Kluby dla 30-latków we Wrocławiu

Impreza w klubie muzycznym

Miasto Wrocław nie bez powodu zostało Europejską Stolicą Kultury 2016. Jest tu wiele miejsc, w których można wypocząć, dobrze zjeść, pozwiedzać oraz… potańczyć wieczorową nocą. I chociaż jak we większości dużych, polskich miast, dominują kluby dla studentów, to także i trzydziestolatkowie mają w czym wybierać. Przekonajcie się sami.Impreza w klubie muzycznym

1. Klubokawiarnia Gradient

Gradient to nie tylko miejsce, gdzie możecie przyjść potańczyć – w tygodniu odbywają się tu również wystawy, imprezy blogerów, koncerty etc. Natomiast weekend to czas szalonych imprez oraz tańców do białego rana. To klub idealny dla osób, które lubią poszerzać horyzonty i oprócz dobrej zabawy oczekują jeszcze czegoś więcej. Można tu zorganizować także urodziny, wieczór panieński/kawalerski, czy imprezę firmową… Śpieszcie poinformować o tym swoich pracodawców – Gradient znajdą na Placu Solnym 16.

2. Poziom 1

Klub muzyczny Poziom 1 posiada doskonałą lokalizację – umiejscowiony jest w ścisłym centrum Wrocławia, na ulicy św. Mikołaja 8-11 (to ok. 100 metrów od samego rynku). Imprezy odbywają się tu w piątki oraz w soboty. Na gości czekają dwa bary z doświadczonymi barmanami, 100 miejsc siedzących oraz świetna muzyka. Spodoba się też fanom sportów wszelakich – często transmitowane są tu zawody sportowe i to nie tylko mecze piłki nożnej…

3. Antidotum Music Club

Antidotum Music Club swoim designem przywołuje na myśl wrocławskie podziemia – ściany z cegieł oraz z kamienia sprawiają, że jest tu niesamowity klimat. Dodatkowo na gości czeka kilka sal VIP, idealnych na spotkania w większym gronie, dwa bary, a zabawę urozmaicają imprezy tematyczne. Zdecydowanie musicie wybrać się na Salsotekę, która regularnie odbywa się w tym klubie. To obowiązkowy przystanek na klubowej mapie Wrocławia – Antidotum odnajdziecie na ulicy Kiełbaśniczej 32.

4. Klub muzyczny Liverpool

Klub muzyczny Liverpool to idealne miejsce dla fanów muzyki rockowej. Może nie jest to typowy lokal na sobotnie potańcówki, jednak każdy wrocławianin (oraz przyjezdny) musi o nim wiedzieć. Klub ten mieści się na ulicy Świdnickiej 37 i jest otwarty trzy dni w tygodniu. Odbywają się tu takie imprezy, jak Jam Session, Back to the 80’s oraz koncerty, które dzięki świetnej akustyce są niesamowitym przeżyciem.

5. PRL

Przedstawiając listę klubów dla trzydziestolatków we Wrocławiu, nie można zapomnieć o klubokawiarni PRL, którą odnajdziecie na rynku, a dokładniej pod adresem Rynek Ratusz 10. Tu nie tylko nazwa nawiązuje do okresu PRL-u, ale także wystrój i wiszące na ścianach fotografie bądź też obrazy z wizerunkiem… Lenina i Stalina! Dodatkowo, będziecie mogli tu zjeść chleb ze smalcem, galaretę, a nawet kiszone ogórki. W poniedziałki oraz wtorki musicie koniecznie pojawić się na karaoke. W środę odbywają się tam koncerty na żywo, a w czwartki imprezy o tajemniczej nazwie „sprzątanie resztek imperializmu”. I standardowo – w piątki oraz w soboty PRL zaprasza na potańcówki. Także i w niedzielę coś się tu dzieje – organizowane są spotkania z muzyką na żywo.

1 komentarz

  1. To już będę wiedziała gdzie pójść, bo przeprowadzam się na dłużej do Wrocka. Będzie super, bardzo lubię to miasto i ludzi, którzy tam mieszkają. Już się cieszę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *