Jak mówić komplementy? 5 sprawdzonych sposobów na zdobycie mężczyzny

By usidlić mężczyznę trzeba wiedzieć jak poprowadzić z nim rozmowę. Dla nas, kobiet, to nic trudnego – wystarczy tylko, by to ON był w centrum uwagi. To jednak nie wszystko. Praw mu komplementy, a przekonasz się, że już niebawem będzie Twój! Jakie komplementy uwielbiają mężczyźni? Poniżej kilka pomysłów na zdobycie płci przeciwnej. Skorzystaj z naszych porad i przekonaj się, że działają!

1. Jesteś taki silny!

Wydaje się – banalne, ale wypowiedziane „od serca” przez piękną kobietę – na pewno zadziała! Oczywiście pamiętaj o dostosowaniu danego komplementu do odpowiedniej chwili! Kiedy np. robisz zakupy w markecie, odchodząc od kasy z ledwością radzisz sobie z ciężarem zakupów, a przypadkowy mężczyzna proponuje Ci pomoc, możesz powiedzieć: Jestem taka nieporadna, mogłam przewidzieć, że nie dam sobie rady, ale dzięki temu mogłam poznać tak uroczego i silnego mężczyznę… Dużo poświęcasz czasu na siłownię? Wyglądasz zniewalająco!

mięśnie mężczyzna

2. Co ja bym bez Ciebie zrobiła!

Mężczyzna lubi czuć się potrzebny. Powtarzaj mu to tak często, jak tylko się da. Wcześniej zapoznanego mężczyznę w sklepie możesz np. zaprosić do siebie, by naprawił Ci cieknący kran w łazience. Zaskocz go! Świetnym pomysłem na randkę może być pójście na mecz zamiast do teatru!

3. Przy Tobie czuję się taka bezpieczna!

Mężczyźni z natury lubią się opiekować swoimi partnerkami. Utwierdź go w tym przekonaniu raz na jakiś czas, że czujesz się przy nim bezpieczna, niech wie, że rola „opiekuna” wychodzi mu całkiem dobrze.

4. Uwielbiam spędzać z tobą czas!

Mężczyźnie będzie niezmiernie miło, gdy usłyszy takie słowa na randce. Będzie przekonany wówczas, że to nie miejsce spotkania się liczy na kobiety, ale to ON jest najważniejszy. Szczególną przyjemność sprawisz mu, gdy randka odbędzie się np. u niego w mieszkaniu.

para siedzi

5. Fantastycznie wyglądasz w tym stroju!

Każdy mężczyzna lubi, gdy kobieta chwali jego wygląd. Ważne jest dla niego również to, że potrafi sam tak świetnie dopasować np. t-shirt do spodni.

Mężczyźni uwielbiają komplementy o tematach: ich wizerunku, zaradności życiowej, siły, pomysłowości. Mówmy je czule, od serca, patrząc głęboko w oczy. Żaden facet się temu nie oprze…


Warto wiedzieć, że nie tylko my, kobiety, lubimy komplementy. Mężczyźni też ich potrzebują. Pamiętajmy o tym! Nie bądźmy egocentryczne pod tym względem! Dbajmy o to, by było im przyjemnie w naszym towarzystwie.

komentarze: 2

  1. Ha ha ha, ale rozbawił mnie ten artykuł. Przecież to mężczyźni powinni stawać na głowie aby zabiegać o kobietę, a nie odwrotnie. Dziewczyny, czy Wy naprawdę komplementujecie facetów, aby ich zdobyć?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.