Budujemy dom z drewna – TOP5 najpopularniejsze firmy z którymi wybudujesz dom z drewna!

Całoroczny dom z drewna

Piękny i przytulny dom z drewna jest marzeniem każdego z nas, jednak w praktyce mało kto wybiera tego typu projekty. Z obawy przed trwałością i funkcjonalnością takiego rozwiązania, stawiamy na domy murowane, przy których budowa oraz remont trwają o wiele dłużej. Dlatego warto sprawdzić TOP 5 firm, które zajmują się budową domów z drewna przy użyciu najnowszych technologii.

Logo firmy produkującej domy z drewna Ibudhaus

Funkcjonalne domy z drewna w IBUDHAUS

IBUDHAUS jest firmą, która działa na rynku już 25 lat! Pierwsze domy z drewna zaczęli budować w 1991 roku i przez cały ten czas zdobywali nową wiedzę oraz nabywali doświadczenia. Drewno użyte podczas budowy domów jest wysokiej jakości oraz spełnia wszystkie normy, dzięki czemu takie budynki mogą powstawać nawet w miejscach, gdzie występuje duże ryzyko powstawania szkód górniczych. Technologie zastosowane przez specjalistów z IBUDHAUS umożliwiają szybką budowę oraz późniejsze tanie i efektywne ogrzanie całego budynku. Firma ta ma w swojej ofercie zarówno domy pasywne, jak i parterowe oraz piętrowe. Warto zapoznać się z ich realizacjami, aby przekonać się, że domy z drewna może być równie efektowne, trwałe i funkcjonalne jak murowane.

Logo Konform S.C.

Kompleksowa firma KONFORM S.C

KONFORM S.C jest firmą, która oferuje budowę domów z drewna oraz z bali, domów stelażowych, letniskowych oraz altan, przy czym przy każdym typie budynku istnieje możliwość wykorzystania technologii szkieletowej. Zapewniają szybką realizację projektów oraz 36-miesięczną gwarancję. Dodatkowo mogą podjąć się wykonania instalacji elektrycznej oraz wodno-kanalizacyjnej, krycia dachu dachówką, malowania całej powierzchni domu etc.

Logo Alt Bud

Profesjonalne realizacje domów z ALT-BUD

ALT-BUD działa w branży budowlanej od 1994 roku. Specjaliści z tej firmy projektuję zarówno domy mieszkalne, jak i letniskowe. Klienci mogą zgłosić się do nich z własnym projektem lub skorzystać z gotowych propozycji. Co ciekawe, można zamówić dom w stanie surowym zamkniętym lub w stanie pod klucz. Interesująca jest również oferta elewacji mieszanej, czyli połączenia tynku z elementami drewna.

Logo Drewnex

Przedsiębiorstwo DREWNEX

Początkowo firma DREWNEX zajmowała się wyłącznie sprzedażą surowego drewna. Następnym krokiem w rozwoju przedsiębiorstwa była produkcja domów drewnianych, które eksportowane były do niektórych krajów Europy Zachodniej. Z czasem ich realizacje zostały docenione także w Polsce i dziś działają na terenie całego kraju. Obecnie to prężnie rozwijająca się firma, która zajmuje się budową ekologicznych domów całorocznych, letniskowych oraz ogrodowych. Ponadto w swojej ofercie posiadają altany, drewniane garaże i więźby dachowe. A podczas produkcji każdego z elementów wykorzystywane są najnowsze sprzęty oraz wysokiej jakości materiały.

Logo Sendom

Doświadczony zakład produkcyjny SENDOM

SENDOM jest zakładem produkcyjnym z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, który zajmuje się realizacją ekologicznych domów energooszczędnych w konstrukcji szkieletowej. Stworzyli nawet kilka domów pokazowych oraz punktów ekspozycyjnych, aby każdy mógł przekonać się, dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie. Mogą wybudować dom według indywidualnego projektu lub zaproponować swoim klientom gotowe rozwiązania. W trosce o jakość utworzyli tez system Zakładowej Kontroli Produkcji.

1 komentarz

  1. Ibudhaus kojarzę, ta firma działa chyba na terenie mojego miasta. Ale myślałam w sumie, że zajmują się remontami, a nie budową domów. W sumie dobrze wiedzieć. A takie małe domki, na działkę o charakterze rekreacyjnym też robią?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.