Najlepsze dyskoteki, kluby dla 30-latków w Mielnie

Klub, dyskoteka w Mielnie

Mielno to jedno z najgorętszych polskich miast – przynajmniej jeśli chodzi o imprezy. Nazywane często „polską Ibizą”, przyciąga na swoje złociste plaże rzesze turystów. Co ma do zaoferowania trzydziestolatkom, którzy chcą się dobrze zabawić? Jak się okazuje, całkiem sporo.

Disco Plaza

Nad polskie morze przyjeżdżają miłośnicy każdego gatunku muzycznego. Są wśród nich tacy, którzy kochają szanty, i ci, którzy wolą pobujać się w rytm piosenek disco. Ci drudzy na pewno odnajdą przestrzeń dla siebie w klubie Disco Plaza, który mieści się na ulicy Wojska Polskiego, w bliskiej odległości plaży. Klub posiada spory parkiet i loże, w których można usiąść, jeśli chce się odpocząć od muzyki. A ta jest wyselekcjonowana przez najlepszych didżejów, którzy rozgrzewają imprezę niemal co weekend. Oczywiście, najmocniej Disco Plaza pulsuje życiem w sezonie, gdy tańce do białego rana można zakończyć spacerem po brzegu morza o wschodzie słońca.

podobne:  Salon z łazienkami pomoże w wyborze, ale też zaoszczędzi!

Klub Bajka

Klub muzyczny Bajka to dyskoteka usytuowana jeszcze bliżej plaży, niż wspomniany w poprzednim akapicie Disco Plaza – bo tuż przy głównym wejściu nad morze. Bajka to klub muzyczny z prawdziwego zdarzenia. Goście mogą napić się tutaj kolorowych, wakacyjnych drinków oraz oczywiście potańczyć do doskonałej, granej na żywo muzyki. Klub Bajka oferuje głównie rytmy house’owe, jednak są tutaj organizowane także wieczorki taneczne w innych stylach muzycznych. Klub posiada także salę VIP.

Klub Arena

Klub Arena to kultowe miejsce na mapie Mielna. Dyskoteka istnieje od 2011 roku i od tego czasu nieprzerwanie zapewnia turystom niesamowite atrakcje. W klubie znajdziemy dwa bary, w tym jedną salę barową zaprojektowaną w sposób, który przechodzi najśmielsze oczekiwania, urozmaiconą różnymi grami zręcznościowymi i innymi ciekawymi elementami wystroju. W klubie znajdują się podesty z lożami, parkiet i ekrany plazmowe, a w trakcie imprez możemy liczyć na takie atrakcje jak sztuczny śnieg czy pokazy pirotechniczne. W klubie Arena jest świetne nagłośnienie, a co jakiś czas odbywają się tam występy na żywo. Klub posiada także ogródek letni, który w sezonie jest czynny codziennie od godziny 13.

podobne:  Ozdobne doniczki do domu i ogrodu. Jak dopasować je do wnętrza i otoczenia?

Klub FRESH

FRESH to lokal dla wszystkich lubiących brokat i przepych; to wyjątkowe miejsce, urządzone w stylu glamour. Klub posiada elegancki design i spory parkiet, który rozgrzewają największe przeboje. Ciekawie urządzone wnętrza i dobra muzyka sprawiają, że goście kończą imprezy dopiero nad ranem. To klub typowo taneczny, który oferuje muzykę na żywo i specjalne, tematyczne imprezy. FRESH oferuje gościom wygodne loże, pokój VIP oraz aż trzy bary, z których każdy sprzedaje wiele napojów alkoholowych i bezalkoholowych. W klubie z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.