Producenci kostki brukowej w Polsce

Wzór z kostki brukowej

Wykończając budowę domu czy też innych budynków, ważną kwestię zajmuje odpowiednie zorganizowanie terenu wokół nich, ułożenie kostek brukowych, płyt chodnikowych i innych elementów niezbędnych przy poruszaniu się po terenie. Producentów kostek brukowych w Polsce jest wielu, a jakość ich produktów cieszy się dużym zaufaniem klientów, warto jest się zapoznać z paroma z nich.

Producenci kostek brukowych w Polsce

Firm zajmujących się produkcją i dystrybucją kostek brukowych, a także posiadających w swoich ofertach wiele innych możliwości w Polsce można naliczyć wiele. Są to zarówno małe lokalne firmy, jak i zdecydowanie większe zakłady, jednak to co wyróżnia te firmy, to ich ugruntowana pozycja, grono zadowolonych klientów oraz ciekawe oferty skierowane do różnych grup klientów.

podobne:  Szlifierki kątowe - zastosowania, rodzaje

Wzór kostki brukowej

KOST-BET

Najważniejsze jest doświadczenia a to pokazuje, że producent kostki brukowej może być niewielki ale z pomysłem dla swoich produktów np. kostbet.pl, co jest również ważne jak wielkość przedsiębiorstwa. KOST-BET to niewielka firma założona w 1998 roku, a więc jest to producent cieszący się już dosyć sporym doświadczeniem na rynku produkcji kostek brukowych. Ich działalność jest nastawiona na ciągły rozwój i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Główny nacisk kładziony jest na ekologię, ciekawy design oraz innowacyjność, przejawiającą się tym, by podążać z duchem zmian. Wśród ich produktów można wyróżnić kostki dekoracyjne, płyty tarasowe czy murki i ogrodzenia, a w strefie usług znaleźć możliwość montażu ogrodzeń oraz profesjonalną usługę projektowania nawierzchni, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Polbruk

Kolejny producent kostki brukowej oraz wyrobów drogowych, gdzie można zamówić projekt otoczenia u architekta, albo też istnieje możliwość spróbowania swoich sił i stworzenie czegoś samemu. Renoma firmy opiera się w dużej mierze na dużym doświadczeniu, liczącym 25 lat działalności na polskim rynku. Firma może poszczycić się bogatą ofertą wyrobów wysokiej klasy, zarówno bardziej klasycznych wzorów, jak i sięgając po nowoczesny design.

podobne:  Jak przygotować podłoże pod kostkę brukową?

Oferta firmy skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm oraz obiektów użyteczności publicznej. Na stronie producenta można zapoznać się z ofertą, pobrać odpowiednie materiały i lepiej poznać działalność firmy Polbruk.

Wzór z kostki brukowej

BRUK-BET

Jest to duża firma mieszcząca swoją główną siedzibę w Żabnie i posiadająca swoje oddziały w wielu różnych punktach w Polsce, z przewagę południowych części kraju. Oferta producenta powierzchni brukowych obejmuje zarówno kostki brukowej, jak i płyty tarasowe, stopnie schodowe, murki i inne. Zajmują się zarówno projektowaniem przestrzeni, jak i montowaniem poszczególnych elementów nawierzchni.

Na stronie można również zapoznać się poradami związanymi z montowaniem nawierzchni brukowych, ich pielęgnacją, ochroną, czyszczeniem oraz renowacją powierzchni. Wybór jest więc dosyć spory.

Libet

Libet jest producentem kostki brukowej wywodzący się z Wrocławia i w pełni skupiający się na twórczej kreacji otoczenia. Na stronie producenta można zapoznać się z ich bogatą ofertą różnych rodzajów kostek brukowych także pod względem ich zastosowania na różne rodzaje nawierzchni z podziałem na przeznaczenie. Oprócz projektowania i montowania nawierzchni Libet oferuje także profesjonalne doradztwo, a na stronie można zapoznać się z poradnikiem.

podobne:  Jak przygotować podłoże pod kostkę brukową?

Oferowane przez firmę produkty skierowane są zarówno do aranżacji posesji osób prywatnych, jak również miejsc użytkowania publicznego oraz architektury ogólnomiejskiej, wybór jest więc dość duży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.