Najpopularniejsze dyskoteki, kluby w Zakopanem

Dyskoteka z Zakopanem

Zakopane to nie tylko kulig i oscypki – w tym urokliwym miasteczku w środku Tatr możesz również znaleźć doskonałe kluby, w których impreza będzie trwać do białego rana. Gdzie warto pójść w Zakopanem, jeśli chcesz się dobrze bawić?

Muzyczna Grota Młyńska

Jeśli szukasz imprezy prawdziwie w góralskim stylu, Klub Muzyczny Grota Młyńska to rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania. Choć klub wygląda jak karczma, w środku znajduje się parkiet, a sobotnie wieczory rozgrzewają najlepsi didżeje. W klubie można posłuchać najnowszej muzyki, a przy barze kupić najlepsze drinki. W środku znajdziesz również dobre jedzenie.

Le Scandale

Le Scandale to stosunkowo nowy i bardzo ciekawy klub dla 30-latków w samym sercu Tatr. To miejsce, które posiada trzy sale – w jednej można posiedzieć przy kawie i porozmawiać, druga to Coctail Room, czynny wieczorem, gdzie przy barze można skosztować doskonałych drinków, a trzecia – tak zwany Music Loft – posiada parkiet, bar i odbywają się tam jedne z najlepszych imprez w mieście. W Le Scandale każdy znajdzie coś dla siebie, jest to stosunkowo nowy bar, otwarty na oczekiwania gości, z najlepszą muzyką i ciekawym wystrojem wnętrza.

Klub Granit

To jedno z bardziej imprezowych miejsc na mapie Zakopanego. Oferuje wiele imprez okolicznościowych a także zabawy na żywo. Klub mieści się niedaleko Krupówek, co sprawia, że jest miejscem, w którym bywają turyści z całego świata. Będąc w Zakopanem z pewnością warto odwiedzić ten klub.

Klub Vavavoom

Vavavoom jest klubem muzycznym niedaleko teatru i Krupówek, posiadającym parkiet i bar z doskonałymi drinkami. Choć obecnie do klubu chodzą głównie osoby w wieku 20+, to bar otwarty jest również na 30 – latków, którzy mogą bawić się w jego progach do białego rana. Klub istnieje już od 30 lat, oferując klimatyczne wnętrze i loże utrzymane w stylu industrialnym.

Klub Europejska

Lokal na Krupówkach, który łączy w sobie przytulną kawiarenkę i klub na piętrze. Goście chwalą smaczne jedzenie i niskie ceny, a także dobre imprezy w sali, która znajduje się na górze i jest otwierana wieczorami. W lokalu znajduje się spory wybór różnego rodzaju alkoholi, które oferowane są przez obsługę z dużą wiedzą barmańską i umiejętnościami elokwentnej rozmowy z gośćmi. Klienci zwracają uwagę na ciekawy klimat i elegancko wykończone wnętrza.

Klub Piekiełko

Piekiełko to dyskoteka z bilardem, łącząca w sobie także funkcje kawiarni. Na miejscu można zjeść smaczne jedzenie i napić się dobrego alkoholu. W nocy parkiet rozgrzewają rytmy największych przebojów. Klub mieści się na terenie Centralnego Ośrodka Sportu. Oferuje on ciekawą atmosferę, spory parkiet, dobre drinki oraz możliwość poznania wielu ciekawych osób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *