Dyskoteki dla 30 latków w Trójmieście

Kula dyskotekowa

Trójmiasto, czyli Gdańsk, Sopot i Gdynia, to jeden z popularniejszych miejscowości turystycznych, które do zaoferowania mają naprawdę wiele różnych atrakcji. Oprócz jednak zwiedzania kolejnych punktów związanych z zabytkami i historią warto też sprawdzić, jak wygląda nocna odsłona życia tych miast i to, w jakich klubach i dyskotekach mogą bawić się 30 latkowie.

DeguStacja – Vintage & Art Gdynia

Miejsce to jeszcze szczególnie polecane osobom, które szukają czegoś z duszą i możliwością nie tylko kontemplacji kultury, choć głównie na tym się skupia. Jeżeli chce się zażyć muzyki innej, niż tylko popularna i elektroniczna, to miejsce będzie najlepszym wyborem. Klub znajduje się przy ul Architektów 1a.

Klub Pokład Gdynia

Będąc w Gdyni, warto odwiedzić także klub Pokład, gdzie największe imprezy zaczynają się dopiero od północy. Serwowana muzyka jest zróżnicowana, biorąc pod uwagę także fakt, iż organizowane są często wieczory tematyczne. Oprócz tego można zorganizować także imprezy okolicznościowe. Chcąc znaleźć klub, warto udać się na al. Jana Pawła II 11.

podobne:  Dyskoteki dla 30 latków w Sopocie

Blues Club Gdynia

Blues Club w Gdyni to jedyne w Trójmieście miejsce, gdzie można wziąć udział w bluesowej zabawie przy wyśmienitych trunkach. Warto udać się do lokalu położonego przy ul. Portowej 9.

Sassy Gdańsk

Odwiedzając Gdańsk, także mamy do dyspozycji wiele klubów i dyskotek, gdzie można potańczyć, jednym z nich jest Sassy. Atmosfera jest tam bardziej przytulna i dedykowana raczej dla nieco starszych bywalców – nastolatków raczej się tam nie spotka! Można napić się drinków, obejrzeć pokazy taneczne, a także samemu nieco potańczyć. Klub usytuowany jest na ul. Chmielnej 10.
Konsola DJ-ska

Parlament Gdańsk

Jest to zdecydowanie miejsce dla tych, którzy chcą dobrze się bawić przy muzyce i tańczyć aż do białego rana. Oczywiście, jeżeli ktoś nie bardzo chce tańczyć, albo oczekuje nieco odpoczynku, także ma szansę na zrelaksowanie się w licznie dostępnych miejscach siedzących. Dobrze zaopatrzony bar pozwala na odsapnięcie i wypicie smacznych drinków. Klubu Parlament najlepiej szukać na ul. Św. Ducha w Gdańsku.

podobne:  Dyskoteki, kluby dla 30-latków w Bydgoszczy

Wolność Gdańsk

Wolność, którą znaleźć można w Gdańsku na Wałach Piastowskich 24 to klub dla każdego. Na szczególną uwagę powinny zasługiwać cykliczne imprezy, podczas których grana jest taneczna muzyka z lat 80., 90. oraz 00. Warto udać się tam nie tylko na tańce, ale i degustację autorskich drinków barmanów z Wolności.

Sfinks Sopot

Odwiedzając Sopot, warto wpaść do klubu Sfinks, który jest miejscem do dosyć dużej przestrzeni i gdzie można znaleźć aż dwie sale taneczne, puszczające różną muzykę. Lubiących szybkie pląsy zaprasza się do sali z mocnymi brzmieniami, tych, którzy oczekują jednak nieco większego spokoju, czeka sala muzyką bardziej stonowaną. Każda z nich posiada swój własny bar, a więc można i dobrze się pobawić i dobrze wypić i jeszcze dodatkowo coś zjeść. Klub znajduje się na al. Franciszka Mamuszki 1.

podobne:  Kluby dla 30-latków w Łodzi

Klub Nocny Wtedy Sopot

Szukając nietypowych i bardziej wyrafinowanych miejsc do zabawy, poleca się wybór klubu Wtedy w Sopocie. Dużym plusem jest brak dzikich tłumów, można więc bawić się swobodnie i bez większej presji i stresu. Kolejną zaletą jest fakt, że częściej wybierają go młodzi dorośli, a co za tym idzie, nie spotka się w nim nastolatków. Idealne miejsce dla osób 30+. Klub usytuowany jest na ul. Tadeusza Kościuszki 16.

Gorzko Gorzko Sopot

Wszyscy fani weselnego klimatu powinni obowiązkowo udać się na imprezę do klubu położonego w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 111 DS7. Miejsce to nazywane jest przez jego twórców dyskoteką weselną, gdzie można bawić się przy hitach znanych z tego typu imprez, jak i wziąć udział w zabawach organizowanych przez wodzireja oraz spróbować pyszności z wiejskiego stołu.

Oczywiście powyższa lista nie wyczerpuje miejsc, w których osoby powyżej 30. roku życia mogą dobrze się zabawić. Warto poszukać też samodzielnie i przejrzeć polecane kluby i dyskoteki, znajdujące się w Trójmieście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.