Dyskoteki dla 30 latków w Warszawie

Klub taneczny ze światłami

Nie lubisz imprez z małolatami, ale jednocześnie jesteś za młody na dancingi? Stawiasz na jakość zabawy, a nie na ilość uczestniczących w niej ludzi? Cenisz sobie wysoki poziom, dobrą muzykę i przede wszystkim bezpieczeństwo podczas imprezy? Jeśli tak, to poniższy artykuł jest właśnie dla Ciebie! Sprawdź, gdzie możesz liczyć na komfort, dobre rytmy i przyjemną atmosferę w Warszawie.

  1. Dekada Club
  2. Tygmont Live Club
  3. Club Stereo
  4. Opera Club
  5. Club Fair Play

1. Dekada Club

Klub Dekada mieszczący się przy ulicy Grójeckiej 19/25 to przede wszystkim klub muzyczny, którego właściciele na pierwszym miejscy stawiają na dobrą atmosferę przy najlepszych rytmach wszech czasów. Tutaj przychodzi się tańczyć w towarzystwie gry świateł i obrazów. Panuje tu niezwykły klimat inspirowany sztuką Pop Art. Na sali znajduje się fragment samochodu marki „warszawa”, którego reflektory są cały czas włączone oraz tramwaj numer 9 zmierzający do Nowego Świata. Nadaje to niecodziennego i nieco ekscentrycznego charakteru. To miejsce, gdzie można się świetnie bawić przy drinkach najwyższej jakości i nieszablonowej rozrywce. To z pewnością najpopularniejszy i najchętniej odwiedzany klub w Warszawie.

podobne:  Kluby dla 30-latków w Warszawie

2. Tygmont Live Club

Uznany za najbardziej muzyczny klub w Warszawie znajdujący się przy ulicy Mazowieckiej 6/8. Został założony w 2001 roku i przez swoją wieloletnią działalność przeszedł wiele zmian. Od klimatów jazzowych ściągających cyganerię artystyczną po taneczne i kolorowe imprezy w rytmie muzyki lat 60 oraz dalej. Ten klub bez wątpienia słynie z zabaw na poziomie. Oprócz poniedziałków i niedzieli można się tu bawić w każdy dzień tygodnia, ale najlepsze imprezy przypadają w soboty. Jeśli nie masz pomysłu na to, gdzie spędzić czas w gronie znajomych, to nie musisz już dalej szukać.

3. Club Stereo

To kolejne miejsce na imprezowej mapie mieszczące się na Nowym Świecie 21, którego nie możesz pominąć. Przystępne ceny, przyjemna atmosfera, bogaty repertuar muzyczny sprawią, że będziesz się świetnie bawić do białego rana. Starannie dobierani Dj-e serwujący różne gatunki muzyczne zapewniają dobrą zabawę i nie pozwalają grzać siedzeń. To miejsce idealne dla tych, którzy chcą potańczyć w rytmie najlepszych hitów wszech czasów. Warto śledzić kalendarz imprez, gdyż na każdy dzień tygodnia zaplanowano dla gości nowe, ciekawe atrakcje.

podobne:  Najpopularniejsze kluby, dyskoteki w Warszawie

4. Opera Club

To wyrafinowany klub utrzymany w orientalnym stylu. Jeżeli lubisz wschodnie klimaty, zapach kadzideł przy muzyce klubowej, to kieruj się na plac Teatralny 1. W każdy piątek i sobotę odbywają się tu imprezy, przy których grają najlepsi i najpopularniejsi DJ w Warszawie. Co więcej, organizowane są również koncerty na żywo oraz chiński teatr cieni, uwielbiany przez wszystkich miłośników kultury wschodu. Klub jest w stanie pomieścić nawet 500 osób, dlatego można swobodnie oddać się tanecznemu szaleństwu a w ramach odpoczynku, zapalić shishę, zjeść wyborne sushi przygotowywane na oczach gości oraz skosztować różnego rodzaju wybornych alkoholi, drinków i koktajli.

5. Club Fair Play

Club Fair Play zlokalizowany jest przy ulicy Taśmowej 1, na Mokotowie. Lokal działa w piątki od godzin y 20:00 do 3:00 oraz w soboty od 20:00 do 4:00. organizowane są tam imprezy w stylu disco i Dyskoteka Dorosłego Człowieka. W lokalu często odbywają się koncerty. Oprócz parkietu tenecznego i baru w Clubie Fair Play zaaranżowane są bistro i ogródek.

podobne:  Kluby dla 30-latków w Warszawie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.