Sklepy z zabawkami o których się mówi, czyli modne, niebanalne zabawki!

Zabawki w sklepie

Choć sklepów z zabawkami, szczególnie w internecie, jest wiele, to tylko niektóre z nich oferują niebanalne, certyfikowane zabawki najwyższej jakości. Sprawdź, ofertę jakich sklepów musisz znać, jeśli chcesz kupić oryginalne zabawki dla swojego dziecka.

1. Mamissima

Mamissima.pl jest dobrym przykładem sklepu z markowymi i wyszukanymi zabawkami (mamissima.pl/zabawki.html), w którym dodatkowo można zamówić akcesoria dla niemowląt, dzieci oraz ich rodziców, a także książki, mebelki oraz dekoracje do pokoju dziecięcego.

Mamissima sklep z zabawkami

Można tam zakupić m.in. produkty takich marek, jak Lilliputiens, Maileg, Djeco, czy polskiej firmy Lullalove. To co najważniejsze, to wszystkie zabawki sprzedawane przez ten sklep wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci.

Swoim wyglądem zachwycają bawełniane pluszaki, a kreatywnością cechują się organiczne zabawki z drewna. Każdy rodzic znajdzie tam idealne prezenty dla swojego maluszka.

2 . Tublu

Kolejnym sklepem z markowymi akcesoriami i zabawkami dla dzieci jest Tublu. Trzeba jednak zaznaczyć, iż jest tam większy wybór gadżetów ułatwiających codzienną opieką nad dzieckiem, niż samych zabawek.

To, co wyróżnia sklep Tublu, to fakt, iż jego pracownicy często sami testują asortyment, który sprzedają. Dzięki temu są w stanie służyć pomocą podczas wyboru produktów.

I choć oferta tego sklepu jest imponująca, to niestety sposób nawigowania po sklepie jest utrudniony przez chaotyczne rozmieszczanie kategorii oraz ich mało intuicyjne nazewnictwo.

3. Bobomio

Bobomio to sklep, który oferuje bezpieczne i ekologiczne produkty dla dzieci i rodziców. Warto wiedzieć, że posiada szeroki wybór pieluch, które można dostosować do potrzeb każdego niemowlaka (w asortymencie Bobomia znajdują się nawet pieluszki bambusowe oraz muślinowe).

W Bobomio można zamówić organiczne przytulanki z Wooly Organic, zabawne pluszaki z JellyCat, czy chodziki firmy Janod.

Tak jak w przypadku poprzednich sklepów, wszystkie marki są starannie wybierane, dzięki czemu można znaleźć w nim wyłącznie najwyższej jakości zabawki.

4. Bamadoo

Bamadoo to sklep internetowy, który posiada duży showroom w Warszawie, w którym można obejrzeć zabawki i akcesoria dla dziecka, dokonać tradycyjnych zakupów lub odebrać zamówienie złożona na bamadoo.pl.

Także i tutaj można znaleźć zabawki takich marek, jak LullaLove, Janod, Lilliputiens, czy Skip Hop.

Sklep Bamadoo zajmuje się również sprzedażą mebelków do pokoju dziecięcego firmy Pinio, która produkuje bezpieczne wyposażenie wnętrz dla najmłodszych.

5. Patalonia

Patalonia to sklep internetowy, w którym każdy produkt przeznaczony do sprzedaży jest starannie wybierany i nierzadko „testowany” przez najmłodszych w celu aprobaty.

Dlatego wszystkie produkty, które tam się znajdują, są wyjątkowe i unikatowe. A zabawki, oprócz tego, że mają służyć rozrywce, muszą rozwijać maluchy pod różnymi kątami.

Musisz tam zajrzeć, jeśli poszukujesz unikatowych i wyjątkowych produktów dla swojego dziecka.

komentarze: 2

  1. Mamissima i Tublu to jest to co moje dzieciaki najchętniej wybierają, w sensie te zabawki im najlepiej pasują, a jako rodzic polecam jakość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.