktywny sposób. Czytajcie dalej, jeśli chcecie poznać nasze pomysły na przedślubną imprezę.

Aktywny wieczór kawalerski

Sport to dobry sposób na aktywne spędzanie wieczoru przedślubnego. Nie każdy pan marzy o tym, by wieczór przed ślubem spędzić w klubie. Poniżej przedstawiamy, naszym zdaniem, najciekawsze pomysły na kawalerski, które można zorganizować panu młodemu.

Paintball na wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski na paintballu w BaseCamp zapewni panom wrażeń na cały dzień. Kombinacja paintballu z kawalerskim to dobry pomysł dla tych, którzy chcą połączyć zabawę z dobrą dawką adrenaliny. Paintball to świetna okazja do tego, by postrzelać z broni, to też dobry sposób na rozładowanie napięcia, w końcu czas przed ślubem bywa stresujący!

podobne:  Wieczór panieński/kawalerski w Toruniu – co robić? Jakie atrakcje, jaka dyskoteka Toruń?

Quady

Jeśli jednak strzelanie kulkami z farbą w przyjaciół to nie wasza bajka, mamy coś innego. Zamiast wieczoru kawalerskiego w klubie, można zorganizować wypad na quady. To będzie dobra propozycja dla wszystkich fanów motoryzacji, z pewnością w okolicy można znaleźć specjalne tory do jazdy na quadach.

Spływ kajakowy

Jeśli quady i paintball na wieczorze kawalerskim to za mało, to proponujemy spływ kajakowy, to wspaniały pomysł na aktywny dzień. Spływy kajakowe to super forma spędzania czasu aktywnie, dla fanów sportu – jak znalazł, z pewnością zabawa na falach pozostanie w pamięci pana młodego na długi czas.

Strzelnica na kawalerskim

Fani broni, którzy nie zaspokoili swojego głodu paintballem, mogą wybrać się także na strzelnicę. Strzelanie z wiatrówki to ciekawe urozmaicenie ruchliwego wieczoru kawalerskiego. Nie jest to jednak aktywność na cały dzień, więc poza strzelaniem z wiatrówki warto przygotować inne, nieoczywiste atrakcje na wieczór kawalerski.

podobne:  Wieczór panieński/kawalerski w Toruniu – co robić? Jakie atrakcje, jaka dyskoteka Toruń?

Wieczór panieński na sportowo

Nie tylko panowie mogą świętować ślub, uprawiając sport. Dla kobiet również przygotowaliśmy propozycje na aktywny wieczór panieński.

Warsztaty pole dance na panieńskim

Prywatne zajęcia z pole dance z przyjaciółkami to świetny pomysł na wieczór panieński. To dobra okazja do celebrowania własnej kobiecości i do nauczenia się kilku kroków tanecznych na rurze. PS. Pole dance wcale nie jest taki łatwy, z pewnością skończy się to zakwasami!

Park linowy na wieczorze panieńskim

Panie, które chciałyby porządnej dawki adrenaliny na wieczorze panieńskim, powinny wybrać się do parku linowego. Warto znaleźć duży, dobrze wyposażony park linowy z kilkoma trasami. To będzie świetna atrakcja na wiele godzin, a skorzystać z niej mogą nie tylko osoby wysportowane.

podobne:  Wieczór panieński/kawalerski w Toruniu – co robić? Jakie atrakcje, jaka dyskoteka Toruń?

Aqua Park

Wizyta w aqua parku to też dobre rozwiązanie na sportowy wieczór panieński. Można najpierw skorzystać z różnego rodzaju atrakcjach wodnych, a potem spędzić miło czas z przyjaciółkami w saunie.

Panieński wyjazd z jogą

Miłośniczkom jogi proponujemy zorganizowanie wyjazdu z przyjaciółkami. Można wynająć domek w ośrodku w górach i odpoczywać. W trakcie wyjazdu będzie dużo czasu na medytację i rozluźniającą jogę. To będzie świetna propozycja dla kobiet, które lubią sport, ale wieczór panieński chciałyby spędzić spokojnie.

Wieczór panieński i kawalerski na sportowo to świetny sposób na upamiętnienie tych chwil. Porządna dawka endorfin i adrenaliny sprawi, że para młoda nigdy nie zapomni tego wieczoru!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.