Dyskoteki dla 30 latków w Katowicach

Dyskoteka

Masz ochotę na imprezę z przyjaciółmi, lecz nie wiesz, gdzie iść, aby nie spotkać tłumu nastolatków? Przedstawiamy listę klubów w Katowicach, w których średnia wieku wynosi 30+.

  1. Klub Prime
  2. Klub muzyczny Scena54
  3. Jazz Club Hipnoza
  4. Club Garage
  5. Restauracja Klub Muzyczny Spiż
  6. Mega Club
  7. Klub Królestwo
  8. Bavitto

1. Klub Prime

Szukaj klubu muzycznego z klasą? W takim razie swoje kroki skieruj na ulicę Mielęckiego 10 w Katowicach, gdzie znajduje się dyskoteka Prime. To nowoczesny i luksusowy klub, który zapewnia dobrą muzykę i jeszcze lepszą zabawę.

Dostępne są tam dwa bary, obsługiwane przez barmanów z wieloletnim doświadczeniem, dwie sale vip, klimatyczne patio oraz, oczywiście, sale taneczne. Klub Prime to także doskonałe miejsca na organizację imprez firmowych, zwłaszcza gdy zaproszonych gości jest sporo – znajdziesz w nim aż 180 miejsc siedzących.

Dyskoteka

2. Klub muzyczny Scena54

Kolejnym miejscem, o którym musisz wiedzieć, jest klub muzyczny Scena54, który znajduje się w samym centrum Katowic, przy ul. Mickiewicza 3. Jak możesz przeczytać w opisie lokalu, „Scena54 wychodzi naprzeciw oczekiwaniom gości premium, lubującym się w wysublimowanej rozrywce”. Czyli, czytaj: jest to ekskluzywny klub z klimatyczną atmosferą, do którego nastolatkowie nie będą mieli wstępu lub odstraszą ich ceny.

podobne:  Dyskoteki dla 30 latków w Trójmieście

W tygodniu jest to coctail bar, a w weekendy klub nocny, taneczny. Nierzadko możesz tam trafić na efektowne wydarzenia kulturalno-rozrywkowe, takie jak burleska, shibari czy feak-show, które zwykłą imprezę zamienią w spektakularną zabawę.

To, oraz ciekawie urządzone wnętrze sprawia, że jest to miejsce, które po prostu musisz odwiedzić.

3. Jazz Club Hipnoza

Jazz Club Hipnoza to lokal już kultowy, znajdujący się na placu Sejmu Śląskiego 2. W tygodniu, do godzin popołudniowych, chętnie przebywają tam studenci, a to ze względu na bliskość kilku wydziałów Uniwersytetu Śląskiego. Ale już wieczorami oraz w weekendy zróżnicowanie wiekowe jest o wiele większe, klub ten jest odwiedzany głównie przez trzydziestolatków.

Przy czym mamy dobrą oraz złą wiadomość. Nie jest to typowa dyskoteka, do której przyjdziesz, potańczysz i wyszalejesz się za cały tydzień. Ale za to organizowane tu są koncerty oraz stand-upy. Jeśli więc szukasz ciekawego sposobu na spędzenie wieczoru, możesz tam iść, mając pewność, że czeka cię wspaniała rozrywka.

podobne:  Kluby dla 30-latków w Krakowie

4. Club Garage

Club Garage możemy określić jako miejsce wielofunkcyjne, które spodoba się każdemu. Skąd ta pewność? Jest to jednocześnie klub taneczny oraz kręgielnia, a do tego i sale bilardowe się znajdą. Imprezę możesz zacząć od kręgli, przy których znajduje się bardzo dobrze wyposażony bar, po czym płynnie przejść do sali, w której gra DJ.

Podsumowując, są tam 3 bary, kuchnia, 400 miejsc siedzących oraz, oczywiście, parkiet. Imprezy z DJ-em odbywają się w czwartki, piątki i soboty.

5. Restauracja Klub Muzyczny Spiż

Na koniec mamy miejsce, które znane jest wszystkim Katowiczanom – to klub muzyczny Spiż, w którym kilka lat temu przeprowadzono gruntowną modernizację. Dziś jest jedną z najnowocześniejszych dyskotek w Katowicach i stanowi niemałą konkurencję dla Pomarańczy.

Gratką dla koneserów jest również to, że klub ten posiada własny… browar. Na imprezy chętnie chodzą tu osoby w każdym wieku, aczkolwiek nie musisz się martwić o to, że będą przeważać studenci. Obecnie klub jest tymczasowo zamknięty.

6. Mega Club

Mega Klub to jeden z najstarszych lokali w Katowicach. Mający niegdyś swoją siedzibę na ulicy Dworcowej, był świadkiem wielu legendarnych koncertów gwiazd zagranicznych i polskich. Obecnie znajduje się na ulicy Żelaznej 15 i oprócz różnego rodzaju wydarzeń muzycznych, oferuje także przestrzeń, na której można potańczyć na dedykowanych imprezach. W Mega Clubie nadal odbywają się koncerty wielu wokalistów i zespołów.

podobne:  Kluby dla 30-latków w Warszawie

7. Klub Królestwo

Królestwo to klub pulsujący życiem, mający swoje miejsce w centrum miasta, niedaleko ronda, w przeszklonym budynku, w którym znajduje się również galeria sztuki. Dyskoteka niegdyś nosiła nazwę Oko Miasta, co dobrze oddawało klimat i bliską obecność najbardziej charakterystycznego dla miasta obiektu – Spodka. W Królestwie w tygodniu można dobrze zjeść i wypocząć przy wyśmienitej muzyce, a w weekendy potańczyć na tematycznych imprezach.

8. Bavitto

Bavitto to świetna propozycja dla osób, które szukają po prostu dobrej dyskoteki. W Bavitto można znaleźć smaczne i niedrogie drinki z okazjonalnymi promocjami oraz tematyczne imprezy. Klub posiada dwie sale oraz szatnię. Znajduje się przy Placu Miarki. To ulubione miejsce trzydziestolatków, którzy szukają lokalu na uboczu, z dobrym klimatem i najlepszą muzyką.

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.