Drinki, napoje bezalkoholowe na imprezach, jak i co pije abstynent na imprezie?

Nie każda impreza musi kończyć się bólem głowy. Od jakiegoś czasu niezwykle modne są drinki i napoje bezalkoholowe. To świetne rozwiązanie dla każdego abstynenta, kierowcy oraz osoby, która nie ma ochoty pić napojów z procentami, aby dobrze się bawić. Co można pić na imprezie, jeśli nie alkohol?

Co pić na imprezie, jeśli nie alkohol?

Wielu z nas nieraz mierzyło się z tym problemem — co zrobić, jeśli mamy ochotę na imprezę, ale nie chcemy pić? Lub jeśli jesteśmy kierowcami, ale zostalibyśmy chwilę dłużej, aby porozmawiać ze znajomymi czy potańczyć? Picie ogromnej ilości herbaty czy kawy na imprezie może być męczące, na szczęście jednak są sposoby na to, aby każdy czuł się na prywatce mile widziany i zadowolony z serwowanych napojów. Co więc możesz pić na imprezie, jeśli jesteś abstynentem? Obecnie jedną z najczęściej wybieranych opcji jest piwo bezalkoholowe. Tego rodzaju piwa jest w sklepach wiele różnych typów – możemy kupić piwo bezalkoholowe IPA czy pszeniczne. Ale oprócz piwa dostępne są także wspomniane już we wstępie koktajle czy napoje bezalkoholowe. Ich wybór jest naprawdę ogromny! Drink bezalkoholowy zrobisz z pomocą napojów Booze — to dobre rozwiązanie dla kierowców, a także wszystkich, którzy postanowili nie pić alkoholu. Wybierając napój bezalkoholowy, nie będziesz miał jak wykręcić się od udziału w imprezie.

Drinki bezalkoholowe na imprezach — co możemy znaleźć?

Drinki bezalkoholowe przedstawiają zadziwiająco duży wachlarz możliwości. Możesz znaleźć drinki będące wiernym odzwierciedleniem ginu z tonikiem czy rumu z colą. Dla miłośników kokosa dostępne są drinki w postaci bezalkoholowego malibu, a jeśli ktoś lubi niebieski – kamikadze bądź blue curacao. Jeśli znajdziesz dobrą linię drinków lub napojów bezalkoholowych, będziesz mógł cieszyć się każdym aspektem imprezy bez nieprzyjemnych skutków ubocznych.
Warto również zaznaczyć, że od jakiegoś czasu dużą popularność zdobywają wina bezalkoholowe. Możemy kupić bezalkoholowe prosecco, czy wytrawne wino czerwone. Często wino bezalkoholowe produkowane jest przez duże firmy, które zajmują się także dystrybucją wina procentowego.

Dlaczego warto wybrać napoje bezalkoholowe?

Nikomu nie trzeba mówić, że imprezy są czasem potrzebne, tak samo jak spotkania z przyjaciółmi. Jeśli jesteś introwertykiem, być może nie odczuwasz braku tego rodzaju aktywności, bez wątpienia jednak kontakt z ludźmi jest ważny dla każdego z nas. Wiele osób jednak rezygnuje ze spotkań towarzyskich, na których jest alkohol, ponieważ sami są abstynentami i nie czują się dobrze, nie mogąc towarzyszyć przyjaciołom w degustowaniu drinków. Może Cię to zaskoczyć, ale coraz więcej osób wybiera na imprezach trzeźwość, a drinki lub napoje bezalkoholowe są świetną okazją do celebrowania wieczoru w gronie przyjaciół bez przykrych konsekwencji następnego ranka.
Jeśli więc impreza kojarzyła Ci się do tej pory ze stanem upojenia, a następny poranek z bólem głowy i kacem, drinki i napoje bezalkoholowe są ciekawą alternatywą dla klasycznego piwa czy koktajli.

1 komentarz

  1. Na naszym weselu nie było alkoholi %. Goście dobrze się bawili, a żeby ugasić pragnienia zakupiliśmy perłę bezalkoholową i wina bez %. Przynajmniej nikt nie musiał zastanawiać się, jak wrócić do domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.