Dyskoteki dla 30 latków w Krakowie

Konsola DJ-ska

Kraków to nie tylko popularne miasto turystyczne, pełne zabytków wartych obejrzenia i poznania, ale też doskonała propozycja dla tych, którzy szukają innych rozrywek. Jeżeli chce się spędzić ciekawie czas, potańczyć i wypić dobre drinki w doborowym towarzystwie na poziomie, da się coś załatwić. Mając 30 lat i więcej, także można się zabawić!

Klub30

Jak sama nazwa wskazuje, jest to klub przede wszystkim dla osób 30+, bo wiek ten wcale nie oznacza końca zabawy, a jej początek! Jest to całkiem duży klub z niemałą przestrzenią, gdzie można zarówno zatańczyć, jak i zrelaksować się na udostępnionych fotelach i kanapach. Oprócz bardziej klubowej muzyki organizowane są także koncerty i różnego typu wydarzenia, a trzypiętrowa konstrukcja sprawia, że na każdym poziomie można bawić się przy zupełnie odmiennej muzyce. Oczywiście udostępnione są także bary, serwujące wiele różnych napoi. Klub znajduje się w Krakowie na ul. T. Kościuszki 3.

Choice Club

Choice Club to kolejne wyjątkowe i wyrafinowane miejsce, które warto odwiedzić, jeżeli szuka się klubu na wyższym poziomie. Znajduje się w ścisłym centrum miasta, oferując dobrą klubową muzykę, wspaniałe drinki i niezapomniany klimat. Są tam dwie sale taneczne, gdzie można zaszaleć na parkiecie, sale dla VIP-ów i kilka barów. Swoją ofertę kieruje zarówno do osób prywatnych, jak również do klientów biznesowych. Lokal usytuowany jest na ul. Floriańskiej 15.

Feniks

Kolejnym ciekawym miejscem jest Dancing Club i Restauracja Feniks, który jednocześnie jest jednym z najstarszych tego typu lokali w Krakowie. Jest to swoisty wehikuł czasu, dla osób, które chcą wrócić myślami do starych dobrych czasów. Oprócz występów DJ-a są także występy na żywo, puszczając największe hity lat 70’, 80’ i 90’. Organizowane są cykliczne imprezy i dancingi, w tym także okolicznościowe i firmowe. Oprócz dobrej muzyki i tańca można skorzystać także z baru i restauracji. Klub znajduje się na ul. Św. Jana 2.

Shine

Bardzo dobrze znanym imprezowym lokalem jest także klub Shine, który swoim wystrojem i nastawieniem sięga raczej do współczesności. Cyklicznie organizowane są różne imprezy tematyczne, a do dyspozycji gości pozostaje ogromna sala taneczno-koncertowa, z parkietem do tańca oraz usytuowanymi kanapami i fotelami do relaksu. Warto też skorzystać z baru, w którym serwują wyśmienite drinki. Lokal można znaleźć na ul. Starowiślanej 16.

Forty Kleparz

Jest to wyjątkowe miejsce, które łączy zabytkową zabudowę z nowoczesnością. To przede wszystkim ponad 100 m2 powierzchni w XIX wiecznej fortyfikacji, która współcześnie służy jako klub taneczny. Są tu sale koncertowo-taneczne, bary, sale multimedialne, VIP oraz ogródek z grillem. Organizuje się tu wiele koncertów, imprez DJ-skich oraz eventów otwartych i zamkniętych i imprez okolicznościowych. Lokalizacja klubu to ul. Kamienna 2 – 4.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *