Dyskoteki, kluby dla 30-latków w Bydgoszczy

ludzie na dyskotece

Dokąd wyjść w weekendowy wieczór w Bydgoszczy, gdy ma się nieco więcej niż dwadzieścia lat? Czy są kluby i dyskoteki z ofertą dla nieco starszej młodzieży? Gdzie na piwo w Bydgoszczy? Gdzie można potańczyć, gdy ma się trzydzieści lat?

Klub Kancelaria

W Bydgoszczy jest klub dedykowany właśnie trzydziestolatkom. Jak przeczytać można na stronie internetowej Kancelarii art&music: „bo życie zaczyna się po trzydziestce!”. Jest to klub dla osób, które nie lubią się bawić w obecności studentów i młodzieży. Właśnie dlatego dedykowany jest klientom powyżej 26. roku życia.

Kancelaria istnieje od 2012 roku. Lokal jest bardzo elegancki, przestronny, urządzony w ekskluzywnym stylu. Kelnerzy i barmani obsługują klientów w profesjonalny sposób, tworząc przyjazną atmosferę.

podobne:  5 pomysłów jak urządzić urodziny w domu

W każdy piątek i sobotę w Kancelarii w Bydgoszczy organizowane są imprezy z cyklu Disco Weekend z muzyką lat 80., 90., ale grane są też najnowsze przeboje. Ponadto co jakiś czas organizowane są imprezy tematyczne.

Twenty Club&Garden

Klub taneczny i nocny w Bydgoszczy to również Twenty Club&Garden. Choć skierowany jest głównie do studentów, to nie oznacza to, że nie pobawią się w nim doskonale starsze osoby. Zwłaszcza że choć w Twenty Club&Garden organizowane są Osiemnastki, to także z powodzeniem w lokalu można zorganizować wieczór panieński, kawalerski czy imprezę urodzinową. W klubie grana jest muzyka wszystkich lat, aby każdy dobrze się bawił.

Wiatrakowa Klub

W Bydgoszczy jest klub, w którym można nie tylko potańczyć, ale również przyjść na Jam Session, karaoke, koncerty rockowe, spektakle teatralne czy stand-up. Wiatrakowa Klub przyciąga nie tylko młodych ludzi, ale również osoby po trzydziestce. Każdy znajdzie w bogatej ofercie imprezowej coś dla siebie. Klienci chwalą lokal za atmosferę, jaka w nim panuje i obsługę.

podobne:  Meble stylizowane na stare, jak odnowić meble, by przypominały antyki?

POINT Club

POINT Club jest kolejnym klubem, który skierowany jest dla studentów – mogą w nim liczyć na zniżki na barze. Jednak oferta imprezowa zadowoli również starszych poszukiwaczy dobrej zabawy. W POINT Club organizowane są imprezy latino i inne tematyczne imprezy. Na wiele z nich wstęp mają osoby po 21. roku życia.

Estrada Stagebar

Trzydziestolatkowie, którzy od pląsów na parkiecie czy pogaduszek przy piwie na barze wolą koncerty, zapewne ucieszy wiadomość, że w Bydgoszczy działa również klub Estrada Stagebar, w którym organizowane są koncerty z muzyką na żywo. Zwłaszcza że wiele z nich jest niemalże spektaklem teatralnym. Ponadto raz na jakiś czas można wybrać się do Estrady, by się pośmiać — organizowane są również stand-upy.

podobne:  Dozownik, podajnik na papier - jak wybrać do biura? Jaki typ podajnika sprawdzi się w biurach?

Grey Club

Kolejnym klubem na mapie Bydgoszczy, który organizuje imprezy dla osób po 21. roku życia, jest Grey Club. W każdy weekend można poszaleć na parkiecie na dwóch salach. Znani DJ-e zapewniają muzykę różnych gatunków zmiksowaną tak, by zapewnić dobrą zabawę. Na małej sali można bawić się w rytmach latino/R&B. Zdarzają się okazje, podczas których w Grey Club w Bydgoszczy można liczyć na zabawę do muzyki granej na żywo.

komentarze: 2

  1. Bydgoszcz jest fajny:) Pozdrawiam ekipę barmańską z klubu Kancelaria! Mam nadzieję, że kiedyś znów tam zawinę:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.