Kluby dla 30-latków w Toruniu

Bar w klubie muzycznym

W Toruniu rządzą studenci. Jest tu wiele klubów i barów, w których to właśnie ich obecność jest dominująca. Więc jeśli macie już trzydzieści lat lub więcej i nie bawi Was imprezowanie w towarzystwie szalonej „młodzieży”, możecie mieć problem ze znalezieniem odpowiedniego klub. Jednak nie martwcie się! Wskażemy Wam w których zabytkowych kamienicach kryje się nocne życie dla trzydziestolatków.Bar w klubie muzycznym

1. Number One

W samym centrum Torunia, w gotyckiej piwnicy (zapowiada się ciekawie, prawda?) mieści się Number One Club (a dokładniej pod adresem Rynek Staromiejski 1 – na pewno od lat spacerujecie po tej okolicy, nawet nie wiedząc, co Was omija). Kto by się w końcu spodziewał, że w Ratuszu Staromiejskim znajdują się trzy sale (główna, Jim Bean Room oraz VIP Room), w których można wypić przepyszne drinki lub ulubione piwo i potańczyć przy dźwiękach dobrej muzyki. Lokal jest oczywiście monitorowany, a wejścia pilnuje osoba odpowiedzialna za selekcję, więc nie spotkacie tam nikogo w dresach i w baseballowej czapce. Można również wynająć klub lub zarezerwować salę VIP Room na prywatną imprezę – zarówno firmową, jak i o mniej oficjalnym charakterze.

2. Monaco Club

W weekend warto wybrać się na ulicę Chełmińską 12, do klubu Monaco. Jest tu pięć sal (restauracyjna, klubowo-taneczna, strefa chillout, sala bankietowa i VIP), które spodobają się nawet najbardziej wybrednym gościom. Dzięki tak rozbudowanej ofercie często odbywają się tu imprezy urodzinowe, wieczory panieńskie i kawalerskie oraz spotkania integracyjne dla firm. Monaco Club organizuje też dodatkowe atrakcje, takie jak występy taneczne, pokazy barmańskie czy karaoke. Wnętrze też powinno Wam się spodobać, gdyż jest nowoczesne, z elementami glamour w niektórych salach.

3. Klub Stars

Kolejnym obowiązkowym punktem na imprezowej mapie Torunia jest Klub Stars mieszczący się na Bulwarze Filadelfijskim 11. To zdecydowanie jeden z najbardziej nowoczesnych klubów w Toruniu o kosmicznym wręcz designie. Imprezy odbywają się tu w piątki oraz w soboty i nie może Was na nich zabraknąć!

4. Barani Łeb

Barani Łeb jest jednym z najstarszych klubów w tym mieście – działa od 1999 roku i od tego czasu cieszy się niezmiennie wysoką popularnością. Jeśli zapytacie się „starych” mieszkańców Torunia o klub dla trzydziestolatków, to z pewnością wskażą Wam ten lokal. Swego czasu lokal przy Podmurnej 28 przeżył generalny remont, podczas którego wnętrze zostało odnowione i trochę uwspółcześnione – zachowało jednak swój niepowtarzalny klimat. Dzięki temu Barani Łeb nadaję się do organizacji takich wydarzeń jak urodziny, rocznica, impreza firmowa, a nawet wesele!

5. Lizard King

Klub Lizard King zaprasza w piątki i w soboty na Dance Party od 22.00. Na pewno spodoba się tam fanom zróżnicowanej muzyki, ponieważ oprócz współczesnych brzmień usłyszycie muzykę z lat 60., 70., 80. oraz rock (początkowo właśnie taki był charakter tego lokalu). Co ciekawe, jest to również miejsce spotkań biznesowych, konferencji oraz imprez integracyjnych. A na spotkaniach zamkniętych istnieje możliwość zamówienia cateringu.

komentarze: 2

  1. Barani Łeb kto tam był…ruszamy tylko paczkę zbierzemy. Motywujący tekst, jak tu nie skorzystać. wakacje studentom juz się kończą, 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *