Jak powiedzieć chłopakowi że mi się podoba?

Sposoby na wyrażanie uczuć

Jeśli od jakiegoś czasu spotykasz się z facetem i na każdą myśl o kolejnej randce czujesz przyśpieszone bicie serca, a przed samym spotkaniem spędzasz kilka godzin w łazience – to znak, że stał się dla Ciebie kimś więcej, niż tylko kolegą. Pewnie doskonale zdajesz sobie z tego sprawę i chciałabyś podzielić się z nim swoimi odczuciami, tylko nie bardzo wiesz, jak się do tego zabrać. Podpowiadamy, jak powiedzieć chłopakowi, że Ci się podoba.

Czy mu się podobam?

Rozmowa o uczuciach jest jedną z najtrudniejszych, jakie przeprowadzamy w swoim życiu. Nie każdy bowiem potrafi się okazywać swoje emocje i uzewnętrzniać się przed drugą osobą. Sytuacja jest o wiele trudniejsza, gdy nie jesteśmy pewni uczuć naszego wybranka, boimy się bowiem odrzucenia, rozczarowania i braku akceptacji. Jednakże nie oznacza to, że mamy zrezygnować ze szczęścia, które znajduje się na wyciągnięcie ręki.

podobne:  Nietrafione prezenty: uśmiechnij się, podziękuj i sprzedaj

Być może facet odwzajemnia Twoje uczucie, tylko ma takie same obawy i nie wie, jak Ci to powiedzieć… Weź więc sprawy w swoje ręce i powiedz chłopakowi, że Ci się podoba, stosując się do kilku prostych wskazówek.

Sposoby na wyrażanie uczuć

Kiedy wyznać miłość chłopakowi?

Ważne jest, żeby rozmowę o uczuciach zacząć w odpowiednim momencie. Nie śpiesz się więc z wyznaniem i nie zapewniaj chłopaka o swojej dozgonnej miłości po zaledwie dwóch tygodniach spotykania się, bo możesz go tylko w ten sposób wystraszyć. Czasem najważniejsze okazują się te drobne gesty, dlatego dawaj chłopakowi jakieś subtelne sygnały, że nie jest Ci obojętny. Gdy już będziesz pewna swoich uczuć i wyczujesz, że facet jest również Tobą zainteresowany, wówczas możesz zdobyć się na szczerą rozmowę.

podobne:  Fundacja Smoleńsk 2010 – czyli zbiórka na film „Smoleńsk” Antoniego Krauze

Jak rozmawiać o uczuciach?

O uczuciach najlepiej rozmawiać w cztery oczy, będąc ze sobą sam na sam. Zadbaj więc o miłą atmosferę, która wprawi was oboje w dobry humor, a następnie spokojnie wyznaj chłopakowi, co do niego czujesz. Nie załamuj się, jeśli od razu nie odwzajemni Ci się tym samym. Być może będzie zbyt zaskoczony i będzie chciał sobie to wszystko na spokojnie poukładać.

Inne metody wyrażania uczuć

Jeśli jednak wyznanie uczuć podczas szczerej rozmowy jest dla Ciebie zbyt stresujące i obawiasz się, że nie odważysz się na tyle, by to powiedzieć, spróbuj innych sposobów. Oczywiście możesz to wszystko wyznać chłopakowi za pomocą sms-a, e-maila, bądź komunikatora, pytanie tylko, czy będzie to wiarygodne i romantyczne. Wymyśl zatem coś oryginalnego – napisz chłopakowi list, poczęstuj go ciasteczkiem z miłosną karteczką lub napisz wyznanie szminką w jego zeszycie, bądź książce, którą Ci ostatnio pożyczył.

podobne:  Jak okazać uczucia? Związek bez tajemnic

komentarze: 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.