Hotel w Tychach, w którym doładujesz akumulatory – Hotel Piramida

piramida-hotel-spa

Tychy to miasto znajdujące się tuż przy Katowicach, w samym sercu województwa śląskiego. Choć nie ma tam być może zbyt wielu atrakcji, posiada ono kilka niewątpliwie ciekawych miejsc, z którymi warto się zapoznać i być może nawet w przyszłości je odwiedzić. Jednym z nich jest z całą pewnością okolica Paprocan i usytuowany w jej obrębie hotel Piramida, który zdecydowanie rzuca się w oczy i przyciąga przyjezdnych z całej Polski.

Wyjątkowy hotel w Polsce

Piramida (hotelpiramida.pl) nie bez powodu okrzyknięta została najlepszym hotelem w Tychach. Przyczynił się do tego nie tylko jej nietypowy kształt i zupełnie nietuzinkowe wnętrza stylizowane na staroegipską modłę, ale i niezwykle bogaty pakiet spa i wellness, z którego korzystać mogą hotelowi goście, pragnący zregenerować siły i podładować nieco swoje akumulatory. Do dyspozycji mają zresztą wiele ciekawych opcji. Te z kolei opiszemy poniżej.

Strefa wellness w hotelu w Tychach

Odnowa biologiczna w hotelu Piramida

Centrum wellness dostępne jest bezpłatnie dla każdego z hotelowych gości. Osoby spragnione relaksu odwiedzić mogą basen rekreacyjny z biczami podwodnymi oraz masażem strumieniowym, a także saunę, w której wypocić można wszelkie troski i oczyścić organizm z toksyn. Korzystać można ponadto z kąpieli perełkowo-wirowych, które stosuje się przy bezsenności, chorobach zwyrodnieniowych stawów czy mięśni, nerwicach, zmianach skórnych oraz żylakach, jak również z biczów szkockich, które wpływają stabilizująco na układ nerwowy, pobudzają przemianę materii oraz krążenie.

Piramidon – komnaty energetyczne

Każdy pobyt w hotelu wiąże się także z możliwością bezpłatnego skorzystania ze słynnych komnat energetycznych, zlokalizowanych u szczytu budynku i zwanych Piramidonem. Energia, która skumulowana jest w tym miejscu wspaniale odpręża, regeneruje i ma pozytywny wpływ na zdrowie fizyczne oraz psychiczne. Odpoczynek w tak komfortowych warunkach przy dźwiękach subtelnej, nastrojowej muzyki i z widokiem na niebo wspaniale relaksuje i pozwala ustabilizować skołatane nerwy.

SPA w Tychach

Za dodatkową opłatą w hotelu korzystać można też z licznych zabiegów spa, zarówno tych na ciało, jak i na twarz. Możemy się tam poddać skutecznemu ujędrnieniu, wyszczupleniu, detoksykacji, rewitalizacji, odmłodzeniu oraz nawilżeniu ciała, a także skorzystać z typowych zabiegów kosmetycznych takich jak depilacja, manicure czy pedicure. Na twarz poleca się z kolei zabiegi złuszczające, odżywcze, rozjaśniające, dla cery problematycznej, suchej, naczyniowej oraz dojrzałej. Panie poddać mogą się ponadto przedłużeniu rzęs, regulacji brwi i wybrać dla siebie idealny makijaż wieczorowy lub okazjonalny.

Strefa wellness dla gości hotelowych

Strefa wellness hotelu Piramida oferuje swym gościom również szeroki wybór różnorakich masaży. Poddać możemy się zarówno relaksującemu masażowi stóp, twarzy i całego ciała. Do wyboru są także masaże gorącymi kamieniami oraz te pomagające pozbyć się cellulitu. Każdy znajdzie tu zatem bez wątpienia coś dla siebie.

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.