Seanse przy tablicy Ouija i wywoływanie duchów

Rytualne świeczki na wywoływanie duchów

Kiedy jesteśmy dziećmi wyczuwamy znacznie wyraźniej świat pozazmysłowy. Z wiekiem większość z nas zaczyna powoli tracić tę zdolność, jednak niektórzy zachowują ją, by rozmawiać z tymi, którzy już odeszli. Czy duchy naprawdę istnieją? Wielu z nas odpowie ze śmiechem, że nie, jednak…kiedy w ciemną noc słyszymy delikatne skrobanie do szyby nie jesteśmy już tego tacy pewni. Zgaście światło, połóżcie dłonie na tablicy Ouija i przez chwilę uwierzcie w duchy…

Co to tablica Ouija?

drewnianą tablicę z alfabetem widzieliśmy na wielu filmach i starych fotografiach. Ouija przeraża i intryguje każdego. Nawet osoby, które uznają ją za żart lub dzieło demonów chciałyby choć raz spróbować porozmawiać z duchami. Nie należy jednak działać zbyt pochopnie, nie należy podchodzić do tego działania z uśmiechem i brakiem szacunku, ponieważ tablica, która służy do tego rodzaju komunikacji, nigdy nie była i nie będzie zabawką dla dzieci. Bez znaczenia jest to, czy w to wierzysz czy nie.

Rytuał przywołania ducha

Jeśli już się za to zabieracie, zróbcie to dobrze. Rozmowa z duchami to rytuał, którego można się nauczyć. Filmy w większości przypadków nie kłamią. Zarówno w przypadku tego jak powinna wyglądać przestrzeń, jak i również odnośnie tego, jakie mogą być konsekwencje urażenia ducha.

Przede wszystkim musi być was przynajmniej trójka. Pamiętajcie jednak, że nie może być was więcej niż szóstka, ponieważ zaburzona zostanie wtedy energia astralna. Pomieszczenie, w którym odbędzie się przywoływanie duchów musi mieć zasłonięte okna, a jedynym źródłem światła mogą być świece.

Rytualne świeczki na wywoływanie duchów

Musimy powstrzymać się od śmiechu, ponieważ możemy obrazić tym ducha. Nawet bliscy mogą okazać gniew wobec nas. Po śmierci bowiem egzystują oni zupełnie inaczej i nie pamiętają o tym, kim byli. W gruncie rzeczy jest to nawet lepsze rozwiązanie, ponieważ, jeśli babcia dowie się, co zrobiliśmy z jej mieszkaniem po jej śmierci, może nie być zadowolona.

Kiedy jesteśmy już gotowi spotkać się z ludźmi z tamtego świata, kładziemy dłonie na wskaźniku, dzięki któremu duch będzie w stanie się z nami komunikować. Wyczuwając jego obecność prosimy go o to, by przesunął nasz wskaźnik na słowo „TAK”. Pamiętajmy przede wszystkim o tym, żeby nie prosić go to, by udowodnił swoją obecność w inny sposób. Niektóre duchy lubią sobie robić żarty, a inne są po prostu groźne. Znane są bowiem przypadki, kiedy ciało lub przynajmniej duma uczestników seansu znacznie ucierpiały. Najpierw należy spytać ducha o pomoc, później można o nią prosić. Tego wymaga nie tylko rytuał, lecz również dobre wychowanie.

Jakie są konsekwencje rozmów z duchami?

Nie możemy zapominać o tym, że coś może jednak pójść nie tak. Konsekwencje mogą być tu jednak większe niż w przypadku kupienia niedobrego wina na wieczór z dziewczyną, choć pierwsza reakcja , czyli nieposkromiony gniew, może wydawać się podobna w obu sytuacjach. W przypadku partnerki lub partnera możemy mieć jednak nadzieję, że w końcu opuści nasz dom.

1 komentarz

  1. Nie wierzę w takie rzeczy, ale nie chciałabym się w to bawić. Przesądna nie jest i ludzi się bardziej obawiam niż duchów, ale mimo wszystko… nie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.