Dyskoteki dla 30 latków w Poznaniu

Neonowy napis w klubie

Na imprezowej mapie Polski można znaleźć wiele ciekawych miejsc, klubów i barów, w których da się dobrze zabawić. Choć zazwyczaj są one adresowane do młodszych bywalców, także osoby powyżej 30. roku życia mogą znaleźć coś dla siebie. Młodość i chęć zażycia odpowiedniej rozrywki wcale nie kończy się po dwudziestce! Jakie wybór klubów dla nieco starszych bywalców można znaleźć w Poznaniu?

SQ Club

Jest to jeden z najbardziej znanych klubów nie tylko w Poznaniu. Oferuje bardzo zróżnicowaną gamę muzyczną, od house, deep, tech house, przez minimal, disco, funk, soul oraz drum&bass. Z powodzeniem da się też skorzystać z baru oraz bogatego wyboru drinków i alkoholi. Obok typowych imprez tanecznych, odbywają się także liczne koncerty oraz wydarzenia o randze kulturowej, goszcząc artystów z Polski oraz zagranicy. Adres lokalu to ul. Półwiejska 42 i mieści się on w Starym Browarze.

Cuba Libre

Cuba Libre, to klub, który oferuje przede wszystkim rozrywkę w rytmach latino, tworząc tym samym naprawdę niepowtarzalny klimat. Nie ma tu jednej sali, a wiele różnych pomieszczeń, w tym także obszerny parkiet taneczny z barem i miejscem dla muzyków i DJ-a. Oprócz potańcówki można też wygodnie usiąść w lożach znajdujących się w lekkim półmroku. To miejsce doskonałe zarówno na luźny wieczór, jak i bardziej zorganizowane imprezy firmowe i okolicznościowe. Klubu warto szukać na ul. Wrocławskiej 21, dosłownie tuż przy Starym Rynku.

Welon i Mucha

Jeżeli ktoś chce zabawić się na weselu, ale niekoniecznie chce iść na wesele, Welon i Mucha jest świetnym miejscem, by skosztować udawanej weselnej zabawy, wraz z równie udawaną parą młodą. To mocno nietypowe miejsce, ale od momentu pojawiania się na imprezowej mapie Poznania, zyskało naprawdę wielu zwolenników. To z pewnością zabawa nie tylko dla osób 30+ ale dla każdego pokolenia, które uwielbia wesela. Klub można znaleźć na ul. Stanisława Taczaka 10 w Poznaniu.

Van Diesel

Jest to kolejny klub taneczny, który łatwo znaleźć, ponieważ znajduje się on w samym centrum Poznania. Można się zabawić przy dobrej muzyce i wspaniałej atmosferze korzystając zarówno z dostępnego baru i drinków, jak i podjeść nieco przystawek. Miejsce doskonałe zarówno dla starszych, jak i młodszych, którzy po prostu cenią sobie dobrą rozrywkę. Umiejscowienie klubu jest idealne, ponieważ znajduje się na Starym Rynku pod numerem 88.

Live Music Club Mustang

Ciekawym i wartym odwiedzenia miejscem jest także Live Music Club Mustang, oferujący zarówno parkiet do tańca, jak i bar z szeroką listą napojów i drinków do wyboru. Muzyka nadawana jest na żywo, ale też w formie DJ-skiej. Można się tutaj zarówno dobrze bawić weekendowo, jak i zorganizować prywatne imprezy okolicznościowe – panieńskie, urodzinowe, weselne, firmowe. Klubu należy szukać na ul. Feliksa Nowowiejskiego 2.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *