Kluby dla 30-latków we Wrocławiu

Impreza w klubie muzycznym

Miasto Wrocław nie bez powodu zostało Europejską Stolicą Kultury 2016. Jest tu wiele miejsc, w których można wypocząć, dobrze zjeść, pozwiedzać oraz… potańczyć wieczorową nocą. I chociaż jak we większości dużych, polskich miast, dominują kluby dla studentów, to także i trzydziestolatkowie mają w czym wybierać. Przekonajcie się sami.

 

Impreza w klubie muzycznym

1. Klubokawiarnia Gradient

Gradient to nie tylko miejsce, gdzie możecie przyjść potańczyć – w tygodniu odbywają się tu również wystawy, imprezy blogerów, koncerty etc. Natomiast weekend to czas szalonych imprez oraz tańców do białego rana. To klub idealny dla osób, które lubią poszerzać horyzonty i oprócz dobrej zabawy oczekują jeszcze czegoś więcej. Można tu zorganizować także urodziny, wieczór panieński/kawalerski, czy imprezę firmową… Śpieszcie poinformować o tym swoich pracodawców – Gradient znajdą na Placu Solnym 16. Aktualnie na Placu Solnym 16 znaleźć można już tylko Restaurację Inspiracja i pub Felicità.

2. Poziom 1

Klub muzyczny Poziom 1 posiada doskonałą lokalizację – umiejscowiony jest w ścisłym centrum Wrocławia, na ulicy św. Mikołaja 8-11 (to ok. 100 metrów od samego rynku). Imprezy odbywają się tu w piątki oraz w soboty. Na gości czekają dwa bary z doświadczonymi barmanami, 100 miejsc siedzących oraz świetna muzyka. Spodoba się też fanom sportów wszelakich – często transmitowane są tu zawody sportowe i to nie tylko mecze piłki nożnej…

podobne:  Dyskoteki, kluby dla 30-latków w Bydgoszczy

3. Antidotum Music Club

Antidotum Music Club swoim designem przywołuje na myśl wrocławskie podziemia – ściany z cegieł oraz z kamienia sprawiają, że jest tu niesamowity klimat. Dodatkowo na gości czeka kilka sal VIP, idealnych na spotkania w większym gronie, dwa bary, a zabawę urozmaicają imprezy tematyczne. Zdecydowanie musicie wybrać się na Salsotekę, która regularnie odbywa się w tym klubie. To obowiązkowy przystanek na klubowej mapie Wrocławia – Antidotum odnajdziecie na ulicy Kiełbaśniczej 32.

4. Klub muzyczny Liverpool

Klub muzyczny Liverpool to idealne miejsce dla fanów muzyki rockowej. Może nie jest to typowy lokal na sobotnie potańcówki, jednak każdy wrocławianin (oraz przyjezdny) musi o nim wiedzieć. Klub ten mieści się na ulicy Świdnickiej 37 i jest otwarty trzy dni w tygodniu. Odbywają się tu takie imprezy, jak Jam Session, Back to the 80’s oraz koncerty, które dzięki świetnej akustyce są niesamowitym przeżyciem.

podobne:  Kluby dla 30-latków w Warszawie

5. PRL

Przedstawiając listę klubów dla trzydziestolatków we Wrocławiu, nie można zapomnieć o klubokawiarni PRL, którą odnajdziecie na rynku, a dokładniej pod adresem Rynek Ratusz 10. Tu nie tylko nazwa nawiązuje do okresu PRL-u, ale także wystrój i wiszące na ścianach fotografie bądź też obrazy z wizerunkiem… Lenina i Stalina! Dodatkowo będziecie mogli tu zjeść chleb ze smalcem, galaretę, a nawet kiszone ogórki. W poniedziałki oraz wtorki musicie koniecznie pojawić się na karaoke. W środę odbywają się tam koncerty na żywo, a w czwartki imprezy o tajemniczej nazwie „sprzątanie resztek imperializmu”. I standardowo – w piątki oraz w soboty PRL zaprasza na potańcówki. Także i w niedzielę coś się tu dzieje – organizowane są spotkania z muzyką na żywo.

6. Domówka

Klub muzyczny Domówka to nowość we Wrocławiu. Wyszła do klubowiczów z zupełnie inną propozycją, niż oferuje rynek. Przede wszystkim na uwagę zasługuje wystrój wnętrza lokalu, który nawiązuje do imprez domowych. Pozwoliła na to również technologia oświetleniowa i design. Tak urządzony lokal tworzy atmosferę relaksu, ale i zabawy. Zwłaszcza że w klubie Domówka organizowane są taneczne imprezy tematyczne.

podobne:  Kluby dla 30-latków w Toruniu

7. Bezsenność

Klub Bezsenność to doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy nocą lubią posiedzieć na mieście. Zwłaszcza że jest to lokal, do którego chce się wracać. W klubie panuje klimat starego mieszkania, wszystko dzięki wielu wygodnym kanapom i fotelom. Sale są klimatyzowane, a wnętrza przestronne. Klub jest przyjazny osobom niepalącym, ale i palacze mają gdzie posiedzieć. Bezsenność to doskonałe miejsce na spotkanie z przyjaciółmi. Zarówno na spokojną rozmowę, jak i na weekendowe szaleństwo. Organizowane w nim są koncerty, spektakle teatralne, przebierane imprezy tematyczne.

8. Cafe Mañana

Cafe Mañana powstała z inicjatywy Jacka Lizureja, który chciał kontynuować tradycję i dorobek miejsca, jakim był Klub Artystów na Jatkach. Tak więc powstał klub na pierwszym piętrze kamienicy biurowej w miejscu, w którym nie ma innych tego typu lokali. Co więcej, ukryty dziedziniec jest czymś pięknym. Sam wystrój Cafe Mañana zasługuje na uznanie. Ale to nie tylko dlatego wpadają do niego Trzydziestolatkowie. Cafe Mañana to wernisaże, pokazy mody, spotkania autorskie, koncerty, kabarety happeningi i spektakle.

1 komentarz

  1. To już będę wiedziała gdzie pójść, bo przeprowadzam się na dłużej do Wrocka. Będzie super, bardzo lubię to miasto i ludzi, którzy tam mieszkają. Już się cieszę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.