Śląskie dyskoteki, w których puszczają przeboje z lat 90 – lista

muzyka lat 90

Zastanawiasz się, gdzie można się bawić na Śląsku w rytm przebojów z lat 90.? Czytaj dalej, a dowiesz się jakie dyskoteki i wydarzenia są warte uwagi, jeśli chcesz cofnąć się w czasie i pobujać w rytm znanych wszystkim piosenek, które aktualnie często wracają i bawią kolejne pokolenie!

Club 80 – śląska dyskoteka, której nie trzeba przedstawiać

Jedną z najpopularniejszych śląskich dyskotek dla 30 latków i starszych, która puszcza hity lat 90. i nie tylko, jest Club 80. Klub ten ma dwie lokalizacje, bawić można się zarówno w Siemianowicach Śląskich, jak i Gliwicach. 8 tematycznych imprez w miesiącu przenosi imprezowiczów w lata 80. i 90., a pełne parkiety pokazują, że pomimo upływu lat, przeboje te się nie starzeją.

Club 80 to śląska dyskoteka, gdzie można również zorganizować klimatyczną imprezę i pobawić w rytm ukochanych przebojów lat 90. Niezależnie od tego, czy będą to urodziny, wieczór kawalerski, panieński, eventy firmowe i korporacyjne czy nawet wedding party, wszystko może odbyć się w rytm ulubionych piosenek millenialsów i nie tylko.

Królestwo Katowice, poznaj cykliczne imprezy lat 90.

Kolejnym miejscem, w którym można potupać nogą w rytm przebojów lat 90, jest katowickie Królestwo. Ta śląska dyskoteka cyklicznie organizuje wydarzenia, podczas których bawić się można do najsłynniejszych hitów. Wehikuł to muzyczne szaleństwo, które przenosi klub Królestwo na skrzydłach nostalgii wprost w lata 90.

Energy 2000, śląska dyskoteka, którą zna każdy

Energy 2000 to kolejna śląska dyskoteka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Chcąc pobawić się w rytm największych przebojów lat 90., warto śledzić wydarzenia tego klubu, ponieważ regularnie odbywają się tam Retro Party. Podczas tych wydarzeń, najlepsi DJ’e przenoszą imprezowiczów, wprost do lat 90. i puszczają hity, których nigdy się nie zapomina.

Dancing jak za dawnych lat, czyli Klub Twist z Zabrza

Wszystkich tych, którzy chcą pobawić się w rytm przebojów lat 90. i 80., zaprasza się na cykliczne imprezy do Klubu Twist z Zabrza. Jest to propozycja dla wszystkich tych, którzy tęsknią za minionymi latami i muzyką, która była charakterystyczna dla tamtej epoki. Na dancing należy przyjść odpowiednio ubranym, a same imprezy odbywają się w czwartki, piątki, soboty oraz niedziele.

Imprezy w klimacie lat 90. na Śląsku

Chcąc spędzić czas w rytmie przebojów lat 90. i klimacie tej epoki, nie trzeba odwiedzać tylko śląskich dyskotek. Jest szereg innych imprez, często rodzinnych, które mogą przenieść w czasie i przywołać wspomnienia. Jednym z przykładów jest impreza w Jump World w Katowicach pod szyldem: nocne skakanie, szalone lata 90., gdzie można wybawić się w kultowych strojach nawiązujących do poprzednich lat wraz ze swoimi pociechami. Inną propozycją jest Disco Rolkowisko w Spodku, które również cieszy się ogromną popularnością. Zimą warto śledzić również lodowiska w swoich miastach, które także często organizują tematyczne imprezy na lodzie, w rytm ulubionych kawałków np. lat 90., a przykładem tego jest lodowisko miejskie w Sosnowcu.

komentarze: 3

    1. Nie wiem, jakim cudem można mieszkać na Śląsku i nie znać chociażby Królestwa. Przecież to Klub w samym centrum Katowic 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.