Co robić w walentynki?

Panowie, przez cały rok słyszycie od swoich kobiet, że walentynki to kiczowate święto, którego nie chcą obchodzić. Musicie mieć jednak świadomość, że tak naprawdę Wasza partnerka poddaje Was testowi, którego oblanie może być dla Was wyjątkowo przykre w skutkach. Zdobycie tej świadomości trochę mi zajęło, więc podzielę się z Wami tym, czego się nauczyłem. Dzięki poniższym radom Wasze dziewczyny będę zadowolone, a Wy zyskacie święty spokój.

Czego oczekują dziewczyny?

Bardzo rzadko, być może w jednym przypadku na sto, dziewczyna mówi to, co ma na myśli i rzeczywiście tego oczekuje. W takiej sytuacji macie zawsze na początku przechlapane, bo nikt nie jest przygotowany na szczerość. W większości sytuacji sprawa wygląda jednak tak, że zaprzecza ona, jakoby czegokolwiek od nas oczekiwała. Zasada jest prosta: im bardziej zaprzecza, tym bardziej musisz się postarać.

podobne:  Jak przyspieszyć poród w naturalny sposób?

Sprawa dotyczy głównie walentynek, świąt Bożego Narodzenia, rocznic. W zasadzie najchętniej przyjęlibyśmy jeden schemat postępowania dla tych wszystkich sytuacji, jednak sprawa jest tak skomplikowana, że można by na ten temat napisać książkę. Niektóre dziewczyny rzeczywiście oczekują prezentów, inne natomiast czuję presję koleżanek i nie chcą narażać się na babski ostracyzm. Niezależnie od powodów, musisz coś zrobić.

Pomysły na spędzenie walentynek

Jak zrobić niespodziankę na walentynki?

Przez cały luty udawaj, że nie pamiętasz o żadnej okazji do świętowania. Większość dziewczyn lubi takie „niespodzianki”. Ona wie, że pamiętasz i wie, że udajesz i Ty też to wiesz, ale to zwyczaj bez którego usłyszysz: nie potrafisz mnie niczym zaskoczyć. Oczywiście zajmuje to mnóstwo czasu, jest męczące, a nawet masz dość uzasadnione podejrzenie, że to głupie, ale po prostu to zrób. Niektórych rzeczy nigdy nie zrozumiemy. Dziewczyna musi po prostu wiedzieć, że się starasz.

podobne:  Dlaczego warto czytać? 6 powodów, dzięki którym pokochasz literaturę

Jakie miejsca na romantyczną randkę?

Musimy myśleć strategicznie. Wypisz sobie listę 10 fajnych miejsc, w których możecie się dobrze bawić. Pamiętaj, żeby wykreślić niektóre lokalizacje, w których mógłbyś dobrze się bawić z kolegami. Z jakiegoś powodu partnerki nie lubią chodzić ze swoimi facetami do barów ze stripteasem.

Po co Ci ta lista? Masz dzięki temu z głowy planowanie na kolejnych dziesięć lat. Listę musisz dopasować pod swoją kobietę: czasami to będzie kino, czasami opera, a czasami chiński basen pełen kolorowych kulek.

Gdzie spędzić walentynkową noc?

Walentynki bez seksu są trochę jak skarpetki na święta. Niby wszystko jest ok, robimy dobrą minę, ale jest nam smutno. Z tego powodu postaraj się o właściwą atmosferę w mieszkaniu. Posprzątaj, kup dobre wino, zamów smaczne danie i udawaj, że sam je zrobiłeś etc. Możesz jednak też trochę zaszaleć i wynająć pokój hotelowy. To może być ciekawa odmiana, która wprowadzi zupełnie nową jakość do Waszego seksualnego życia – tak przeczytasz na kobiecych portalach. Tak naprawdę chodzi o to, żebyś nie musiał sprzątać. Pamiętaj jeszcze o prezencie, który spełni oczekiwania kobiety. Nie mam pojęcia jak to zrobisz.

podobne:  Czym jest sex w więzieniu? Dla kobiet bliskość, dla mężczyzn wyższość

Oczywiście, po wszystkim usłyszysz: Kochanie, nie trzeba było.

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.