Wstąp do Klubu Flex i zgarniaj ciekawe kody rabatowe

smartfon, internet

Szukasz zniżek? Interesują Cię kody rabatowe? W Orange Flex nie ma nudy! Możesz zgarnąć atrakcyjne Orange promocje i ciekawe kody rabatowe. Sprawdzaj Klub Flex i łap rabaty! Zobacz, z jakich okazji możesz aktualnie skorzystać w Orange Flex.

Kody rabatowe w Orange Flex

Orange Flex to sieć komórkowa bez zobowiązań w aplikacji. Wszystko załatwiasz prosto i szybko w apce Flexa bez konieczności wychodzenia z domu. Możesz zmniejszać lub zwiększać swój Plan komórkowy kiedy chcesz. Orange Flex jest dla wszystkich – znajdziesz tu konto solo, dla studenta, dla firm, ale także Flexa dla Rodzin czy Firm z Flex Rodziną do 5 numerów od 15 zł każdy. Do Twojej dyspozycji są popularne social media bez limitu, czyli Social Pass – z tą funkcjonalnością możesz korzystać m.in. z Instagrama, Facebooka, Messengera i WhatsAppa do woli, a woje GB nie maleją. Masz nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y w Polsce i w roamingu w UE. A do tego oczywiście atrakcyjne kody rabatowe i promocje Orange. Sprawdź, z jakich kodów możesz skorzystać w najbliższych miesiącach.

 • Rabat 20% w Costa Coffee. Pij pyszne kawy i herbaty z kodem rabatowym od Flexa.
 •  Rabat 30% na przejazdy z FREE NOW. Otrzymujesz 5 kodów rabatowych do wykorzystania.
 •  Orange Promocje – VideoPass 50% taniej!. Możesz kupić Pass na nielimitowany transfer na ulubione filmy i seriale m.in. na Netflixie, HBO czy Canal+ za jedyne 10 zł. Z VideoPassem Twoje GB się nie zużywają i oglądasz do woli.
 •  50 zł rabatu na wszystko w Carpatree. Możesz kupić dowolną odzież sportową w Carpatree ze zniżką 50 zł.
 •  Z Flex dla Firm aplikacja Comarch ERP XT do zarządzania firmą jest za 0 zł przez 3 miesiące. Prowadź księgowość, magazyn i fakturuj o wiele prościej!
 •  15% rabatu na FlixBusa. Podróżuj po Polsce i nie tylko!
  Atrakcyjnie, prawda? Dołącz do generacji Flex! Sprawdź kody rabatowe i promocje Orange Flex – https://flex.orange.pl/klub-flex.

Promocje Orange Flex – jak je zgarnąć?

Aby korzystać z super promocji Orange, musisz założyć konto Flex. Jak to zrobić?

 1.  Pobierz aplikację Orange Flex. Możesz przenieść swój numer od dowolnego operatora lub założyć nowy. Wybierz Plan komórkowy dla siebie i aktywuj go w apce. Możesz wybierać spośród Planów z 15 GB za 25 zł miesięcznie do Planów ze 100 GB internetu za 80 zł miesięcznie.
 2. Wybierz zakładkę ‘’Klub Flex’’ w aplikacji.
 3.  Sprawdzaj kody rabatowe, zniżki i atrakcyjne oferty. Aktywuj kupony i ciesz się pysznym jedzeniem, kawą czy przejazdami taniej!
  Flex umila codzienność. Nas to nie dziwi. Tak jak sieć w aplikacji! Dołącz do #OrangeFlex.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.