Producenci parków trampolin i sal zabaw — lista polecanych

go2fit-producent-parkow-trampolin-i-sal-zabaw

Branża rozrywkowa jest jedną z najszybciej rozwijających się branż na świecie, dlatego coraz więcej firm inwestuje w sale zabaw na terenie swojego przedsiębiorstwa. Taka inwestycja nie tylko przyciąga klientów, ale zwraca się już po kilku miesiącach. Decydując się na wybudowanie parku rozrywki, trzeba najpierw poznać liderów tej branży. Oto lista polecanych producentów parków trampolin i sal zabaw.

Parki trampolin i sale zabaw Go2Fit

Na rynku jest mnóstwo firm zajmujących się branżą fitness oraz branżą rozrywkową, a wśród tych godnych polecenia znajduje się producent parków trampolin i sal zabaw Go2Fit. Jest to firma tworzona przez prawdziwych fachowców, która już od ponad 10 lat dba o zadowolenie klientów. Parki trampolin Go2Fit stworzone są z wysokiej jakości materiałów, które spełniają rygorystyczne normy zgodne ze standardem EU EN1176 oraz zgodne z jednostką notyfikacyjną TUV Rheinland. Wśród realizacji tej firmy można znaleźć m.in. popularne tory przeszkód dla dzieci (Ninja Course) czy piętrowe małpie gaje. Co więcej, Go2Fit oferuje najlepsze ceny na rynku w stosunku do najwyższej jakości sprzętu oraz gwarancje na wszystkie realizacje.

podobne:  Do czego służy sprzęt fitness?

Warto również wspomnieć, że ta firma, oprócz tworzenia parków trampolin i sal zabaw, zaopatruje w sprzęt największe kluby fitness w Polsce. Wszystkie urządzenia i maszyny do ćwiczeń oferowane przez Go2Fit pochodzą od topowych marek, takich jak Life Fitness, Technogym, Precor czy Matrix.
producenci-parkow-trampolin

Park trampolin – producent ABEX Rekreacja

ABEX Rekreacja to firma, która zajmuje się projektowaniem oraz wyposażaniem sal zabaw dla dzieci. Na swoim koncie ma sale mieszczące się zarówno w małych lokalach, jak i w galeriach handlowych. Ten producent, mając na uwadze bezpieczeństwo przyszłych użytkowników, stosuje do produkcji materiały wysokiej jakości oraz oferuje sprzęty posiadające certyfikaty i atesty. W ofercie ABEX Rekreacja można znaleźć m.in. wewnętrzne sale zabaw, które sprawdzą się w hotelach, restauracjach czy klubach fitness, a także niezbędne wyposażenie, takie jak: trampoliny, zjeżdżalnie wielotorowe czy karuzele.

podobne:  Kluby Fitness w Polsce, które najpopularniejsze, największe?

Producent parków trampolin Zielona Przystań

Głównym obszarem działalności tej firmy jest budowanie parków trampolin. Ponadto Zielona Przystań oferuje także wewnętrzne i zewnętrzne place zabaw dla dzieci, tory ninja oraz parki fitness. Wyposażenie parków trampolin oferowane przez tego producenta można sprawdzić w takich miejscach jak: Jump Heaven w Legnicy czy Jump Planet w Łodzi. Wśród atrakcji oferowanych przez Zieloną Przystań znajduje się strefa parkour, ścianki typu „pająk”, maty trampolinowe i poduszki powietrzne.

Producent i sieć parków trampolin JumpWorld

JumpWorld to firma, która nie tylko produkuje rodzinne centra rozrywki, ale też posiada własne parki trampolin m.in. w Katowicach, w Zabrzu i w Lesznie. W ofercie tego producenta oprócz parków trampolin można znaleźć parki ninja, ścianki wspinaczkowe oraz strefy parkour. JumpWorld stawia na bezpieczeństwo użytkowników oraz indywidualne dopasowanie projektu do potrzeb klienta. Planuje cały park rozrywki, włącznie z wyposażeniem recepcji, kawiarni, oraz szatni.

podobne:  Gdzie kupić mieszkanie na wynajem we Wrocławiu? Najciekawsze inwestycje deweloperów z Wrocławia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.