Dyskoteki dla 30-latków we Wrocławiu

Kluby i dyskoteki Wrocław

Wrocław to kierunek coraz częściej wybierany na wieczory panieńskie/kawalerskie, firmowe imprezy czy weekendowe wypady ze znajomymi. A gdzie można się tam pobawić w rytm ulubionej muzyki? Do jakiego klubu się wybrać, aby na parkiecie nie było samych nastolatków? Przedstawiamy 5 wrocławskich dyskotek dla 30-latków.

  1. Casa de la Musica
  2. Czarny Kot Wrocław
  3. Klub Domówka
  4. Lewitacja
  5. Antidotum Klub Muzyczny
  6. Pralnia
  7. Akademia
  8. Melanż

Casa de la Musica

Casa de la Musica to miejsce, które w jedną noc z centrum Wrocławia przeniesie cię na słoneczne, karaibskie wybrzeże. Będziesz się tam bawić do rana w rytmie latynoamerykańskich brzmień, popijając przepyszne kubańskie koktajle ze świeżymi owocami. W menu tego klubu znajdziesz ponad 300 rodzajów alkoholi, w tym całą kolekcję dla prawdziwych smakoszy rumu. A to wszystko w niesamowitej radosnej atmosferze i wnętrzu stylizowanym na kubańskie cygar cluby lat 20. i 30. Casa de la Musica to świetne miejsce dla miłośników latynoskiej muzyki, to również idealny lokal na spotkanie ze znajomymi z zagranicy.

Casa de la Musica znajduje się w samym sercu Wrocławia, bo na jego rynku, więc na pewno nie przeoczysz tego klubu.

Czarny Kot Wrocław

Dość popularnym, jednak kameralnym klubem we Wrocławiu jest Czarny Kot. Różnorodna muzyka, smaczne i stosunkowo niedrogie drinki, a do tego ciekawe, klimatyczne wnętrze to cechy charakterystyczne tego miejsca. Czarny Kot również przypadnie do gustu miłośnikom Ameryki Południowej. Nie brakuje tam tematycznych imprez jak La noche Cubana, podczas których można popijać znane kubańskie drinki i tańczyć w rytmie salsy, bachaty czy reggae.

A jak dotrzeć do Czarnego Kota? Ten klub znajduje się przy ul. Ruskiej (w podwórku), wchodzi się do niego przez arkady. Można tu dotrzeć również komunikacją miejską, wysiadając na przystanku Rynek lub Jana Pawła II.

Klub Domówka

Domówka Wrocław to klub, który przede wszystkim zachwyca swoim oryginalnym wyglądem. Wnętrze tego lokalu wygląda jak jedno wielkie mieszkanie. Jest tam kuchnia, sypialnia, łazienka, a nawet palarnia z drzewem i huśtawką. Wstęp do klubu mają osoby od 18 roku życia (w piątki) od 21 (w soboty). Można pobawić się przy różnorodnych brzmieniach, czasem nawet z elementami muzyki na żywo.

Lewitacja

Lewitacja to dyskoteka, a także restauracja we Wrocławiu, w którym spędzić miło czas mogą osoby w różnym wieku. Można pobawić się tam do niemalże każdego rodzaju muzyki, jednak przeważają kultowe, taneczne brzmienia. W wybrane dni organizowane jest też karaoke. Klub nie jest zbyt duży, jednak wystarczający na zabawę w najbliższym gronie znajomych. Istnieje również możliwość zarezerwowania loży. Lewitacja Wrocław znajduje się przy ulicy Świętego Mikołaja 8-11.

Antidotum Klub Muzyczny

Jedną z bardziej znanych wrocławskich dyskotek jest Antidotum, zlokalizowane przy ulicy Kiełbaśniczej 32. Wbrew pozorom nie jest to tylko studencki klub. Można się tu pobawić zarówno do nowych, jak i starych przebojów. Antidotum to różnorodność, niebanalne wnętrze i przede wszystkim miejsce dla ludzi, którzy lubią imprezy.

6. Pralnia

Projekt Pralnia to cykl imprez, który odbywa się w industrialnej przestrzeni przy ul. Krakowskiej 100. To bardzo klimatyczne miejsce, w którym znaczenie odgrywa światło, dźwięk i artyści ze świata elektroniki. Wszyscy fani muzyki klubowej będą zachwyceni. W lokalu są dwa bary, dwie sceny, bardzo dużo miejsc do siedzenia. Jest to miejsce, w którym można przetańczyć całą noc.

7. Akademia

Wrocławski klub muzyczny Akademia Club (wcześniej był to Alibi Club) znajduje się w okolicy Placu Grunwaldzkiego. To właśnie w jego sąsiedztwie znajdują się słynne akademiki Kredka i Ołówek. Klub dla wielu jest więc studencki, ale i Trzydziestolatkowie świetnie się w nim bawią. Akademia ma pełne, profesjonalne zaplecze techniczne i co ważne — własne nagłośnienie koncertowe. W środku są dwie sale i dwa bary oraz ogródek. Zasiąść można na wygodnych kanapach i pufach. W klubie króluje czerń, grafit i biel. Akademia Club to miejsce we Wrocławiu, w którym można potańczyć. Organizowane są w nim zarówno koncerty, jak i dyskoteki.

8. Melanż

Klub Melanż jest inspirowany kulturą i sztuką Pop Art. To miejsce dla wszystkich osób, które chcą się dobrze bawić. Klub otwarty jest od 19:00 do ostatniego klienta, ale choć wejście jest tylko dla pełnoletnich, to na parkiecie znaleźć można głównie osoby po studiach lub w ich trakcie. Obsługa dba nie tylko o dobrą zabawę, ale i bezpieczeństwo imprezowiczów. W Melanżu oczywiście odbywają się tematyczne imprezy, by każdy mógł się zabawić. Można też wziąć udział w karaoke. Każdy znajdzie w ofercie klubu coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.