Kluby dla 30-latków w Katowicach

DJ na imprezie dla trzydziestolatków

Jeszcze do niedawna w Katowicach rządziły wyłącznie kluby studenckie, które z czasem, jedne po drugim, zostały zamykane… Obecnie istnieje jednak zapotrzebowanie na prestiżowe kluby muzyczne, w których odnajdą się osoby w każdym wieku. A więc gdzie mogą bawić się Katowiczanie? Wybór jest dość spory, ale Wy sprawdźcie listę najlepszych klubów dla trzydziestolatków.DJ na imprezie dla trzydziestolatków

1. Spiż

Klub Spiż ma w Katowicach stosunkowo długą tradycję. Został otwarty 11 lat temu, a w 2012 roku rozpoczęto jego przebudowę, dzięki której dziś jest najnowocześniejszym lokalem w okolicy. Wyróżnia się również tym, że posiada własny browar, a na barze sprzedawane jest piwo spiżowe! Do tego dochodzą 4 parkiety ze zróżnicowaną muzyką, dwie sale VIP, kilka szatni i duży parking (co w Katowicach nie jest bez znaczenia). Imprezy odbywają się tu od środy do soboty (sporadycznie także w niedzielę), choć w środy i czwartki omijajcie to miejsce, gdyż wtedy gromadnie schodzą się tam studenci. Spiż odnajdziecie na ulicy Opolskiej 22.

2. Klub Prime

Prime to ekskluzywny klub mieszczący się przy ulicy Mielęckiego 10 (obok ulicy Mariackiej). Choć powstał dopiero dwa lata temu, to już dawno temu podbił serce dorosłych katowiczan oraz imprezowiczów z sąsiednich miejscowości. Goście mają do dyspozycji dwa bary, gdzie pracują doświadczeni i kreatywni barmani, dwie sale VIP, 180 miejsc siedzących oraz patio na którym można odetchnąć po dzikich tańcach. Dobrą informacją dla Was może być również to, że w Prime istnieje możliwość organizacji prywatnych imprez (np. firmowych lub wieczoru kawalerskiego/panieńskiego).

3. Cooler Club & Lounge

Cooler to nie tylko miejsce, w którym będziecie mogli potańczyć, ale także dobrze zjeść. Przy Mariackiej 20 początkowo mieścił się wyłącznie Cooler Club, który zasłynął z imprez na najwyższym poziomie. Natomiast od jakiegoś czasu funkcjonuje jeszcze Cooler Food, który oferuje wysokiej jakości jedzenie, przygotowywane ze świeżych składników. A do tego można zamówić wyborne alkohole… Oczywiście możecie spodziewać się tu selekcji gości, dzięki czemu będziecie mieć pewność, że zabawa odbędzie się w doborowym towarzystwie.

4. Klub Pomarańcza

Siedziba kolejnego klubu o którym będzie mowa, mieści się na ulicy Matejki 3, w pobliżu Placu Wolności oraz katowickiego dworca autobusowego. Oczywiście chodzi tu o Klub Pomarańcza. Wcześniej w tym miejscu funkcjonował Wyższy Wymiar, którego pewnie wszyscy znacie. Obecnie Pomarańcza, obok Spiża, jest jednym z najnowocześniejszych klubów na Śląsku. Składa się z trzech poziomów i na każdym z nich jest osobny parkiet (poziomy różnią się też od siebie muzyką). Są tam również dwa pomieszczenia VIP, sześć barów oraz restauracja. Unikajcie tylko tego lokalu w środy, ponieważ wtedy organizowane są imprezy dla studentów.

5. Endorfina Club

Endorfina to kolejne ekskluzywne miejsce na mapie Katowic. Ten znajdujący się na Sobieskiego 11 klub jest podzielony na dwie strefy: Clubbing Zone oraz Business Space. Co to w praktyce oznacza? Regularnie odbywają się tu imprezy otwarte dla wszystkich którzy spełnią warunki selekcji oraz businessowe eventy. To przede wszystkim eleganckie i bezpieczne miejsce, w którym każdy trzydziestolatek będzie się świetnie bawił.

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *