Zobacz

  Jak powiedzieć chłopakowi że mi się podoba?

  Autor dodano 1 lutego 2015

  Jeśli od jakiegoś czasu spotykasz się z facetem i na każdą myśl o kolejnej randce czujesz przyśpieszone bicie serca, a przed samym spotkaniem spędzasz kilka godzin w łazience – to znak, że stał się dla Ciebie kimś więcej, niż tylko kolegą. Pewnie doskonale zdajesz sobie z tego sprawę i chciałabyś podzielić się z nim swoimi odczuciami, tylko nie bardzo wiesz, jak się do tego zabrać. Podpowiadamy, jak powiedzieć chłopakowi, że Ci się podoba.

  Czy mu się podobam?

  Rozmowa o uczuciach jest jedną z najtrudniejszych, jakie przeprowadzamy w swoim życiu. Nie każdy bowiem potrafi się okazywać swoje emocje i uzewnętrzniać się przed drugą osobą. Sytuacja jest o wiele trudniejsza, gdy nie jesteśmy pewni uczuć naszego wybranka, boimy się bowiem odrzucenia, rozczarowania i braku akceptacji. Jednakże nie oznacza to, że mamy zrezygnować ze szczęścia, które znajduje się na wyciągnięcie ręki.

  Być może facet odwzajemnia Twoje uczucie, tylko ma takie same obawy i nie wie, jak Ci to powiedzieć… Weź więc sprawy w swoje ręce i powiedz chłopakowi, że Ci się podoba, stosując się do kilku prostych wskazówek.

  Sposoby na wyrażanie uczuć

  Kiedy wyznać miłość chłopakowi?

  Ważne jest, żeby rozmowę o uczuciach zacząć w odpowiednim momencie. Nie śpiesz się więc z wyznaniem i nie zapewniaj chłopaka o swojej dozgonnej miłości po zaledwie dwóch tygodniach spotykania się, bo możesz go tylko w ten sposób wystraszyć. Czasem najważniejsze okazują się te drobne gesty, dlatego dawaj chłopakowi jakieś subtelne sygnały, że nie jest Ci obojętny. Gdy już będziesz pewna swoich uczuć i wyczujesz, że facet jest również Tobą zainteresowany, wówczas możesz zdobyć się na szczerą rozmowę.

  Jak rozmawiać o uczuciach?

  O uczuciach najlepiej rozmawiać w cztery oczy, będąc ze sobą sam na sam. Zadbaj więc o miłą atmosferę, która wprawi was oboje w dobry humor, a następnie spokojnie wyznaj chłopakowi, co do niego czujesz. Nie załamuj się, jeśli od razu nie odwzajemni Ci się tym samym. Być może będzie zbyt zaskoczony i będzie chciał sobie to wszystko na spokojnie poukładać.

  Inne metody wyrażania uczuć

  Jeśli jednak wyznanie uczuć podczas szczerej rozmowy jest dla Ciebie zbyt stresujące i obawiasz się, że nie odważysz się na tyle, by to powiedzieć, spróbuj innych sposobów. Oczywiście możesz to wszystko wyznać chłopakowi za pomocą sms-a, e-maila, bądź komunikatora, pytanie tylko, czy będzie to wiarygodne i romantyczne. Wymyśl zatem coś oryginalnego – napisz chłopakowi list, poczęstuj go ciasteczkiem z miłosną karteczką lub napisz wyznanie szminką w jego zeszycie, bądź książce, którą Ci ostatnio pożyczył.

  One Comment

  1. Claudia

   3 października 2016 at 18:15

   Po prostu powiedz i już! Po co owijać w bawełnę? „Podobasz mi się”

  Leave a Reply

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *