Celebryci po plastyce nosa. Które gwiazdy poprawiły sobie nos?

oczy i nos kobiety

Zabiegi medycyny estetycznej i operacje plastyczne dawniej wręcz kojarzyły nam się z gwiazdami i celebrytami. Dzisiaj stały się dostępne dla każdego z nas. Przed podjęciem decyzji o tak znaczącej zmianie, warto jednak upewnić się, jakie to przyniesie efekty. Najlepiej sprawdzić to na osobach, które mają takie zabiegi za sobą. Którzy celebryci zrobili sobie plastykę nosa?

Czym jest plastyka nosa?

Medycyna wciąż się rozwija. Mamy coraz więcej możliwości leczenia, ale również zmiany wyglądu ze względów estetycznych. Plastyka nosa jest zabiegiem, który można wykonać z dwóch powodów — zarówno przez wskazania medyczne, jak i z uwagi na to, że jest się niezadowolonym z jego wyglądu. Na czym polega taka operacja? Wyczerpująco plastyka nosa opisana jest na stronie ClinicForYou.pl, gdzie przeczytać można zarówno o tym, jakie daje możliwości, jak wygląda sam zabieg, a także, z jakim wydatkiem się wiąże. A kto zdecydował się na taką operację?

Polscy celebryci po plastyce nosa

Nie wszystkie popularne osoby przyznają się do tego, że poddają się zabiegom medycyny estetycznej, a tym bardziej operacjom plastycznym. Prawda jest jednak taka, że duże zmiany mocno widać. Poza tym często samo zestawienie zdjęć zdradza, że coś zostało zmienione. Kto z polskich celebrytów zdecydował się na plastykę czubka nosa, a kto dokonał większej ingerencji w jego wygląd?

Na operację nosa zdecydowała się Maffashion. Z tego co mówi sama blogerka, wybrała taki zabieg ze względów zdrowotnych — często miała katar, przeziębienia, ale też borykała się z bólem i zawrotami głowy.

Na operację nosa po latach zdecydował się również sportowiec-celebryta Qczaj. Co było powodem? Jak opowiadał sam Daniel Kuczaj, wiele lat temu zasłabł na siłowni i upadając, złamał sobie nos, a że nic z nim nie zrobił, więc zrósł się nieprawidłowo. Niestety przełożyło się to nie tylko na wygląd, ale również na trudności w oddychaniu. Dzisiaj już jest po zabiegach, które nieco przywróciły mu możliwość normalnego funkcjonowania.

Ze znanych, polskich wokalistek, które poddały się operacji nosa, na pewno warto wymienić Kayah. Gwiazda zwęziła sobie czubek nosa. Wprost o tym poinformowała, żeby uniknąć spekulacji.

Nos zoperowała również celebrytka znana z Big Brothera — Maja Frytkowska. Wprawiał ją w niemałe kompleksy. Choć jak twierdzi, początkowo trudno jej się było przyzwyczaić do nowego wyglądu, to jednak uważa korektę nosa za najlepszą z decyzji życiowych.

Które zagraniczne gwiazdy poprawiły sobie nos?

Oczywiście operacji nosa poddają się również gwiazdy zza granicy. Często są to zmiany niewidoczne, ale bywa, że mają ogromny wpływ na wygląd twarzy danej osoby. Ze znanych zagranicznych gwiazd nos poprawiła sobie Blake Lively, Scarlett Johansson, Sarah Jessica Parker, Megan Fox, Lana Del Rey, Angelina Jolie, Adele, Jennifer Aniston, Ashlee Simpson, Victoria Beckham. Oczywiście to tylko niektóre z osób znanych na całym świecie, które zdecydowały się na poprawę wyglądu nosa. Bardzo często nie był to jedyny zabieg. W wielu przypadkach metamorfoza jest wynikiem większej ingerencji chirurgicznej. Często to wina kompleksów, kanonu urody. Bywa tak, że to po prostu walka z oznakami starzenia.

1 komentarz

  1. Ja myślę, że każdy celebryta ma taką operację na swoim koncie. A jak nie nos, to coś innego. Niestety oni zarabiają na życie swoim wyglądem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.