Category Biura rachunkowePosted on

W czym pomaga biuro księgowe? Jakie pakiety pomocy, usługi w księgowości?

Jedną z częściej wybieranych usług dla firm, jest wsparcie przez biurko księgowe, które może zająć się wszystkimi kwestiami związanymi z formalnym działaniem biznesu. Prowadzenie ksiąg rachunkowych, zajmowaniem się kadrami i płacami czy dokumentacją do urządów. Oczywiście usług dostępnych w takich biurach jest więcej – w czym może pomóc outsourcing księgowości? Czym zajmuje się biuro księgowe? …

czytaj dalej „W czym pomaga biuro księgowe? Jakie pakiety pomocy, usługi w księgowości?”

Category Biura rachunkowePosted on

Księgowa – dlaczego warto ją mieć?

Rozliczanie swojej działalności gospodarczej jest dla niejednego właściciela firm przykrym i trudnym do wykonania obowiązkiem. Jeden nieumyślny błąd może skutkować wezwaniem do Urzędu Skarbowego oraz składaniem żmudnych wyjaśnień. Często też kończy się to płaceniem grzywny. A więc może warto zainwestować w dobrą księgową?

Category Biura rachunkowePosted on

Jak zmienić biuro rachunkowe bez problemów? – krok po kroku

Twoje aktualne biuro rachunkowe naraża cię na straty? Denerwują cię niekompetentni księgowi? Myślisz, że nie możesz tego zmienić i cierpliwie czekasz, aż coś się poprawi? Robisz duży błąd. Biuro można zmienić w każdej chwili, chociaż istnieje kilka zasad, których lepiej przestrzegać, żeby później nie żałować. Jak to zrobić krok po kroku?