Dyskoteki dla 30 latków w Poznaniu

Neonowy napis w klubie

Na imprezowej mapie Polski można znaleźć wiele ciekawych miejsc, klubów i barów, w których da się dobrze zabawić. Choć zazwyczaj są one adresowane do młodszych bywalców, także osoby powyżej 30. roku życia mogą znaleźć coś dla siebie. Młodość i chęć zażycia odpowiedniej rozrywki wcale nie kończy się po dwudziestce! Jakie wybór klubów dla nieco starszych bywalców można znaleźć w Poznaniu?

SQ Club

Jest to jeden z najbardziej znanych klubów nie tylko w Poznaniu. Oferuje bardzo zróżnicowaną gamę muzyczną, od house, deep, tech house, przez minimal, disco, funk, soul oraz drum&bass. Z powodzeniem da się też skorzystać z baru oraz bogatego wyboru drinków i alkoholi. Obok typowych imprez tanecznych, odbywają się także liczne koncerty oraz wydarzenia o randze kulturowej, goszcząc artystów z Polski oraz zagranicy. Adres lokalu to ul. Półwiejska 42 i mieści się on w Starym Browarze. Obecnie klub jest tymczasowo zamknięty.

Cuba Libre

Cuba Libre, to klub, który oferuje przede wszystkim rozrywkę w rytmach latino, tworząc tym samym naprawdę niepowtarzalny klimat. Nie ma tu jednej sali, a wiele różnych pomieszczeń, w tym także obszerny parkiet taneczny z barem i miejscem dla muzyków i DJ-a. Oprócz potańcówki można też wygodnie usiąść w lożach znajdujących się w lekkim półmroku. To miejsce doskonałe zarówno na luźny wieczór, jak i bardziej zorganizowane imprezy firmowe i okolicznościowe. Klubu warto szukać na ul. Wrocławskiej 21, dosłownie tuż przy Starym Rynku.

podobne:  Kluby dla 30-latków w Poznaniu

Welon i Mucha

Jeżeli ktoś chce zabawić się na weselu, ale niekoniecznie chce iść na wesele, Welon i Mucha jest świetnym miejscem, by skosztować udawanej weselnej zabawy, wraz z równie udawaną parą młodą. To mocno nietypowe miejsce, ale od momentu pojawiania się na imprezowej mapie Poznania, zyskało naprawdę wielu zwolenników. To z pewnością zabawa nie tylko dla osób 30+ ale dla każdego pokolenia, które uwielbia wesela. Klub można znaleźć na ul. Stanisława Taczaka 10 w Poznaniu.

Van Diesel

Jest to kolejny klub taneczny, który łatwo znaleźć, ponieważ znajduje się on w samym centrum Poznania. Można się zabawić przy dobrej muzyce i wspaniałej atmosferze korzystając zarówno z dostępnego baru i drinków, jak i podjeść nieco przystawek. Miejsce doskonałe zarówno dla starszych, jak i młodszych, którzy po prostu cenią sobie dobrą rozrywkę. Umiejscowienie klubu jest idealne, ponieważ znajduje się na Starym Rynku pod numerem 88. Obecnie klub jest tymczasowo zamknięty.

podobne:  6 wrocławskich dyskotek, które musisz znać!

Live Music Club Mustang

Ciekawym i wartym odwiedzenia miejscem jest także Live Music Club Mustang, oferujący zarówno parkiet do tańca, jak i bar z szeroką listą napojów i drinków do wyboru. Muzyka nadawana jest na żywo, ale też w formie DJ-skiej. Można się tutaj zarówno dobrze bawić weekendowo, jak i zorganizować prywatne imprezy okolicznościowe – panieńskie, urodzinowe, weselne, firmowe. Klubu należy szukać na ul. Feliksa Nowowiejskiego 2.

Pacha

Pacha to klub z historią. Jak możemy przeczytać na jego stronie internetowej, pierwsza placówka powstała w Hiszpanii, w 1967 roku. Od tego czasu, dzięki dużej popularności, klub rozpoczął ekspansję na całą Europę, lądując również w Polsce. Poznańska Pacha to klub głównie z muzyką techno i house, a przy dźwiękach oferowanych przez międzynarodowych didżejów przebywać może łącznie około 1000 osób. Dyskoteka posiada trzy sale. W klubie można kupić ciekawe drinki i bawić się do białego rana.

podobne:  6 wrocławskich dyskotek, które musisz znać!

Club 22

Club 22 to dyskoteka z oryginalnym, amerykańskim wystrojem i dobrą muzyką. Oferuje niedrogie drinki, a przytulne loże zachęcają do spędzania w klubie wieczorów panieńskich czy urodzin. W weekendy natomiast klub zamienia się w dyskotekę z prawdziwego zdarzenia, oferując różne gatunki muzyczne i tematyczne imprezy. Klub jest czynny cały tydzień i niemal każdego dnia możemy w nim znaleźć jakieś wydarzenie muzyczne.

X- Demon

X-Demon to jedna z najlepszych dyskotek w Poznaniu. Wnętrze, zaprojektowane przez profesjonalnych designerów, sprawia, że słuchanie muzyki również odbywa się w najlepszej jakości (wpływa na to doskonała akustyka). Klub posiada trzy sale, w których można posłuchać różnych dźwięków, co sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Dla najbardziej wymagających dostępna jest sala VIP, gdzie w komfortowym otoczeniu można zrelaksować się na swojej małej, prywatnej imprezie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.