Kluby dla 30-latków w Łodzi

DJ na imprezie dla trzydziestolatków

Jest późna godzina wieczorna, siedzicie ze znajomymi w barze i ktoś wpada na pomysł, żeby pójść potańczyć. Idziecie do pierwszego klubu, a tam sami studenci. Drugi jest, delikatnie mówiąc, o niskich standardach. Jesteście zniechęceni i zadajecie sobie pytanie: gdzie pójść? Jeśli taka sytuacja jest Wam nieobca, sprawdźcie listę pięciu najlepszych klubów dla 30-latków w Łodzi.DJ na imprezie dla trzydziestolatków

1. Klub Kokoo

Klub Kokoo to miejsce, które zapewnia zabawę na najwyższym poziomie. W piwnicy budynku przy ulicy Moniuszki 1 mieści się duży parkiet oraz kilka pomieszczeń typu VIP Room. Natomiast wystrój pozostałej części klubu nawiązuje do pałacowych wnętrz łódzkich fabrykantów. Możecie tu potańczyć przy dźwiękach muzyki house’owej oraz R’n’B. I obowiązuje tu surowa selekcja, więc w bluzie z kapturem czy w sportowym obuwiu tu nie przychodźcie.

podobne:  Kluby dla 30-latków w Poznaniu

2. Klub Bedroom

Klub Bedroom to najbardziej znany orientalny lokal w Łodzi. Znajduje się niedaleko klubu Kokoo – na ulicy Moniuszki 4a. Dawny Teatr Rozmaitości zamienił się w ekskluzywny knajpę dla miłośników dobrej zabawy. Bedroom składa się z dwóch poziomów, a w sali głównej króluje olbrzymi posąg przedstawiający postać Buddy. Wokół parkietu znajduje się antresola, gdzie można odpocząć po dzikich tańcach. Klimatu dopełniają wygodne loże oraz wystrój inspirowany kulturą Dalekiego Wschodu. Ten klub to również idealne miejsce na organizację imprez zamkniętych, gdyż jest tu sala, która pomieści nawet 120 osób!

3. Klub Scenografia

Klub Scenografia, to nie tylko miejsce, w którym potańczycie i napijecie się alkoholu, ale także przestrzeń dla spotkań artystycznych. Na imprezach często goszczą znane zespoły muzyki popularnej oraz debiutanci. Na 400 m2 mieści się główna sala (w której może bawić się jednocześnie do 180 osób), antresola z lożami, cocktail bar (jest tam ogromny wybór alkoholu sprowadzanego z różnych zakątków świata). Na imprezy zamknięte (firmowe eventy, wieczory kawalerskie i panieńskie, urodziny itd.) można zamówić pokaz tańca, iluzji, burleski, a nawet ognia! Jeśli lubicie miejsca o wysokim standardzie, wybierzcie się do Klubu Scenografia przy ulicy Zachodniej 81/83 (kiedyś w tym budynku działało kino Cytryna).

podobne:  Dyskoteki dla 30 latków w Sopocie

4. Antrakt Club

Na ulicy Zachodniej, pod numerem 95, funkcjonuje jeszcze jedno miejsce warte odwiedzenia – Atrakt Club. Jest to stylowy lokal, na ścianach którego rozwieszone są oryginalne obrazy, a sufity zdobią kryształowe kinkiety oraz żyrandole. Na Antrakt składają się trzy sale: VIP, dancefloor oraz sala barowa z długim, eleganckim barem, przypominającym scenę teatralną. W Sali tanecznej króluje muzyka lat 70., 80., 90. oraz najnowsze przeboje. Jeśli chcielibyście zorganizować tam imprezę taneczną, to macie możliwość skorzystania z cateringu. A jeśli wolicie wyskoczyć na zwykłą potańcówkę, to w czwartki odbywa się tu karaoke, a w piątki i w soboty Disco Fever Night.

5. Klub muzyczny Pewex

Klub muzyczny Pewex mieszczący się na ulicy Narutowicza 28 to jedno z najbardziej popularnych miejsc na imprezowej mapie Łodzi. Selekcja na wstępie, świetna muzyka oraz trzy bary sprawiają, że jest to bardzo chętnie odwiedzany lokal przez trzydziestolatków. Organizowane tam są również spotkania firmowe oraz wszelkiego rodzaju imprezy zamknięte.

podobne:  Kluby dla 30-latków w Warszawie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *