Kluby dla 30-latków w Poznaniu

Świetlna kula w klubie dla trzydziestolatków

Chcielibyście wyjść na imprezę taneczną, ale czasy studenckie macie już dawno za sobą? Jeśli nie chodzicie na co dzień do klubów muzycznych, to możecie nawet nie wiedzieć, że w Waszym mieście są miejsca, które tylko na Was czekają. Sprawdźcie gdzie warto wybrać się ze znajomymi na potańcówkę.

 

Świetlna kula w klubie dla trzydziestolatków

1. SQ Klub

SQ Klub uważany jest za jeden z najlepszych klubów muzycznych w Poznaniu. To również jedyny lokal z tego miasta, który znajduje się na liście stu najlepiej ocenianych klubów świata stworzonej przez portal Resident Advisor. Odbywają się tam zarówno imprezy otwarte, jak i zamknięte. Można tu oczywiście zarezerwować stolik lub lożę, ale warto zrobić to jak najwcześniej – może okazać się, że wszystko zostało już zajęte. Jeśli będziecie chcieli się tam wybrać, to możecie szukać SQ Klub na Półwiejskiej 42.Obecnie klub jest tymczasowo zamknięty.

2. Lounge klub Blueberry bar

Do klubu Blueberry nietrudno będzie trafić – znajduje się w samym centrum Poznania, na ulicy św. Marcina 40. Od środy do niedzieli organizowane tam są regularne imprezy oraz koncerty. Na bardzo dużej powierzchni mieści się parkiet, zaskakująco długi bar, gdzie spotkacie samych doświadczonych bramanów oraz VIP room’y. A amatorzy dobrej kuchni ucieszą się, że zaraz obok klubu Blueberry do późnych godzin nocnych działa włoska restauracja, gdzie można wyskoczyć coś zjeść. Od jakiegoś czasu klub jest zamknięty na stałe.

podobne:  Dlaczego boli brzuch? Najczęstsze przyczyny i objawy bólu brzucha

3. Cuba Libre

Na Starym Rynku, a dokładniej na Wrocławskiej 21, możecie odnaleźć latynoski klub Cuba Libre. Działa przez cały tydzień, więc jak tylko przyjdzie Wam do głowy, żeby się pobawić (nawet w środku tygodnia!), to kierujcie tam swoje kroki. Dzięki temu, że jest tam osobna, zamknięta sala z własnym barem, macie możliwość zorganizowania własnej imprezy – wieczoru panieńskiego/kawalerskiego, urodzin czy nawet eventu firmowego. Jeśli będziecie chcieli odpocząć od mocnych, klubowych klimatów, to latynoskie rytmy na pewno okażą się miłym urozmaiceniem.

4. Browar Pub Słodownia

W Centrum Sztuki i Biznesu w Starym Browarze mieście się również Browar Pub Słodownia (na Półwiejskiej 42, dokładnie tam, gdzie SQ Klub). Na powierzchni 350 m2 znajduje się kilka parkietów tanecznych, miejsca siedzące, aż trzy loże VIP (VIP High Class, Cinnema i VIP DJ z oddzielnym barem) oraz palarnia i oczywiście – szatnia. Jeśli jesteście amatorami muzyki klubowej w nowoczesnym wydaniu, wybierzcie się tam w środy i w czwartki. Natomiast w weekend usłyszycie najnowsze przeboje oraz muzykę lat 80. oraz 90.

podobne:  Antyki, zabytkowe meble w nowoczesnych aranżacjach – kiedy się sprawdzą?

5. Club 22

W Club 22 możecie potańczyć od poniedziałku do soboty, od godziny 21. Jeśli jednak chcecie uniknąć studenckiej imprezy, to w czwartki wybierzcie się do innego klubu. Poza tym dniem odnajdziecie się tu jednak bardzo dobrze. A jeśli będziecie chcieli poimprezować tylko we własnym gronie, zarezerwujcie VIP Room. A gdzie mieści się Club 22? Przy ulicy Stary Rynek 88.

6. Czekolada

Klub czekolada to miejsce, gdzie można zarówno posiedzieć przy dobrych trunkach, jak i potańczyć w rytmach dwóch odmiennych stylach muzycznych, dobieranych odpowiednio do imprezy. Czekolada oferuje niezwykle oryginalne wnętrza, które będą idealne zarówno dla osób lubiących przytulny wystrój, jak i dla nieco bardziej rozrywkowych gości. Klub współpracuje z najlepszymi didżejami i oferuje wiele gatunków muzycznych do wyboru.

7. HaH

HaH, czyli klub Heaven and Hell to sieciówka, która ma swoją siedzibę w kilku miastach w Polsce, m.in. we Wrocławiu czy Katowicach. Poznański HAH to designerskie miejsce, łączące w sobie tematy industrialne i klubowe. W klubie często odbywają się wieczorki tematyczne, dostępne jest także karaoke. To klub przyjazny również tęczowej społeczności, organizujący także takie imprezy jak pokazy umiejętności Drag Queen czy występy kabaretów.

podobne:  Urządzanie kuchni krok po kroku

8. Klub Oczy

Klub Oczy to artystyczny przystanek na muzycznej mapie Poznania. Dzięki ciekawym wnętrzom i zdolnym artystom, klub zyskał miano jednego z najlepszych artystycznych klubów w mieście. Można tutaj posłuchać dobrej muzyki (głównie House czy muzyka elektroniczna, jednak nie brakuje tutaj także gwiazd undergroundowych śpiewających na żywo) oraz popodziwiać prawdziwą sztukę na różnego rodzaju wernisażach, czy występach. Klub znajduje się niemal przy samym rynku.

9. Muchos

Klub Muchos swoją nazwę zawdzięcza stylowi, który od wielu lat mu towarzyszył. Przez kilkanaście lat Muchos był bowiem stricte klubem Latino, z wieczorkami muzycznymi w gorących rytmach. Nieco z hiszpańskiego i iberoamerykańskiego charakteru nadal pozostało we wnętrzach tego ciekawego miejsca – w tygodniu można pobawić się tutaj przy rytmach salsy czy innych tańców latynoskich, natomiast w weekend parkiet wprawiają w ruch najlepsi didżeje, prezentujący szeroki zakres muzyczny.

 

W większości z tych klubów obowiązuje selekcja oraz wymagany jest odpowiedni strój – dresiarzy, czy studentów w japonkach z pewnością tam nie spotkacie. A dzięki dobrej muzyce i przepysznym drinkom będziecie się świetnie bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.