Zobacz

  Producenci kostki brukowej w Polsce

  Autor dodano 27 kwietnia 2017

  Wykończając budowę domu czy też innych budynków, ważną kwestię zajmuje odpowiednie zorganizowanie terenu wokół nich, ułożenie kostek brukowych, płyt chodnikowych i innych elementów niezbędnych przy poruszaniu się po terenie. Producentów kostek brukowych w Polsce jest wielu, a jakość ich produktów cieszy się dużym zaufaniem klientów, warto jest się zapoznać z paroma z nich.

  Producenci kostek brukowych w Polsce

  Firm zajmujących się produkcją i dystrybucją kostek brukowych, a także posiadających w swoich ofertach wiele innych możliwości w Polsce można naliczyć wiele. Są to zarówno małe lokalne firmy, jak i zdecydowanie większe zakłady, jednak to co wyróżnia te firmy, to ich ugruntowana pozycja, grono zadowolonych klientów oraz ciekawe oferty skierowane do różnych grup klientów.

  Wzór kostki brukowej

  KOST-BET

  Najważniejsze jest doświadczenia a to pokazuje, że producent kostki brukowej może być niewielki ale z pomysłem dla swoich produktów np. kostbet.pl, co jest również ważne jak wielkość przedsiębiorstwa. KOST-BET to niewielka firma założona w 1998 roku, a więc jest to producent cieszący się już dosyć sporym doświadczeniem na rynku produkcji kostek brukowych. Ich działalność jest nastawiona na ciągły rozwój i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów.

  Główny nacisk kładziony jest na ekologię, ciekawy design oraz innowacyjność, przejawiającą się tym, by podążać z duchem zmian. Wśród ich produktów można wyróżnić kostki dekoracyjne, płyty tarasowe czy murki i ogrodzenia, a w strefie usług znaleźć możliwość montażu ogrodzeń oraz profesjonalną usługę projektowania nawierzchni, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

  Polbruk

  Kolejny producent kostki brukowej oraz wyrobów drogowych, gdzie można zamówić projekt otoczenia u architekta, albo też istnieje możliwość spróbowania swoich sił i stworzenie czegoś samemu. Renoma firmy opiera się w dużej mierze na dużym doświadczeniu, liczącym 25 lat działalności na polskim rynku. Firma może poszczycić się bogatą ofertą wyrobów wysokiej klasy, zarówno bardziej klasycznych wzorów, jak i sięgając po nowoczesny design.

  Oferta firmy skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm oraz obiektów użyteczności publicznej. Na stronie producenta można zapoznać się z ofertą, pobrać odpowiednie materiały i lepiej poznać działalność firmy Polbruk.

  Wzór z kostki brukowej

  BRUK-BET

  Jest to duża firma mieszcząca swoją główną siedzibę w Żabnie i posiadająca swoje oddziały w wielu różnych punktach w Polsce, z przewagę południowych części kraju. Oferta producenta powierzchni brukowych obejmuje zarówno kostki brukowej, jak i płyty tarasowe, stopnie schodowe, murki i inne. Zajmują się zarówno projektowaniem przestrzeni, jak i montowaniem poszczególnych elementów nawierzchni.

  Na stronie można również zapoznać się poradami związanymi z montowaniem nawierzchni brukowych, ich pielęgnacją, ochroną, czyszczeniem oraz renowacją powierzchni. Wybór jest więc dosyć spory.

  Libet

  Libet jest producentem kostki brukowej wywodzący się z Wrocławia i w pełni skupiający się na twórczej kreacji otoczenia. Na stronie producenta można zapoznać się z ich bogatą ofertą różnych rodzajów kostek brukowych także pod względem ich zastosowania na różne rodzaje nawierzchni z podziałem na przeznaczenie. Oprócz projektowania i montowania nawierzchni Libet oferuje także profesjonalne doradztwo, a na stronie można zapoznać się z poradnikiem.

  Oferowane przez firmę produkty skierowane są zarówno do aranżacji posesji osób prywatnych, jak również miejsc użytkowania publicznego oraz architektury ogólnomiejskiej, wybór jest więc dość duży.

  Leave a Reply

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *